• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Hmm. Pravda, pro par dnu tam Jurgen nema vubec zadny data, ani sum, asi mel vypnutej beacon. Prepocitam to.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: jinak tvoje metodologie mi není zcela jasná, protože třeba Jűrgen skoro týden trčel ve Voroněži a generoval tak max. GPS šum. Ale budiž...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: vsaď se, vyměknne v Jerxhově. Já mâm prázdnou baterku a je vedro a pod mrakem a zastavil jsem se na "supermoroženoe, co mi dodá energii na celý den" od nadnárodního brandu Pljumbir u zdejších Uzbeků (no a pak na hranicích nebudu mít na pokutu, že jsem se správně a včas nezaregistroval v hotelu, i když nějaký dvě bumážky mám.. no třeba mě pošlou z celnice rovnou do gulagu a bude ode mě pokoj)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: no dobře, tak nejsem jeden z mála.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: bejt tebou tak makam, nebo te predjede, za chvili te ma
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nechci nic rikat, ale chaos se zase flaka a duchodkyne se priblizuje nebezpecne blizko, to by vam melo vadit a ne nejaky blby kecy.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: ona snad lítá na koštěti, nebo co, baba neúnavná. Už je za Mokrousem (to je ve skutečnosti jen nějaký sovchoz s obřím obilným silem, za kterým provozuje azerbajdžánský týpek takovou muliltikulti azijskou čajovničku) . Doufám, že to vzdá v Jeršově, je tam pár motelů...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABDULAH: nejlepsi solarni kolo z tech co postavili zde diskutujici ovsem vlastni xchaos :)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    HALCYON: pokud konecne vyhraju - postavim kolo dle rad vsech lidi co tady psali - mimo xchaose. pokud mu lidi radi blbe a jen honi ego viz Andy - bude stat uplne za hovno ...
    jinak souhlas s redguy - stacilo by trosku prijimani poznatku od druhych - jak se tomudle pristupu rika? arogance? hihi
    nikdo nechce aby to delal presne podle nej - ale pokud nechce poslouchat nazory jinych - at si udela show jen pro sebe ... nebo neopovrhuje nazorem druhych ... hihi lol
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    :-D tady to zacina byt sranda hihi znamej psycholog by mel radost ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HALCYON: me taky. ale nenadelas nic, nektera ega se potrebuji prosadit :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    HALCYON: Hele, proc ne. Ja myslim, ze to musi bejt skvelej zazitek. A kdyby xchaos nebyl idiot a minulej rok nestravil nafoukanym machrovanim o tom, jak uzasny solarni kolo postavi, jak to vyhraje a jak vsichni, kdo si dovolej o tom pochybovat a kritizovat jeho "design", jsou trollove, tak bych nemel co rict jinyho, nez respekt. Bohuzel, nafoukanej idiot stravil rok machrovanim, takze ted sklizi co zase a nemuze si uzivat zazitkovou jizdu po majestatni rusky stepi 8)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Např. jsem jeden z mála, kdo se každý den pohne aspoň o trochu a nezastaví se. - jeeezis... vazne? To uz je skoro jak strilet ryby v sudu. Hele, ty vis, ze mam ty data po ruce a ze s nima umim zachazet. Stejne tak vis, ze si jen zridka necham ujit nejakou prilezitost te nachytat pri placani nesmyslu. A predpokladam, ze ty dokonce ani poradny data nemas a musis jen hadat. Presto si takhle tupe nabehnes... jen proto, ze se nutne potrebujes nejak poplacat po zadech.

    No, nejsi "jeden z mala". Viz graf, ukazuje pro kazdyho zavodnika tri dny s nejmensi ujetou vzdalenosti. Jo, z tech vzadu je tvoje minimum velmi dobry, ale ani nahodou se neda rict "xchaos je jeden z mala, co se kazdy den pohner aspon o trochu". Sorry, zase jsi blabolil. Nejsi dehydrovanej? Pij vic vody 8))



    HALCYON
    HALCYON --- ---
    ABDULAH: Já to do žádného extrému nekroutím, takhle to na mě působí a přijde mi to otravné.
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    jako, prvních 10 dnů to vypadalo že má šanci na umístění v top 10... teď bude rád, když nebude předposlední
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    HALCYON: malinko to kroutis do extremu ... v podstate mu vsichni fandi - a ano je skoda ze si z toho co mu lidi rikaji nic nevezme ... mohl to na co ted prichazi mit hotove ...
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    REDGUY: Proč to nevzdá co? To že dělá všechno špatně, to ví už od vás. A dozví se to v každém auditku, kam ho pronásledujete, abyste mu to dokázali. Já bych se na to vysral už dávno. Asi ho to baví. Nějakej druh autoerotiky, že si z vás nic nedělá a furt si mele tu svou, místo toho aby vás poslouchal a dělal co říkate vy a co se vám líbí...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Krupobiti vymluva nebude, protoze to by se nekdo mohl zeptat, proc u tak naprosto klicovyho a pritom dost krehkyho komponentu nemas zajistenou poradnou nahradu. Viz treba ted ten clovek, co mu odesel motor a hned mu poslali nahradni. Kdyby tobe odesel motor, jak dlouho by trvalo, nez by dorazil z ciny? 8))) Cili, krupobiti je zase tvuj project management problem. Tak se na nej nevymlouvej 8))
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    zajimalo by me jak chteji zmenit pravidla zavodu ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: mam pocit, ze sem nekde cetl, ze na to maji 100 dnu, ale nevim jestli je to pravda. takze je v toleranci ale jen tak tak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam