• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    FUCKIR
    FUCKIR --- ---
    proto, že akusticiké vlny nejdou jen přes uši neasi
    SVANC
    SVANC --- ---
    MACHALIK: Od té doby, co debatuju s tebou, mě začala zajímat i ta psychologie :).

    A co tvoje odpověď - jak je možné, aby rozdíly ve ZVUKU mezi přístroji byly pro reálný požitek z HUDBY opravdu významné a přitom nebyly poznat jen UŠIMA? :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SVANC: Dotaz: zajímá tě hifi nebo psychologie?
    SVANC
    SVANC --- ---
    MACHALIK: Už jsi přešel na ryzí trolování? TY píšeš MĚ, že já se chci bavit o KOM, zatímco ty se chceš bavit o ČEM? To jako vážně? :-D
    Vždyť jsi to právě ty, kdo každou debatu, kde ti chybí argumenty, okamžitě převede na řeč o mém vybavení, malých zkušenostech a o tom, jak naopak ty máš naposloucháno atd...
    Co kdybys místo keců o mě, které nejsou ničím jiným než uhýbáním od nepříjemných otázek, raději konečně odpověděl k věci, tedy na to, jak je možné, aby rozdíly ve ZVUKU mezi přístroji byly pro reálný požitek z HUDBY opravdu významné a přitom nebyly poznat jen UŠIMA?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Since 1984 "the best tonearm in the world".

    SME Series V tonearm | Stereophile.com
    http://www.stereophile.com/content/sme-series-v-tonearm
    MATT
    MATT --- ---
    MACHALIK: hlavně že je legrace

    TEDDYBEDDY: na to že jdeš teprv na střední seš docela chytrej :D
    BLAF
    BLAF --- ---
    GANBOY: Tady nejde o mechaniku disku, ale o to, ze ty disky nemaji ULTRA- LOW JITTER MASTER CLOCK!
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    To je fajn.
    MATT
    MATT --- ---
    MACHALIK: ale jinak mě primárně baví muzika, ten HW je jen pěknej a stačí aby moc nekurvil, zbytek si domyslim ;))

    GANBOY: protože JITTER!!!

    v tom testu píšou, že SSD je nejhorší, WAV zní to jak empétrojka ;))

    If the Kingston SSD stood apart from the disk drives for its mostly good yet quite alien character, drive four made itself known for entirely the wrong reasons. This Corsair drive (another SSD) conspicuously highlighted vocal sibilants, and had a hard, relentless quality that was impossible to miss. Strangely, it also robbed the music of pace; it was the least engaging on any emotional level thanks to an enveloping tunelessness that appeared to carve up a song like an MP3 rip.

    TEDDYBEDDY: takže nedokážeš, fajn. a to prej děláš do audia.. eee vlasně ne, do hifi, to s audiem nemá co dělat...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MATT: Jsem rád, že sem chodíš!
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    MATT: pokud audiofilum vadi pri poslechu mechanika disku- proc sakra nepouzivaj SSD disk?
    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    TEDDYBEDDY: No prave jen ta vymena HDD mi prijde jako totalni nesmysl. Ohledne jitter - co jsem si tak procital, je to celkem komplexni zalezitost a nerad bych placal nejaky voloviny - je to pro me moc tenkej led :))

    S VOBA jsem velmi spokojenej - mam je cca 5 let a plne mi vyhovujou. Samozrejme chybi jim spodni pasmo ( je tam jen taky upravenej 8" scan-spek stredobas ) ale co se tyce detailu, podani prostoru atd jsem spokojenej. Co se tyce zpracovani - 30kg stojan - 40kg ozvucnice - co dodat :)
    MATT
    MATT --- ---
    MACHALIK: dej si kyselinu a pochopíš, jak je realita tekutá..
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    GANBOY: Ty jsi ale hlavička, příčina odhalena.
    MATT: Tebe taky baví se bavit o kom, že?
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    TEDDYBEDDY: Ja bych mozna zacal tim, jestli tomu testu opravdu veris (: Na prvni pohed to je snuska nesmyslu psana klasickym "hifi marketing" stylem.
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: a co bys doporučil za router a TPčka, to při streamovani z NASu musí mít megavliv! a vlastně co za tim stojí? dokážeš to vysvětlit i pro vodárníka?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TOMATSU: Nj. v tom testu se ale jen měnily HD. DAC furt stejnej. Imo problém furt stejnej jako u CDP- JITTER.
    PS. Jak jsi spokojenej s těma Voba V.A.C.T.
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: hele, ten ganboy měl s těma herákama docela pravdu. Když nechce pomoc, tak jakákoli snaha je zbytečná a marná..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam