• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    MACHALIK: Dík
    SVANC
    SVANC --- ---
    THX_1138: Řeč byla o bi-ampingu...
    SVANC
    SVANC --- ---
    THX_1138: Řekl bych, že při daných výkonech to výhybka střeďák/výškáč už nezachrání. Třeba ano, ale já bych to asi neriskoval.
    SVANC
    SVANC --- ---
    XLEEF: Jinak koukám, že ten zesík má (psaných) 160 W na kanál a ta bedna trvalých 150 W, tzn. výškáč zvládá jen zlomek tohodle údaje. Při zapojení jako bi-amp tam vidím slušný potenciál odpálení výškáčů při neopatrné manipulaci, třeba malými dětmi. Asi bych to zapojil jednoduše a nekomplikoval si život.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    SVANC: ok
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    jeste mi teda neni jasny, u onkya pisou ze horni dvojice konektoru je woofer a spodni vejsky viz : http://imageshack.us/photo/my-images/78/onkyo506sq7.jpg/?sa=0 takze zapojit horni do surround a spodek do front...a co jsem cetl na internetu tak jamo to rika obracene .. dole woofer a nahore vejsky, zalezi na to vubec ?
    thx
    SVANC
    SVANC --- ---
    XLEEF: Je. Na tu vyšší sekci bych dal 1,5 mm2, na basy 2,5 mm2.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    SVANC: no pokud jeste budu davat ten bi-amp, tak vlastne z predniho repra pujdou 4 kabliky.. takze nemusi byt tak silne.. je to tak ?
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    SVANC: takze pokud viz. youtube ... je bi-amp.. tak to udelam diky
    SVANC
    SVANC --- ---
    XLEEF: Resp. k těm zadním a nejspíš i k těm předním, když jsou blízko, by stačil i průřez 2,5 mm2, pokud chceš ušetřit.
    SVANC
    SVANC --- ---
    XLEEF: Třeba tenhle. Nebo jakýkoli dražší... ;)
    Bi-amping (samostatně připojené konc. zesilovače pro jednotlivá pásma) smysl má, bi-wiring (pouze samostatné kabely pro jednotlivá pásma) nikoli.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jen tak mezi nama.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Martin Logan do svejch elektrostatu osazuje sirokopasmovy stredaky za 10 Kc. I Duntech. Dej si je tam misto jednopalcovejch vejskacu, aj tam rozmerove pujdou.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Havlicek mi opravoval Quadral Titan Mk V, bedny za 25 000 DM.
    Pavlicek pak kamosovi nekolik zesilovacu tez za spoustu penez, tez reproduktory Infinity a JBL.
    Osobne doporucuji.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    zdravim, chtel jsem se zeptat jaky byste doporucili kabel k jamo 608 http://www.jamo.com/search/?ks=S%20608%20HCS%203

    ... zadni mam docela daleko, takze bych nechtel aby se to nejak mega prodrazilo.. predni ty velky jsou blizko zesiku.. to by mohl byt nejaky lepsi kabel. Vyplati se to zapojit jako bi-amp ? (teda nekde ctu kdyz to vede do jednoho zesiku tak se to nenaziva bi-amp, ale vyrobce zesiku to tak pise tak nevim.. viz : http://www.youtube.com/watch?v=N_NTRZYZCkE .. mam tohle onkyo..
    diky za rady
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    YARRDESH: leda ze šrotu, tohle je minimální šance koupit nový v několika kusech...
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    nevite kde sehnat takovy ty soc 1" tusim 5w/8ohm vejskace do levnejch reper? samotny bedynky staly asi 5tikilo, nechce se mi kvuli tomu objednavat novy a jedinej, co jsem sehnal, je primo z cinsky tovarny, ale musim si koupit 5000 kusu a zajistuji produkci 11000 kusu denne, nicmene nejsem bohaty prumyslnik
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Mockrát děkuju za tipy. Můžu mít ještě otázku jestli máš s těmihle lidmi osobní zkušenost a jakou? Proč je považuješ za doporučeníhodné? Ten TVR Servis vypadá že se specializuje spíš na elektroniku jako kamery, satelity a tak. Na P AUDIO jsem si nevzpoměl, i když jsem od nich míval zesilovač. To by mohla být alternativa.

    Jinak jsem v tomhle vláknu kápnul na nějakého pana inženýra Koubu, který tam někomu opravil asi dobře nějaké reproduktory, ale to vlákno se týká spíš kytarových aparatur, se mi zdá. Nevíte o něm někdo?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    LAKSHMANA:

    Petr Havlíček
    TVR Servis
    Mladoboleslavská 73
    19700 Praha 9
    + 420 286 892 862
    petr.havlíček@tvr.cz

    Případně taky tuším pan Pavlíček z P Audia:

    P AUDIO
    Husitská 30
    Praha 3
    130 00
    +420 222 715 858
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Ahoj, uměl byste někdo doporučit nějaký příjemný servis (nebo šikovnou soukromou osobu), kde by mi citlivě opravili bedýnku Bowers&Wilkins 601? Přestal hrát výškáč úplně. Mám tyhle bedýnky opravdu moc rád a nerad bych viděl, aby to ode mě v servisu přebíral znuděnej týpek co ho sere že musí dělat svojí práci, jak se mi to stalo posledně se zesilovačem...

    Lokace je Praha.

    Budu vděčnej za vaše tipy. dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam