• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Esi to dobře čtu, tak chlapík ten prodej skrečoval.
    PELDA
    PELDA --- ---
    DOCKINEZ: no ty voe pekny, uplne to laka prihodit.. ale videls je prvni, tak good luck !
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DOCKINEZ: Tri dny do konce - klidne sed. Tri minuty do konce te zajimaji :) Byla by to prdel, kdybys je vzal!!!! Podle me by byly tak troje v republice.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ: furt EUR 8,27.

    (zacinaji se mi lehce potit ruce. ze bych vyjel na dovolenou do Danska?)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    ... a budes na tom poslouchat Vaska s Evou! PROFIT!
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: PS. Samozřejmě to jumbo s těma největšíma vrtulema na celým světě.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Ále dyk. Až budu velkej ogar a budu mít pořádnej bejvák v Brno & balík na účtu, du do toho jumba taky :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Nenech se zmýlit, dva střeďáky za sebou jsou pořád dva střeďáky :) Resp. mně to nevysvětluj, nejsem ta správná cílovka na toto :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Já mám 2x2 ve fázovým závěsu a řídím to 2x 300VA, přičemž ty první 3VA jedou v superultralinéarním režimu a to právě my v klubech mladých techniků z velkoměsta máme za tu úplně nejvychytralejší hifi fíčuru k podvečerní sklence Dom Perignon ;)

    HERR_FLICK: Ano a bude to vždy pomalu a bude to duňet v podstatě stejně.
    No a esi máš " spoustu" nahrávek obsahující subbasy pod cca 50Hz, pak nemáš na výběr :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    A co teprv by se dalo za stejny love vyrobit za vejskac :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    TEDDYBEDDY: tohle je naprosto genialni prirovnani
    zatimco s kolemna prvnim obrazku muzes jet kdekoliv po pevnine, a i po asfaltu celkem vysokou rychlosti 80km/h, s kolem na obrazku druhym mimo silnici to bud protrhnes, nebo v bahne se s takovejma kolama ani nerozjedes...
    stejny to je s malejma bednama, neco malo prehrajou lip a cistejc, ale spousta veci nezahrajou vubec
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Menší basák je střeďák :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: MACHALIK: Dík za autentické obrázky z vaší vesnice, tak nějak to je :)
    Nebudu tu vopruzovat s Thiele-Smallovými teoriemi z nichž je patrné, proč a jak je problematické udržet u velkých membrán poměrný činitel jakosti. Stejně tak s teoriíí pásmových propustí a proč jsou dvě frekvenční pásma u reprobeden ještě snad přijatelný kompromis etc.
    Konkrétně k těm Skyline. Pro názornost ( a pro kluky z rozvojových oblastí:) přidávám názorný obrázek, jak se to má v případě těhle velkých basáků v poměru k menším ve stejné cenové kategorii.




    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    PELDA: Ahoj, tohle super stroj.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: O jednom vím i v cazjlu, kořeň k němu má myslím Eidolony? Něco takovýho. Jistě jich tam bude hromada.

    Je to taková naše úchylka tady!

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Tak vy všicky kucí v Brno holt dělat věci kapku pozadu než my kucí v Praha. Tak to bylo vždycky. PS. Kde to je, to Brno? :o)))
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Tak ono to bylo víceméně dobrý vždycky, jen proč to nemít lepší. A tak jsme všichni postupně koupili jumbo, no :) V Brně je jich sedm, co vím, možná o pár i nevím. Není cesty zpět.

    Malý kundičky jsou něco jinýho než takhle malinká kapelka, jestli mi rozumíš :) Cílem je nebejt limitovanej na cimře a lovách a nemuset nic prodávat z donucení. Což se plus mínus povedlo, tak proč zmenšovat. Snad do ložničky nějaký malý bedničky ;)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: A jako jó, přiznávám se, že si semtam zajdu do Porsche Praha. Ten kšeft je plnej různejch voňavej autíček, hotová hračkárna. Taky mám rád i malý kundičky a malý prdelky, atak :o)
    No ale esi říkáš, že až kombajn je ten pravej engine a jumbojet ten pravej stroj na lítání, tak já to tedy hombre beru ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Mimochodem si všimněte, jak ta horní cimra je nezatlumená vs. spodní zatlumená. Copak asi bude hrát líp!!! :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam