• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    mesarosova a novotny...lol


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Heidi Janků prchá před svátky do tepla. Bez dětských očí je jí pod stromečkem smutno.



    PASCAL
    PASCAL --- ---
    KOUDY: Ty voe, Mesiáš je tady! A takhle před Vánoci.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    http://bleskove.centrum.cz/mejdany/vecirky/clanek.phtml?id=656120

    Bartošová vypadala nervózně a z její tváře bylo jasně patrné, jak s ní rozchod s manželem a manažerem Jiřím Pomeje, zamával.



    DEVIANCE
    DEVIANCE --- ---
    FANFAN: To je kvalitní názor (geje)!
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Zatim tady vládnou tyhle pravidla starýho Lynche
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KULA: tak to třeba zkus nějak sepsat, já pak svolám valnou hromadu, projednáme to a výsledek jednání ti bude zaslán doporučeně poštou
    KULA
    KULA --- ---
    KARCOOLKA: za nic. bud mi to reknes, nebo mi to nereknes. me je to fuk. nechci se o tom dohadovat. Chci jen jasny a 100% pravidla.
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    KULA: co za to když ti to řeknu?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tyjo malej harry potter.



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    V hledišti usedli kromě Hančina manžela Štefana Margity a moderátora Jana Musila taky herci z Velmi křehkých vztahů Miloslav Mejzlík a Sylva Koblížková. Přišli se na koncert trochu rozveselit, protože právě včera jejich pravidelná dávka emocí na Primě skončila. „Bylo to pět let krásné práce. Lidé mě teď zastavují na ulici a vyčítají mi, že seriál skončil,“ svěřil Blesku Mejzlík.



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    co se konecne zkusit vratit k tematu klubu?
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    JAJITA: To von Kouďák dycky byl :)


    LEGI
    LEGI --- ---
    gejove!
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KOUDY: Vánoce neVánoce, ty budeš asi pěknej dárek, což? :-/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Xmedo tvuj nazor tu vsichni uz davno zname. Tak di do vedlejsi nory a nepis ho tu porad dokolecka..:)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY: ani Pomeje tenhle klub na nohy nepostavi :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    wait for it!

    "Je to teď přesně měsíc, co jsme se neviděli. Dva měsíce, co jsme spolu čekali dítě. Ničemu nerozumím a nechápu, proč celá tahle situace vznikla a dokud si s Ivetou nepromluvím, nebudu poskytovat žádná vyjádření. A pokud se odmítne se mnou setkat, neposkytnu je už nikdy," říká rezolutně Pomeje.
    KULA
    KULA --- ---
    Me by zajimalo, jestli by takovy RO na 3 dny dostala i Karcoolka za tu miliardu picovin co tu napsala. A nebo jestli spis ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam