• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    btw kdy nam tvym fandum, predvedes nejakou poradnou zavodni jizdu ? jeste mas sanci dojet do tretiho mista, ale musel by si se zacit trochu snazit. zadne flakani po ranu a pres den.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: ti gratulujou, ze si uprostred ?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CUKI: jenze ten navrh evropske komise tvrdi, ze to bude pro vsechna vozidla, i ta ktera nejezdi po verejnych komunikacich
    CUKI
    CUKI --- ---
    QNEDLEEQ: tak hlavně malotraktor nesmí na silnici ne? Což to dětský vozítko taky ne...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak jsem právě měl telefonát s pořadateli závodu, bude to na YouTube...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    QNEDLEEQ: tak pochopitelně, vše kolem aut je obrovský business, včetně pojištění. Je to velké procento HDP. Ústup lidí od aut převrátí soustu věcí v ekonomice.

    Pojištění a STK by se měly odvíjet hlavně od hmotnosti vozidla. Když se z kopce rozjede 50 kg + jezdec, tak to chce aby to pořádně brzdilo.

    Já bych nebyl proti implementaci Fast Pedelec normy, za předpokladu, že moje výtvory tou STK prolezou :-)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    QNEDLEEQ: jasne,bezne potkavam detsky auticka na silnici... O VINku nikdo nemluvi. Vis jak to treba funguje s malotraktorama,nebo s vozejkama?
    Jako hranici kdy to je jeste hracka a kdy uz to je v podstate maly elektricky moped,necham na jinejchppp
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: ne, není to takhle přímočaré. Pokud chceš dělat turistiku 100 km za den a ne závodit, je solární kolo velmi praktické...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: folii samozrejme planuju roztahovat je pri zastavkach
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KEJML: dekuji za upresneni.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ANDY_WARHOL: Je rozdíl mezi Sun Trip (2013, 2015 a 2018), což je závod a Sun Trip Tour (2019 a 2019), což je organizovaný společný výlet

    LINKOS, ANDY_WARHOL: Stačí se podívat na web: Return of bicycles to Europe (by the new rail transportation) will be coordinated by the organizers under terms that will be given at a later time.
    The Sun Trip 3rd Edition: Lyon-Canton - The Sun Trip
    https://www.thesuntrip.com/sun-trip-2018/lyon-canton-en/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SHINIGAMI: já mám ručení za způsobené škody v ceně cestovního pojištění na kartě... co se letoška týče
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    SHINIGAMI: tak on bude asi rozdil mezi kolem bez pohonu a s pohonem.
    CUKI
    CUKI --- ---
    SHINIGAMI: nic nového jsem k tomu nenašel, podle mě to končí jen u sériových výkoných modelů, které mě nezajímají, protože sériová výroba je dost zaostalá. Co já vím tak tohle je směrnice EU asi deset let stará a nejen u nás narazila na legislativu. protože stávajícím kol se to nemůže týkat, jen těch nově postavených. Alespoň takto jsem to pochopil, pokud nejde o něco nového. Novu nesleduji.
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    CUKI: zatim nova a tri prdele novin, use google.

    LINKOS: tak jako to aby zavedli i na slapaci kola a pesi presun k tomu...
    CUKI
    CUKI --- ---
    SHINIGAMI:Je to jisté? zdroj?
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    SHINIGAMI: na prvni pohled to zni jako blbost,ale na druhou stranu pokud to bude par stovek rocne a ochrani te to v pripade,ze treba odres drahe auto,tak proc ne...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHINIGAMI: debilove
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    Hehe, tak podle EU budou mit vsechny elektro-kola/kolobezky/prkna/... povinny ruceni :D
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: A jak je to relevantni k tomu, co rikam?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam