• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH: ja zadny svoje anekdoty o tom kolikkrat rocne cistim brzdy sem nedavam


    ABDULAH: jo? To jsem delal kdy? Nejsem si toho vedom. Budu se opakovat - jestli sem davam clanky o tesle psane americkyma redaktorama tak je to proto ze je jich proste hodne. Az hudou clanky o elektricke skode tak je sem dam taky.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: tvoje take ne ... nezlob se ale aby jsi rocne daval za spotrebak 1000USD tak mas bud mercedes s premiovym servisem nebo jezdis tak 50000 ... ale chapu ze to je prumer ...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH: uz vylez z tve sve bubliny a uvedom si ze jini lidi maji jina auta. Tvoje anekdoty nijak nereflektuji prumer
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: nevim jak u tesly ale me vymena oleje a i kdybych menil vsechny filtry kazdy rok - coz se nedoporucuje vyjde na 650Kc ... i kdybych mel menit kazdy rok brzdy tak to jsou necele 2000Kc ... ale ty se meni jednou za 5 let kvuli shnilejm kotoucum :-DDD

    Asi zalezi jak co a jak kde a na jizde a vyuziti vozu a cene dilu ... atd ...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    https://twitter.com/elonmusk/status/1078004889597337600
    And, because electricity costs much less than gasoline, a Model 3 can cost about $1000 less per year to operate. Because it’s electric, there are no oil changes, smog checks, tuneups, fuel filter, or brake pad replacements.
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    DZODZO: jizda v lete na jare na podzim ci v mrazu bude mit stejnou spotrebu?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: jasne ty nikdy vlastne nic nereknes :-D
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH: ano, tohle presne ja strawman. Napadas neco co jsem nerekl. Mlatis slameneho panaka ktereho si si sam vymyslel


    ABDULAH: je draha, dlouho trva to postavit a nebude potreba
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: ale ta treti plus generaze reaktoru vypada pekne vid - az 3% za minutu - to by stihlo v klidu pokrejt zapad slunce ... ci zmeny vetru ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    DZODZO: aha a tak stroj vyrobi to co mas naprogramovat - hm schvalne kolik stroju navrhne ty plosnaky do toho co pouzivas ... jen zapominas na ucinnost panelu ... ta je 20% takze z prijateho tepla - energie zareni vyuzijes 20% a z toho 90% prejde do site ...

    JIMIQ: reknu klukum ze skodovky ze maji vypadnou z projekce a tahnout delat neco cemu rozumi ... :-D A vsichni ty mechanici co upravuji auta posiluji kastle atd ... jj nikdo tomu nerozumi jako ty :-D strawman :-D

    vim ze vys vsechno nejlepe ...
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    pracu rukami nechajme tam kde patri, t.j. v 19. a 20. storoci, v 21. storoci sa venujme kreativnejsim cinnostiam a rutinne nudne cinnosti prenechajme strojom, ak niekto chce vyventilovat hlavu, tak to moze robit jak ja, okopavat plevel na zahradke :D
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ABDULAH: z panelu do zasuvky, ze ked vyrobim 1kW tak z toho dostanem do zasuvky 900W
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH: je tech bodu moc a polovina tvejch pripominek jsou nesmysly jako obvykle. Do toho obcas ad-hominem, strawman a podobne. Diskutovat s tebou je pro mne utrpeni, ale bohuzel casto nemam nic lepsiho na praci :-)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: a pak ze skola utuzuje charakter :-D sem hovno s papirem tak jsem vic nez hovno bez papiru :-D Jj deda mel pravdu :-(((
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH: dekuju, ja mam praci dobrou a dobre placenou. Nestudoval jsem na vysoke abych pak drel rukama ;-)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    DZODZO: nebo jakou myslis ucinnost? panelu? nebo ceho? baterii? nebo menice?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: :-D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: vim jedno - nevym co to ma ve tvem podani byt ... mam ucnak elektro a budu servisovat robotickou linku :-D Ja vim se svym nevzdelanim bych mel maximalne tahat draty nekde po barakach chapu ... ono jako ten papir o skole neni vsechno - ale to programator nepochopi ...

    Stejne jako nechapes tady ty ruzne problemy - skoda ze jsi mi neodpovedel na otazku u tech bodu ... jiste tomu rozumis a vysvetlis mi to ...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ABDULAH: vsak ja je tam nezenu. Budou mit na vyber ruzne moznosti jedna z nich je ta revitalizace. Kdo bude chtit, bude tam dleat, kdo ne, nebude
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: heled zkus to - delal jsem to rok :-) super prace :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam