• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    a na jakým aparátu teda.....
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Sice se clovek nic nedozvi, ale to srdicko, ta clovecinka - to zde nechybi!
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    PATISLAV: ja jsem tu vice mene omylem (moje potreby nebyly shledany dostatecne hifi), ale nelituju, krasnej flame! Doufam, ze kluci nezklamou a jeste par postu pridaj.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Zavítal jsem do tohohle auditka, abych se dozvěděl něco o kvalitních (zejména old-school) gramofonech, ale nic moc jsem tu nenašel. Když už jsem byl ale nuceným svědkem tohoto vašeho krásného odvěkého flameu, nemůžu se udržet, abych nedodal jedno:

    Je vtipné utrácet neskutečný majlant za hi-fi soustavu, když tolik kapel dnes nahrává co nejvíc lo-fi, nějaké kabely vůbec neřeší, mix si dělají samy a mastering jim nakonec stejně udělá nějaký fanda "loudness war" nebo úplná lama. Někteří umělci si dokonce zakládají na tom, aby do nahrávky dostali nejrůznější akustické poruchy a nedokonalosti. A hi-fi fanda si pak ujíždí na tom, jak kvalitně ty šumy a ruchy poslouchá...
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    TEDDYBEDDY: Prestan delat hovadko a zavzpominej, uz jsem tu psal ze hraju z desek na sluchatka (; A kabely mam ty nejobycejnejsi (tzn. 'vestaveny' sitovy u gramofonu a nejake obyc do predzesilovace. A pak uz jen sluchatka).

    Cimz ma otazka na TOOM stale plati. Doufam, ze nebude nasledovat 30x 'a na cem hrajes ty?' - pokud sam nemas co rict tak je lepsi mlcet, nakonec vsichni jsme si uz tu otazku zvladli precist nekolikrat.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    to: Tragéd & spol.
    Na jaké kabely doma hrajete a na jakém aparátu?
    a následuje dalších 30 příspěvků, aby se ukázalo, že tragédi žádné hifi ani kritizované kabely neměli, nemají, neznají....
    PLAYER
    PLAYER --- ---
    TOOM: ja jsem trapnej, ale Teddy, ktery dela blbeho (predpokladam tedy, ze blby ve skutecnosti neni) trapnej neni? Aha.
    Stale cekam na tu opravu ohledne HDMI, nebo to byl z tve strany jen vykrik do tmy?
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    TOOM: Nemyslim si, ze by byly trapne. Naopak, celkem jasne ukazuji uroven nekterych vericich HiFistu, kteri se drzi sve viry a dokola opakuji jedno a totez (:

    A s cim prosim nemel pravdu ohledne HDMI kabelu?
    TOOM
    TOOM --- ---
    PLAYER: Snad jen, jestli ti dochází třeskutá trapnost tvých posledních cca 20 příspěvků o ničem.
    PLAYER
    PLAYER --- ---
    TEDDYBEDDY: vzdyt to rikam, ty proste nectes co pisu.

    TOOM: s cim mas problem? Pouc me.
    TOOM
    TOOM --- ---
    PLAYER: Také nevidím odpověď. Ani s tím hdmi jsi neměl pravdu.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    PLAYER: Kde prosím?
    PLAYER
    PLAYER --- ---
    TEDDYBEDDY: uz se stalo.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    PLAYER: Nebuď vulgární a napiš, který kabel z tvých bohatých praktických zkušeností bys nám doporučil.
    PLAYER
    PLAYER --- ---
    MACHALIK: "HDMI a podobný sračky mě vůbec nezajímají"

    Budto dalsi alibistickej blabol (abys nemusel priznat, ze se v digitalu "neorientujes". ehm) a nebo priznani, ze zijes sto let "pred opicema"?
    PLAYER
    PLAYER --- ---
    MACHALIK: taky blbej nebo slepej?
    PLAYER:
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    HDMI a podobný sračky mě vůbec nezajímají, ale na ten kabel už po té anabázi taky čekám.
    PLAYER
    PLAYER --- ---
    TEDDYBEDDY: Bud ses uplne blbej, nebo nectes, co ti pisu.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    PLAYER: Prosím zanech invektiv a prostě napiš, jaký konkrétní kabel doporučuješ a proč. Máš je přeci vyzkoušené a naposlouchané, když nás tu poučuješ o předražených modelech. Tak napiš, které jsou podle tebe ty dobré a nepředražené.
    PLAYER
    PLAYER --- ---
    TEDDYBEDDY: tak uz se mi to nezda. Ty ses vazne, slusne receno, tezce natvrdly.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam