• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    BLAF
    BLAF --- ---
    BREGALAD: Cool, ale Dynaudia DM nejsou v ceniku k nalezeni... DM 2/10 nahodou nemate skladem?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    A to se vyplatí!
    BREGALAD
    BREGALAD --- ---
    Jen bych chtěl napsat pro ty z Vás kterým by to třeba uniklo - HIFIpartner z Berouna opět funguje. Pouze jsme se přesunuli blíže Praze a pražskému okruhu. Najdete nás v Dolních Břežanech na hlavním námestí. Na poslechu máme Wharfedale od 6.000 do 86.000 Kč. Dynaudia od DM do Focus, včetně novinkových Xeo. Ke koukání projekci ovládanou z iPadu, či dotykovou 60" plazmu, na níž se dá malovat :-) Brzy očekáváme Xavian řady xN. A jsme scopni Vás přesvědčit, že kvalitní stereo zesilovač nemusí být velkej macek, ale jen malá krabička.


    Více informací na www.poslechovestudio.cz / www.hifipartner.cz
    SVANC
    SVANC --- ---
    HOLAKAC: Přesně jak píše Blaf, dokonce ani s konektory bych problém neviděl, to se dá vždycky snadno vyřešit. Pokud i výhledově počítáš s konfigurací 5.1 tak koupí receiveru (klidně i levného, třeba ten původní typ: http://h-centrum.cz/hifi-a-dvd/receivery/yamaha-rx-v-467-t-rx-v467-receiver-vyprodej-%28id%3Dyamrx-v467t%29.html) nic nezkazíš. Připojit k němu lepší bedny můžeš vždycky.
    BLAF
    BLAF --- ---
    HOLAKAC: Hypoteticky kazdej 5 kanalovej receiver, nicmene zalezi jaky ma ten set konektory...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DOCKINEZ: prehlid sem klub, dik
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Lame dotaz, nenapada me jiny auditko - `podedil` jsem 5.1 bednicky + subwoofer, ale chybi mi clen kterej to vsechno spoji ( http://au.yamaha.com/en/products/audio-visual/hometheater-systems/home-theater-package/yht-394au/?mode=model ). Da se jako `receiver` pouzit vicemene libovolnej, nebo musim nejakej konkretni ? Ma vubec cenu to shanet, nebo je to xyz krat drazsi nez zbytek bednicek a muzu to vyhodit ?
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Mám jen Bc., Henryku Laholo.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Mě by zajímalo, jestli máš vysokou školu...
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Mně by jen zajímalo kolik se jim toho prodá...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    (Tomu Electrocompanietu z fotky samozřejmě nepomůže ani svěcená, natož nožičky.)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Mikrofoničnost součástek existuje a je tedy stejně tak validní dát izolační nožičky pod CD přehrávač (často mají), zesilovač, předek a jiné. Gramofony se kotví rovnou do zdi. Vysoké nožičky zároveň plní funkci tepelnou, protože zdvihají zesák od podložky a ten se tudíž lépe chladí než na malých puclích. Těžké zesilovače pak tyhle průmyslové nožky užijí z důvodu hmotnosti (zesák umí vážit i 100 kg).

    Jiná věc je vysoká cena (tyto nebo tyto nožičky budou dozajista lepší a levnější) a fetišismus, ale (opět) mi přijde, že je zbytečné se o tom bavit, je to jak jakýkoli jiný pičoviny pro jakejkoli jinej úchylně naceněnej koníček.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KUBLAJ: Napada mne, ze pokud mas lampac s primozhavenejma triodama na konci, tak chces, aby byla jejich zhavici vlakna pokud mozno chranena otresu.

    Pokud mas bytelnej tranzistorak, tak to imho valneho opodstatneni nema.

    Ale na mne nedej, ja mam jenom technicse a umim to s pajeckou.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    KUBLAJ: Když na to máš tak to ukaž
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    ALI_GATOR: Chápu, že si to nějakej maník koupí pod bedny, ale pod zesik? proč?
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    KUBLAJ: Ty snad nevěříš, že to funguje? Fůj!
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    ze sebe teď klidně udělám blbce, ale na fotkách v odkazu na těch super-über SOUNDCARE Titanium Extreme nožkách stojí zesilovač. Copak má zesilovač nějaký pohyblivý části, aby potřeboval pod sebou tohle?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Stejný hroty se používají v průmyslu pod stroje (soustruhy, jakýkoli přesný obrábění) a nestojí tyhle miliardy.

    Jako není třeba opakovaně dokazovat, že hifistickej sektor je plnej předraženejch pičovin, to tady snad každej ví.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    NECRON: No a pod jaký repro si je chystáš dát?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam