• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    REDGUY: ano trochu sem se predtim blbe vyjadril, neslo jen o stoupani ale i o nadmorskou vysku, a vubec jizdu po velehorach (stiny z hor, oblacnost), nevedomil sem si ze sem ten twiter nejspis cetl jen ja.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Hmmm. Ted ho to ukazuje v dalsich serpentinach a rychlost 2.5 km/h. To je skoro jako by to tlacil... dpc, tohle sledovani jednou za deset minut je na prd. Zijeme v 21. stoleti, ne? Chci realtime data! A zabery z dronu!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    REDGUY: no ja na kole neujedu ani po rovine 185 km za dva dny, takze opet se vyvracim argument, ze je zbytecny na takovy vyjezd mit solarni kolo, kdyz se to na obycejnem zvladne lip. ja bych to lip na obycejnem kole nezvladl
    a na trekovym kole bys to zvladnul i s plnou polni ? stan, jidlo a dalsi nezbytne veci na cestu do ciny ? fakt bys to zvladl s tim vsim co musis na tak dalekou cestu vezt ? to si teda borec
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ANDY_WARHOL: sorry chlape,nenandal. Jako obdivuju,ze se do toho pustil a fandim mu fandim.
    Dokonce mu preju aby vyhral a vsiml si ho nejaky ten cinsky baron a sponzoroval jeho genialni plany na solarni leteckou dopravu...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: Hele, precetl sis, co jsem napsal? Tak pro jistotu jeste jednou:

    [ REDGUY @ Solarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars, ] no, jasne, takovy stoupani v CR asi neni.

    Ja napisu "takovy stoupani v CR asi neni" a ty se me zeptas, kde se da tak nastoupat. Ach jo 8)))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    REDGUY: tak mi rekni kam se u nas da vyjet na kole do teto nadmorske vysky. vycitas nekomu neznalost fyziky a sam neznas ani zemepis. lol
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: jak podle tebe mel v cr otestovat takovyhle stoupani - no, jasne, takovy stoupani v CR asi neni. Ale s ohledem na to, ze poradne neotestoval _NIC_, ani jizdu po rovine a do mirnych kopcu, kterejch tady mame vic nez dost, tak nevim, nevim 8)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    RSZ: co jsem to tu sledoval, tak na testování měl minimum času Abych se vratil k tomu prikladu s maratoncem, tak dotycnej maratonec dva roky dopredu vedel, ze se maratonu bude ucastnit a kdyz mu lidi rikali "nemel bys trochu trenovat", tak jim rikal, ze jsou trollove a netrenoval, protoze mel moc prace s tim, vsem rikat, jak to vyhraje. Tj. to ze mel minimum casu na testovani je ciste jen jeho problem...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: Hele, pokud "ja tam ty profily neznam", tak mozna nepsat veci jako "takovy stoupani maj problem vyjet i profici na tourdefrance", ne? Staci kouknout treba na mapy.cz, tak ti to profil namaluje.

    tak za sebe rikam, ze na obycejnem kole bych tam nevyjel a neujel tak velkou vzdalenost. nebo ty by s i toho montblancu na ten furkapass na normalnim kole vyjel ? Z MB do Furka Pass je to 185km ( https://en.mapy.cz/s/2Lsoc ). Vetsina je velmi mirne stoupani (150m na 50km, cili nic), nejhorsi je to zavereny stoupani, kde mas asi 6.5km na 8%? Za dva dny na dobrym trekovym kole? Jo, to bych dal. Pomalu, ten zaver by dost bolel, ale dal bych to. Ale ja jsem dost krypl. Pro normalniho amaterskyho cyklistu to fakt neni problem. Ostatne, to zaverecny stoupani je segment na Strave, tak se muzes podivat. Mas tam dva dedky pres 75, ktery to zvladnou pod 45 minut: https://www.strava.com/segments/4431317
    CUKI
    CUKI --- ---
    ANDY_WARHOL: Já ho vůbec nekritizuju, naopak mu fandím. Ale pěkný stoupání má i kolem své domoviny. Testovat kolo na závodě je bohužel pro něj diskvalifikující zkušenost, která byla podle mě zbytečná. Času bylo dost.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHINIGAMI: zrejme nemel cas, to se snad da pochopit
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    ANDY_WARHOL: lepsi pred nez na zacatku. Ale chapu, ze mu to sice zdejsi populace z velke casti navrhla a nekdo dalsi vyrobil, ale na testovani uz se nikdo nenasel... Jinac i u nas se najdou slusny krpaly, hoblovat to chvili dokolecka dokola by se dalo.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHINIGAMI: lepsi na zacatku nez na konci
    a jak podle tebe mel v cr otestovat takovyhle stoupani ? a nebo podle tebe mel jeste predtim si dat alpy jen tak pro cvik ?

    fakt mam pocit ze tu rejpete jen abyste rejpali. jo tak ho nemate radi. ale nandal vam to, v tom bude ten problem
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    ANDY_WARHOL: takze si ze zacatku zavodu dela testovaci trasu? joo, to dava smysl:D.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    REDGUY: viz muj predchozi post, chce otestovat jestli jeho kolo zvladne stoupani tohoto typu, protoze v cine na to bude uz pozde a zrejme to nebyl schopen otestovat v cr, protoze jaksi takovyhel kopecky tu nemame
    RSZ
    RSZ --- ---
    REDGUY: to ti jako odpověď nestačí tohle [ ANDY_WARHOL @ Solarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars, ] co jsem to tu sledoval, tak na testování měl minimum času. Za výběr téhle cesty si imho žádný výsměch nezaslouží a přijde mi že úplně nesmyslně reješ do blbostí..
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: resit prumernou rychlost Vsak to taky neresim. To co jsem psal o nedosazane ocekavane prumerne rychlosti neni na zaklade dneska, ale predchozich vysledku a testu.

    Nicmene, resit proc proboha si vybral tuhle cestu asi na miste je 8)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    na twitru pise, ze si tu trasu vybral schvalne aby na zacatku otestoval, jestli mu to kolo vyjede do toho stoupani, protoze az pojede nekde v cine pres 4k metru, tak uz bude na nejaky testovani pozde. coz me teda smysl dava. lepsi si to overit nekde v evrope nez bude pozde...

    REDGUY: tak prekonal kotu 2400metru, ja tam ty profily neznam. nicmene sem argumentoval proti tomu, ze by se to zvladlo na obycejnem kole lip. tak za sebe rikam, ze na obycejnem kole bych tam nevyjel a neujel tak velkou vzdalenost. nebo ty by s i toho montblancu na ten furkapass na normalnim kole vyjel ?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    REDGUY: dobre, pokud ho tak chces brat, je to tvuj problem
    ale jeden argument bych opravdu vypichnul a to resit prumernou rychlost kdyz je tu alpska etapa, vewlke stoupani a nebezpecne sjezdy, ktere proste nedas rychle, aby si se nezabil. to snad chapes, ze to opravdu nema vypovidaci hodnotu. vzdyt jsou teprve na startu a hned alpy...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Jako... jasne, to, ze vsichni ostatni jedou jinudy, neznamena, ze XChaos si vybral blbou cestu. Ale ten obrazek je dost vymluvnej.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam