• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      GOSHEWAN
      GOSHEWAN --- ---
      TEDDYBEDDY: Neni jednodussi proste uznat, ze jsi slapnul vedle? (: Stejne je uz kazdemu jasne, ze se to jen snazis zahrat do outu ((:
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Ani se mi nechce disputovat. 12l. chivaska je imho dobře pitelná a za ty prachy neurazí. Kdbych měl vybírat co zahodit, esi lahev ch, mp3 přehravač a adamovy hifi špunty mám vybráno v pikoskundě :o)
      Jiný ambice ten příklad neměl a zmiňovat jakoukoli opravdu hiendovou whisky mi v kontextu nepřipadlo vhodný, páč mých věrných 5 postadolescentů zde už vůbec nebude vědět vo co go ;)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Zcela určitě mluvíme o tom samým :)
      UMIAKI: Aji toto je aušus :)

      Šup s tím do klubu o whisky, borci, nicméně máte laťku proklatě nízko.
      ADAM
      ADAM --- ---
      MATT: hm, fakt tomu tak do hloubky nerozumím, ani jsem to tak hluboce nestudoval. zajímají mě spíš jen ty výsledky...
      ADAM
      ADAM --- ---
      MARTIK: hehe, ja mam na nyxu v ignoru taky jediné IDčko, shodou okolností stejné :-)
      UMIAKI
      UMIAKI --- ---
      TEDDYBEDDY: Ty vážně srovnáváš blended whisky s hi-endem ve zvuku?
      Třeba tohle je hi-end ve whisky (http://www.auchentoshan.com/products/our-range/21-year-old.aspx). Chivas fakt ne.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Mluvíme doufám o tom samém http://www.whisky.com/brands/chivas_regal.html#comments

      MARTIK: A po otázce- na co doma hraješ se takhle scvrknou kulky každýmu deprivantovi s mp3 a ipodem ;)
      MARTIK
      MARTIK --- ---
      TEDDYBEDDY: hele s tím Chivasem jsi mně pobavil, ale stačilo. Jseš první, koho si na nyxu dávám do ignore listu. Jsi totiž debil.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Ty, ale Chivas... jestli mi rozumíš :) To není věc žádnýho frikulínství, to byl jednoduše špatnej příklad.
      MATT
      MATT --- ---
      ADAM: nejsem si uplně jistej, ale přijde mi to jako "chyták". jestli to dobře počítám, tak má 6 kmitů na 10 samplů, což při vzorkování 44.1 kHz odpovídá frekvenci 26400 Hz.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MARTIK: Ajéje nyxáčtí frikulíní a jejich vyprofilovaný světonázor z internetů.
      No a na co doma hraješ ty? ;)
      ADAM
      ADAM --- ---
      VOZKA: netestoval jsem a nechci zpochybňovat tvůj test. pokud to je jak tak, jak říkáš, tak to je jedině dobře. ale když jsem min. týden k tomuto tématu googloval, tak jsem právě našel, že někdo došel k opačnému závěru: 
      The Well-Tempered Computer
      http://thewelltemperedcomputer.com/KB/SRC.htm


      Uli Brueggemann did a very nice experiment.
      Upsample the original 44.1 to 176 and back to 44.1
      Original signal

      Adobe Audition upsampling to 176

      Adobe Audition downsampling from 176 to 44.1
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: To bych si nedovolil :) Chivas je odpad.
      MARTIK
      MARTIK --- ---
      TEDDYBEDDY: chivas regal? To je ta whiska, co kdysi problém nízkých prodejů vyřešili tak, že ji extrémně zdražili a tím z ní udělali "exkluzivní zboží pro znalce"?
      To je dobrý příklad.. To myslím hodně věrně reflektuje přístup některých znalců high-end hi-fi audia. :)

      unSpun: Finding Facts in a World of Disinformation - Brooks Jackson, Kathleen Hall Jamieson - Knihy Google
      http://books.google.cz/...1P_jqtfvhzAC&q=chivas+regal&redir_esc=y#v=snippet&q=chivas%20regal&f=false
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Copa, copa, vzpomínky na večírek s miss Chivas? :o)
      VOZKA
      VOZKA --- ---
      Resample 44.1 > 48 > 44.1 pomocí r8brain produkuje nulový rozdíl (při obrácení fáze a součtu, poslouchat jsem ani nezkoušel). To je výsada offline konverze a při realtime konverzi nějaké artefakty vznikají? Zkoušel to někdo testovat?
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Ech.... zrovna ta Chivaska... ech...
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MARTIK: Rozdíl mezi kvalitním Cd přehrávačem a tvým nouzovým řešením je +/- nekonečnej. Esi to poznáš zrovna ty je otázka. Páč když někdo dlouho konzumuje levnou kořalku, těžko oceni jemné harmonické nuance chuti chivas regal ;)
      MARTIK
      MARTIK --- ---
      DOCKINEZ: není, protože nemám sbírku LP, ale sbírku CD.
      AKA_THE_A
      AKA_THE_A --- ---
      DOCKINEZ: "Hi-Fi" gramofon hodnej tohodle klubu by se ti dost prodražil :D
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Neni jednodussi si koupit gramofon? :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam