• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    POLMO: Se obávám, že tady nikdo postoje nezměnil, ani jedna strana (já rozhodně ne). Není z čeho, to bych musel začít souhlasit s teorií, která odporuje praxi. To bych nezvlád :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SVANC: Nechceš mi dát aspoň jeden dva příklady těch komponentů, co jsi slepě testoval?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MACHALIK: ja nic. ja se ke slepejm testum "nemodlim", to by bylo modlosluzebnictví :)
    POLMO
    POLMO --- ---
    MACHALIK: Paci sa mi zmena postoju, druha strana ukazte trosku vole...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Božínku :o)
    Ale nic, dobrej studijní matroš tudlencty jedinci.
    SVANC
    SVANC --- ---
    AXTHEB: Obdobný neslepý test s různě drahými druhy vín skutečně proběhl a dopadlo to přesně tak, jak píšeš :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MACHALIK: Nemodlíme. Víme, že neslepý testy sou nahovno. Když naleješ bohemku do flasky od sampanskyho za tri litry a nechas to lidi porovnavat s sampanskym litr, tak ti lidi kteri vidi cenovku reknou ze ta bohemka je lepsi.
    SVANC
    SVANC --- ---
    MACHALIK: Jak dopadly slepý testy těch zesíků a cd?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Mimochodem, dotaz na slepej test: myslíte, že byste poznali výměnu výškáče? Nebo třeba kdyby vám někdo jeden výškáč přepóloval? To je asi ještě lepší příklad. Poznáte to? Je to mnohem větší změna (v procentech) než výměna komponentu, mělo by to bejt úplně triviální.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Všechno to jsme pak samozřejmě (hlavně) porovnávali ještě neslepě, protože dělat slepý testy je mnohonásobně náročnější než testovat jako člověk.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    A teď vážně, borci.

    Všichni se tu modlíte ke slepejm testům.

    Nemohli byste odpovědět, co jste testovali reprezentativního a jak vám to vyšlo?
    Já ve slepejch testech, co si vzpomínám, slyšel:

    - zesáky DPA 380 vs. Audiomat Prelude nebo Solfege
    - bedny Quadral Titan Mk IV vs. Quadral Titan Mk V
    - bedny Quadral Titan Mk V vs. ACR RP 400
    - CDčka Audionet VIP G3 vs. Sony SCD-1 vs. Pioneer PD-95
    - předky PMA Dispre vs. Revox B 240 S
    - předky PMA užnevímco vs. BV Audio P1
    - ještě něco jsme testovali, ale už nevím. Tyhle si vzpomínám. Ještě nějaký bedny tam byly.

    Co vy?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jak říkám, šlo to vyřešit Yamahou z Datartu, jsem snob, vím to.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    SVANC: Ale ano, posouzení vzhledu je vždy subjektivní. Tady se ale nemohu ubránit pocitu, že jde o parazitování na pověsti celosvětově proslulých IKEA stupátek :)


    Jak asi chutná Krtečkovi jeho vlastní medicína?
    SVANC
    SVANC --- ---
    ALI_GATOR: To je otázka vkusu, takhle na fotce se mi to taky moc nelíbí. Ale v reálu ta masivnost třeba působí dobře.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MACHALIK: Kastle se v seriovy vyrobe (Ford Model T a novejsi) neklepaly rucne nikdy.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    SVANC: Ale ten design....wannabe minimalistic....viděl jsem povedenější za 10K možná i za míň..
    SVANC
    SVANC --- ---
    Ovšem ta konstrukce, všechno vyfrézovaný z bloku hliníku, to se mi líbí, vážně. Udělaný je to určitě dobře a když pominu ty šílený kecy na jeho stránkách, tak vzorová je i prezentace grafů a naměřených hodnot.
    Ale jinak jsem opravdu rád, že si hudbu dokážu vychutnat, aniž bych musel dát za zesík nemalou část ročního platu.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---

    Něco mi říká že to bude skvěle ladit se stupátkem pro děti, co máme pod umyvadlem!!!
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Celkově z měřených vlastností vyplývá, že jde o pokrokovou konstrukci, která rozhodně není jen nějakou kompilací obecně známých zapojení a konstrukčních pravidel. V mnohých měřitelných vlastnostech předstihuje ostatní špičkové zesilovače. Poslechněte si jej na vlastní uši zhodnoťte jeho přínos pro poslech hudby. Poslechové testy naznačují, že i v těch neměřitelných vlastnostech je vynikající a představuje nové možnosti v reprodukci hudby.
    Luděk Šroll

    No není to nádhera? Jdu hned prodat auto :)
    SVANC
    SVANC --- ---
    ALI_GATOR: Spojením Lyrica a Transportu jsme objevili, že CD nahrávky hrají na tomto tandemu podobně a v některých aspektech i lépe než SACD a DVD audio přehrávače.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam