• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      PLAYER
      PLAYER --- ---
      TEDDYBEDDY: uplne k nicemu, jdu si koupit litr vody za dvacku, nepochybne je kvalitnejsi jak ta z vodovodu. O tom nemuze byt pochyb.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      PLAYER: tak k čemu je taková " kritika"?
      PLAYER
      PLAYER --- ---
      TEDDYBEDDY: a stejne tak nemohu potvrdit ani vyvratit kvalitu balene vody, nebot nemam vybaveni na chemicky rozbor.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      PLAYER: Ptám se, jaký je smysl mudrování nad komponentem, jehož kvalitu nemůžeš ani potvrdit ani vyvrátit?
      PLAYER
      PLAYER --- ---
      TEDDYBEDDY: smysl tveho prispevku na ktery reaguju smysl nedava. Proto takova reakce.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      PLAYER: A smysl toho příspěvku?
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: Opět žádné překvapení: argumentace ad hominem (navíc víš kulový, kolik jsem toho v životě nejenom slyšel, ale i postavil a změřil) a žádná konkrétní odpověd.
      Ale jinak tě chápu - kdybych tady napovídal tolik nesmyslů jako ty, tak by se mi o nich taky debatovat nechtělo. Konkrétní příklady jistě netřeba uvádět :-).
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      SVANC: Stokrát jsem ti vysvětlil, proč se s tebou nebudu dohadovat na internetu a proč, dokud si něco neposlechneš a nevyvodíš vlastní závěry, pro mě nebudeš partner do diskuse. Nechápu, proč se znova dožaduješ neplodné debaty = ztráty času na obou stranách. Až uděláš aspoň tolik slepejch a neslepejch testů jako průměrnej hifista, tak bude mít jakous takous cenu s tebou něco řešit, dokud však tvoje znalost tématu vychází z kopírování článků z internetu, je to holá zbytečnost. Jako vždy - před měsícem, rokem i třema: jdi si napřed něco poslechnout než o tom budeš vykládat.
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: Nicméně to, že bys slepý test neriskoval, i když tady vypouštíš z úst slova jako megasračka, je přece pravda, nebo ne? :)

      Ostatně dodnes jsem se od tebe nedočkal odpovědi na vícekrát opakovanou otázku, jak je možné říkat, že zesilovač "hraje z prdele až běda" a současně připouštět, že ve slepém testu se to nepozná. A to navzdory i zde prezentovaným pokusům, které prokázaly, že slepým testem lze odhalit jemnější odlišnosti než dlouhodobým poslechem.
      No nic, odpovědi se zřejmě nedočkám ani teď... Když tak aspoň zavtipkuj nebo předveď další argumentaci ad hominem - to je dobrý způsob odpovědi, když člověk nemá co rozumného namítnout...
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      SVANC: Tahle věta by se taky dala přeložit jako "hifi jsem v životě neviděl ani neslyšel, ale rád si o něm povídám". Něco jako to s houbama.
      PLAYER
      PLAYER --- ---
      TEDDYBEDDY: proc bych si mel zakladat klub? Je tohle klub o hifi nebo neni? Nevsiml jsem si, ze by zde nekde bylo uvedeno, ze se tu hifi nesmi "kritizovat".
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      PLAYER: Prima, pak si založ klub " jak vydělávat na kabelech & balené vodě" a realizuj se tam ;)
      PLAYER
      PLAYER --- ---
      TEDDYBEDDY: to sice nemuzu, ale co vim jiste je, ze vyroba hi-end kabelu (zejmena pak tech sitovych za bez mala sto tisic) je stejne vynosny business, jako treba balena voda.
      SVANC
      SVANC --- ---
      "hraje to jako kráva" a "megasračka" rozuměj jako "slepý test bych neriskoval ani omylem, ale rád používám silná slova" :-)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Naim je megasračka, totální šalba na lidi. Měli by ho vymýtit.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DOCKINEZ: 1. Naim= kultovní značka= drahý vlajkový přehrávač se bude prodávat. 2. opravdu je to v mnoha ohledech hitech a hraje to jako kráva 3. Když takovýhle prachy umíš reprodukovat, není to vůbec drahý ;)
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      OK, tak teda k hi-endu - co je tak super na Naim CD555? Je v tom DAC PCM 1704 za par dolaru a relativne normalni, nehiendova mechanika Philips Pro.

      A ne, zatim ne.

      (odpoved na otazku "A slysel jsi, jak to hraje?")
      FURYAN
      FURYAN --- ---
      OK, uznavam. Pravda je takova, ze ac se mi hi.end libi, nikdy si ho neporidim (ciste z presvedceni), a je nesmysl, abych vas tu otravoval. Omlovam se a mazu se.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Při vší úctě, na vašem místě bych se vnejprv snažil pořídit si alespoň hifi entry level aparát. Nebo jaký je smysl mudrování nad komponentem, jehož kvalitu nemůžete ani potvrdit ani vyvrátit?
      PLAYER
      PLAYER --- ---
      ...hned ho jdu objednat:
      http://hifidesign.cz/doplnky/2668
      PLAYER
      PLAYER --- ---
      Test síťových kabelů - Anakonda vs. PCkabel - AVmania.cz
      http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1874&t=1179040&st=0&sk=t&sd=a
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam