• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    to je po 30 dnech ve třetině? Uff, takže domů v říjnu :D
    ale už zase jede
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jestli se nam chaos nebude flakat, tak uz brzy bude mit za sebnou 4k kilometru, tak jeste 2x tolik a je tam
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Baudry Paul zatím vjíždí do Orálu, ráno byl na hranicích
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    on snad obědvá v Jeršově nebo co
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: u duchodkyne mame ale hodinu stare informace, ale pravda je ze pokud to neni tryskomys a chaos se nebude flakat, tak ho nedozene...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    to je ale breakout od důchodkyně, už jen 156km k hranici
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: do toho :) fandime :)
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    na hranici s K to má cca 170km, tak to by mohl dneska ještě dát
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    hele, teď jede 27km/h! Do toho!
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: hele pane demagogu - pokud chces mit obnivitelne zdroje tak koukej vymyslet technologie k tomu aby jsi nepotreboval hromady neobnovitelnych zdroju ... ale to by malo sypalo co? lol porad jen kydas kraviny ...

    nezlob se ale pripada mi ze ten dav lidi nad tim premysli vic nez ty ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LINKOS: ne to bys musel mit skleneny strop ;) a byl to vtip aby se tu toho zas nekdo nechytal.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ANDY_WARHOL: takze ja mam vlastne solarni dum,okna mi taky propousti svetlo...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: solarni wc uz existuje, nikoliv vsak na splachovani, toitojky maji svetlo propustne strechy, takze kdyz je den, tak vevnitr vidis a nemusis svitit :)
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    LINKOS: ale solární WC bych si uměl představit - z fotovoltaiky se bude napájet peltieruv článek, který bude na studené straně kondenzovat vodu ze vzduchu a tím se bude splachovat. Jedno spláchnutí měsíčně! :D
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    XCHAOS: však se rozhodni sám, ale neupírej mi právo ti dobře poradit :-)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: jen upozornuji,ze to opet prekrucujes. Nikdo tu nic proti obnovitelnym zdrojum energie a ostrovnim systemum nepsal. Delali sme si srandu z tvejch fantasmagorickej uvah jako jsou solarni valecna ponorka Severokorejcu apod.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: takhle, ty můžeš max. za mojí špatnou náladu. Ale třeba s těmi grafy si dost potěšil...

    Jedna věc je, že to nejede, jak jsem si představoval... druhá, že to na druhou stranu pořád nějak jede. Např. jsem jeden z mála, kdo se každý den pohne aspoň o trochu a nezastaví se. Rozhodně se nevzdávám...

    Tohle doufám není poslední ročník a já mám nějaké nápady, jako na každé cestě. Hodně účastníků má podobné názory na to, jak by se měly změnit pravidla SunTripu do budoucna.

    Myslím, že jet jako Raf znamená mít jasný rozpis restaurací a motelů ma cestě, neimprovizovat, podle mě on ve stanu kempuje max. fakt tak ve stepi v Kazachstánu. Nebude to jen o fyzickém výkonu. Uvažoval jsem, že bych si příště domluvil podpůrný tým, co by sledoval předpovědi počasí.. (o něco se snaží brácha, ale výsledky jsou dost mimo)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: takhle, ty můžeš max. za mojí špatnou náladu. Ale třeba s těmi grafy si dost potěšil...

    Jedna věc je, že to nejede, jak jsem si představoval... druhá, že to na druhou stranu pořád nějak jede. Např. jsem jeden z mála, kdo se každý den pohne aspoň o trochu a nezastaví se. Rozhodně se nevzdávám...

    Tohle doufám není poslední ročník a já mám nějaké nápady, jako na každé cestě. Hodně účastníků mâ h
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JIMIQ: tohle vůbec nechápu a přijde mi dokonce mírně nebezpečné, co říkáš. Já sám se chci rozhodnout, jak svůj "potenciál" využít. A letos jsem spokojen, snad poprvé se to někam dostává...

    Pokud člověka zajímá např. autonomie vzhledem ke společnosti, tak obnovitelné zdroje a ostrovní energetické systémy jsou jasný směr, kterým se rozvíjet. Že tenhle klub obsadil dav lidí, které to nezajímá, to je jiná věc...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: co takhle prostě to krupobití, co zničilo před odjezdem 380 W panely?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam