• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    SVANC: Spotrebak kupuju tak, asi jako ty. U drahych veci bez rozumu impulsivne, protoze piciviny rozum neschvali nikdy ;-)
    SVANC
    SVANC --- ---
    FURYAN: Jak u čeho... U elektr. přístrojů, a nemusí to být jen audio, se rozhoduju podle parametrů - s přihlédnutím k vzhledu :) - a u větších investic to je výsledkem delších úvah :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    SVANC: CHci presne tohle, protoze jsem se tak rozhodl, ze chci presne tohle :) Nemam vesmes k zadne porizene veci specialni duvod, ty ano? (krom toho, ze to proste chces? :))
    SVANC
    SVANC --- ---
    FURYAN: Obávám se, že moje rada by tě neuspokojila :). Nějaký speciální důvod, proč sháníš přesně tohle?
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    SVANC: Nejde to sehnat, co radis? Koukal jsem i na ten MPA-1 ale zustanu "u kotle dratu", takze shanim uz jen RMB-100
    SVANC
    SVANC --- ---
    FURYAN: S Alibabou bych byl raději opatrný.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    HERR_FLICK: jo vidis na nej jsem koukal, nabizi snad taky ty MBA-1, nevsil jsem si, ze na stejnem webu je i rotel .) Diky
    SVANC
    SVANC --- ---
    Kabely jsou důležitý. Například chybějící kabel dokáže kompletně pokazit radost z poslechu...
    TAJAK
    TAJAK --- ---
    DOCKINEZ: Ne, vše je z druhé ruky a co se týče kabeláže, tak ať si kdo říká co chce, ale na výsledném zvuku je to k*rva znát...
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Kdybyste nekdo nekde videl monobloky Rotel RMB-100 nebo B&W MPA-1 (je to to samy), hodte mi pls. do posty echo. Diky moc. Je to ponich ja vymeteno, a me by se hodily do kramu.
    SVANC
    SVANC --- ---
    DOCKINEZ: Určitě se vyplatěj. "48V Dielectric Bias-System" - to zní tak technicky, to bude určitě super...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Nestaly kabely vic nez ty Missiony? :-)
    TAJAK
    TAJAK --- ---
    ...a na jakých sestavách tu tedy posloucháte? Sleduju to zde krátce, tak nevím.

    Já jedu momentálně na tomto (a dlouho ještě nejspíš budu, maximální spokojenost):

    Zesilovač: Pioneer A-91 D


    CD: Sony X505ES


    Repro: Mission 782SE


    Kabely:
    Audioquest Columbia


    Audioquest CV-8


    ... a síťový filtr.

    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ACHERON: "na pokojovej poslech ma zvuk hodne dostacujici pro nasince"
    Ušetřím ti sarkasmus od ostatních idček a řeknu to normálně - to je do low endu, ne sem.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    UMIAKI: tak já nevím, co místní chlapci, dostal jsem darem odhadem asi tu nejlepsi mikrovez co zrovna panasonic delal - jestli mi teda neunikly nejaky luxus řady - a musim rict, ze na pokojovej poslech ma zvuk hodne dostacujici pro nasince (http://www.panasonic.cz/html/cs_CZ/V%C3%BDrobky/Audio/Mikrosystemy+-+stare/SC-PMX4/overview/3493068/index.html)


    MATT: díky, ale mám právě starší gramec a nechtel jsem kupovat novej, ale netusim jestli by mi to neodvarilo vstup nebo neco...mozna teda zainvestuju...
    MATT
    MATT --- ---
    ACHERON: kup si gramec s predzesilovacem co ma line-out a pichni ho do toho jacka..

    TEDDYBEDDY: nekecej, ze by nekdo vzal tannoye na milost? ;))
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    UMIAKI: Treba ma "minivez" Naim Uniti, co mi vime... :)
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    ACHERON: Myslím, že místní chlapci nebudou považovat minivěž za hi-end audio a pravděpodobně budeš vykázán ;) viz níže
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam