• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: spíš jsem zvědav, jaký budou komentáře k mý průměrný rychlosti... až před brány Lvova to bylo přes 30 km/h
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: po ty prvni epizode si mel vsechno cenny zakopat nekde pobliz...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ABDULAH: log mám na papíře. Kromě rovinatých etap je to 10-20% a hlavní smysl je, že to šetří obložení brzd u celkem hodně natěžko naloženého kola. Kdyby v programování řídící jednotky nebyla chyba, mohlo by to narekuperovat i víc.. (rozuměj: musím občas zabrat mexhanickými brzdami v situaci, kdy by se to do baterky v pohodě vešlo)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JIMIQ: fakticky, při danë rychlostní mapě, když motor např. z kopce přetáčím šlapáním, tak to nepatrně dobíjí, např. desetinou ampéru. Když ale zrychlím ještě víc, tak řídící jednotka motor sama odpojí.

    Mohl bych samozřejmě kolo rozšlapat a pak rekuperačně zabrzdit... někdy ve městě když je hodně křižovatek se to v podstatě děje.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: to je rozumny
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: za průsmykem je najednou ve Lvovské oblasti opravená silnice jak ve Švýcarsku (což je proti zakarpatské části faktn kontrast), chci dnes dojet do Lvova, jako všichni.

    Co se zranění týče, tak mě dost bolí zhluboka dýchat, ale naštěstí je to dneska spíš z kopce, většinu cesty. Je ale celkem zima.

    Zbytek Ukrajiny a Rusko se chci držet větší skupiny.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: místní jsou strašně fajn, mluvil jsem za 1 den asi s deseti, většina část života pracovala u nás.

    Tohle byla banda nějakých grázlů.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: tak snad si si to uz vybral a ted to bude ok.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Chtěl jsem napsat, slíbili že do ráma budu mít klid, považoval jsem to za výpalné za "ochranu"
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: no banda chtěla prachy, jsme se nejdřív hádali ale něco jsem dal a doufal, že budu mít pokoj (dal jsem 400 hřiven, to jsou na místní poměry těžký prachy, v cenách jídla v restauraci určitě náš litr) . Bylo po devátý a nechtěl jsem se hádat s organizátory a stěhovat se jinam (a nevěděl jsem kam). Slíbili (v mezích dorozumění).

    No ale po setmění přišli tři, nevím jestli stejný nebo jiný, a prostě šli rovnou po penězích, porvali se o ně se mnou. Přišel jsem asi o 200 €, dílem v hřivnách a dílem nerozměněný drobnější € bankovky, ale kupodivu mi vrátili mobil (ještě že jsem v Chamonix mírně nakřápl displej!) a vyluxovanou peněženku s kreditkou.

    No a to je víceméně všechno. Informoval jsem organizátory, proč se pohybuju v noci, a ti ke mě přivolali policejní hlídku. Ta mluvila česky, pomáhala a chránila, sepsali jsme protokol, kolo zamkli na dvoře policejní stanice, našli bankomat který fungoval s mojí kartou a ubytovali mě v nádražní noclehárně.

    Mohlo být hůř. Jinak je to krásná země, tak.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: a co se ti teda presne stalo ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERHIPPY: zvlášť když jinak jsou lidi na Podkarpatský Rusi úplně super, milý, je tam levno, apod. Byla to blbá shoda náhod, nějaká banda co číhá na turisty hned za hranicema. Nepřišli mi jako místní.

    Stačilo překročit hranici o hodinu dřív. Za městem začíná národní park, kde je asi 10 značených oficiálních tábořišť. Můj plán nebyl úplně mimo mísu...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    spis se to tam po prujezdu prvnich zavodniku rozkriklo a nekdo se rozhodl ze si prilepsi. - to je muj tip
    tim jak jsou na internetu jejich presne lokace, ma to pripadny zlodej o mnoho jednodusi...
    pripomina mi to pribeh capa, co mu dali tracker v polsku a meli taky online jeho polohu na internetu, nekdo v sudanu toho vyuzil, capa sejmul a simku z trackeru pak vesele pouzival k telefonovani. ne vzdy je to zkratka vyhoda
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    QNEDLEEQ: divis se, kdyz na ukrajine uz sou asi dost alergicky na vselijaky dovolenkare...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ted poodjel kousicek a zase stoji. nevypada to dobre, tady uz taky nebyl. doufam ze je v pohode.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: no nevim, vcera toho ujel tragicky malo
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    xchaose to nakoplo a chce bejt co nejdřív pryč z Ukrajiny :D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    CYBERHIPPY: u nas od te doby co najala jedna nejmenovana firma UKcka tak policajti jezdej imrvere :-DDD zrouna koukam na jedno auto jak blika u baru ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    CHILDINTIME: to jsou ale svine ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: jak je? co se ti vlastne presne prihodilo ? koukam ze si toho dnes moc neujel, tak doufam ze si v poradku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam