• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    TRUCE: musis me tam vzit az prijedu .. jsem tam jestě nebyla...
    MAREK_PRCHAL: takže něco jako období zavřených dveří ??? néé...
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    Neni zkolaudovany a buhvi, zdali pristi rok bude. Dale je prilis drahy. Ale to je o dohode.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Dox nebude? Proc?
    Tvarili se jako optimisticky zacinajici kulturni prostor. I kdyz s nesmyslnou otvirackou.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    Rozpocet neni jasny, protoze dosud neni a nebude zkolaudovany Dox, takze to bude na miste B nebo to bude pristi rok.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Jj, koukam ze jste radsi skromne poddimenzovali pozadavky.
    Rikala jsem si. Libertin vypada dobre, na to chci jit.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    Nam dali 300 na nasi inscenaci. Nam a Skutru. Potrebujeme jeste 1 M.
    http://www.libertine.cz/
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Udelene granty na kulturu pro rok 2009
    (aneb: co se bude zajimaveho dit v Praze)

    http://209.85.129.132/search?q=cache:n-lOtFFgmL4J:https://dokumenty.praha-mesto.cz/aplikace/urdeska/Soubor.asp/ID%3D34646/PRILOHAC.1ZHMPNAD200.000Kc.doc+kino+orechovka+rumunska+nova+vlna&hl=cs&ct=clnk&cd=5&gl=cz&client=firefox-a

    I s cenou za projekty. Drahe to je, ze? Zadat muzou o pulku nakladu a dostanou v lepsim pripade polovinu.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Plakat k festivalu rumunskeho filmu nema chybu

    uz ho mam nalepeny na dverich.


    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Devatenáctiletí pachatelé uvedli, že dívku utopili, protože je naštvala a snědli, protože měli hlad.

    Maso upekli v troubě s bramborami.

    Agentura Interfax uvedla, že mladíci byli vyznavači gotického stylu, tedy subkultury milovníků černého oblečení, černobíle pomalovaných tváří a procházek po hřbitovech.

    Dívka však patřila ke proudu emo, jehož vyznavači nosí růžové tkaničky, kostkované oblečení a hodně pláčou.

    Na zločin se přišlo poté, co chodci na několika petrohradských ulicích nalezli zabalené části lidského těla, včetně balíku s hlavou.

    http://www.denik.cz/ze_sveta/rusko_kanibalove20090204.html
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    TRUCE: Tak si řekni kdy :o) Půjdu dnes (18.15), zítra (19.00), v pondělí (tuším 19.00), příští středu....:)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    dobra zena
    http://www.absolutne-nanic.net/profundi.html

    Criss se urcite bude libit.
    I me se libi.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    tak tohle vypada hodne dobre: http://www.riverbull.cz/galerie.php

    Projekt na hausbot upraveneho remorkeru.
    Zkusila bych to.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    CONTINUITY: kdybych se na neco jako joga dokazala zorganizovat sama od sebe, nepsala bych tobe zlato :)
    ty stranky jsem si zkoukla, vstupne dobrovolne je fajn model. takovej 2.0.
    Asi jako ze si z nejblizsi vyplaty kupuju vsechny Sternovy knizky, pote co jsem si je stahla z netu.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    TRUCE: rozpis http://www.ashtanga.cz
    Dá se chodit i k těm ostatním samozřejmě, u dvou slečen v Lotusu jsem byla, a je to taky fér, jsou to milý bytosti a ten systém je dobrej, ale s Daliborem to má max. náboj.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    TRUCE: Dá se chodit prakticky každej den, vlastně denně kromě úterý a soboty, většinou je to na Andělu, takže Kamar to má kousek :), a perlička: vstupné je dobrovolné (docela mě fascinuje ten model, že při takový kvalitě je to možno takhle pojmout;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ale jasne, ze reflexivne nektere veci fetovat lze.
    a tak podobne.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    z auditka o ex-partnerech

    "Osoba v emocionálním stavu je neflexibilním robotem v amoku. To co psychologové označují jako lásku, je emocionální chtíč a povýšená nenasytnost, která se zakládá na strachu."

    T. Leary

    jakobych to nevedela teda.



    jinak vse dnes dobre dopadlo, svet je zachranen, tvari v tvar silenstvi se zjevili i -snad- plodne uvahy o vlastni pricetnosti, coz je vzdy dobre, pokud je to na konkretnich zakladech.
    Budu se snazit nerikat ze Vsechno bude v poradku. Protoze je to nejhloupejsi trigger co znam.
    D. poznamenal, kdyz jsem se omlouvala za ten debilni pozitivismus, ktery vlastne ani nevim proc pouzivam, tak nejak se pouziva sam, ze je to proto, ze se vsech uz od zacatku bojim.
    To je pravda. V dobe kdy krecovite vidim jen pozitiva ... se jich snad asi chci prejist. nebo co.
    Everything`s gonna be ok. Never let me say that!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    CONTINUITY: tak me tam nekdy vemes? :)
    muzem vzit i Kamar (jako cerny support;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Tvari v tvar dramaticke situaci. Krecovite se umivam.
    Vidim svuj debilni odraz ve skle. Ta krava se usmiva!
    Rikam ze vsechno bude dobry a opravuju se. Ehm, chci rict...rozvijim pozitivisticke nicemu nepomahajici kecy do praktickych rozmeru.
    Opet ted debilni usmev. To zvladnem!
    Nevim jak.
    Takhle se vazne situace neresi. Dnes neni treba neco nekam odnest ci neco odemknout, dnes je treba strcit ruku do orloje, riskovat jeji zmasakrovani, poslepu se dotykat soucastek a spolehnout na instinkt.
    Stroj dycha, stroj zije.
    Hrozi ze se zhrouti do kalkulackoveho nebe.
    Zadne elektronicke nebe neni, HA HA.
    Kdyz uz nemuzu spravne mluvit, a dotykat se neuronu tim, ze spravne pojmy uvedu k zivotu, budu aspon mlcet. A dotykat se telem. Drzet kolem ramen. Vest do cile, kde si subjekt sam zacne linkovat budoucnost.
    Tvari v tvar strevum lidstvi. Jak to tepe. Jak je to citlive. Jak jsou vseobjimajici laska a soucit uplne k nicemu, jak je treba presnych rychlych rezu, s ohledem na to jak jemna je to prace..a prece se ji nenechat uplne dojmout.
    A nakonec, nenechat se zviklat cekanim na zmenu, zachovat samozrejmost, potlacit zoufalstvi.
    (to jsem uplne potlacit nedokazala prave, a videla vsechnu svou neschopnost adekvatni akce..vsechna temata banalni. Nejbanalnejsi. Na cem tak zalezi.
    Bring me back to life.
    Asi mam problemy s vlastni prijatelnosti, s agresivitou (napsala bych potlacenou, ale to by se mi vic lidi asi zchuti zasmalo).
    Nadech. Vydech. Vysledek.

    Ted je to stabilizovane. Ale nemit za zady C., ktereho jsem nakonec ukecala at to absolvuje se mnou, asi bych to neumela resit.
    I kdyz, pan prakticky teoretik taky zblednul kdyz videl co se deje.
    V pul ctvrte expeduji do Nemecka vzacny kus mozku.
    Nepujdu spat - nedokazala bych svazat nekoho kdo nechce byt nebezpecny a neruci za sebe ve spanku. Zatim mi to jeste pripada nelidske.

    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    TRUCE: Těžko zvolit přídavný jméno, který by tu energii vystihlo, možná si pod slovem psychedelický představíš něco úplně jinýho než já.... S mečem si ho umím představit klidně ;) Jinak takovej bytosťák neuvěřitelně v přítomnosti a plnej radosti a života :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam