• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    POLMO
    POLMO --- ---
    MATT: a kde zistuju co nahrali?
    POLMO
    POLMO --- ---
    Machalik: obdivujem ta, kde beries tu silu?
    Teddy: ja ti neviem, som si myslel ze ta tie cierne placky casom prejdu, ale nic :) hmm aj tak nerozumiem co ta tak fascinuje na tom vylisku z digitalu... ano, to je ten paradox ako si mi to uz vysvetlil minule :) ale cert to ber hlavne ze si spokojny.
    MATT: vysvetli mi niekto na co su take "studia"? kriste!
    LISKOS
    LISKOS --- ---
    Čau, máte někdo zkušenost se subwooferem AQ Donna Fundamenta?
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    TOMATSU: bezva, diky !
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    vedel byste nekdo co je to za bedny/technologii s tou mrizkou ?
    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    Trochu toho vzdelani neuskodi :
    HiFinazory.cz • Zobrazit téma - AKEL workshop
    http://hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=13532
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DOCKINEZ: Proudový buzení používá tuším FM Acoustic a byla o tom na AKELu přednáška.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    BLAF: Občanku máš? Základku máš? Číst umíš? Myslíš, že Beddy si pouští desky ve Foobaru?
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    BLAF: lol, aha, poe's law
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BLAF: Lowend bratře. Lowend je tvůj cílový klub pro lowendové ohýbání zvuku ;)
    BLAF
    BLAF --- ---
    VOZKA: Ja jsem z obliga, ja posloucham z AIMP3 skrzeva ASIO. Jen mi prislo divne, ze frajeri jako Machalik ci Teddybeddy pouzivaji freeware prehravac, ktery ma urcite spatne ty koherence :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    BLAF: To není něco co můžeš jen tak říct a nepodložit, zvlášť když je Foobar mezi audiofily standardem už léta. A to mj. právě proto, že umí bit-perfect playback skrz ASIO, kernel streaming a WASAPI (už léta). Bit-perfect playback je něco co a) lze změřit b) nelze vylepšit, jestli teda nejsi zastáncem vylepšovátek, a pak nemá moc smysl se bavit. Takže?
    BLAF
    BLAF --- ---
    VOZKA: Za kvalitu poslechu se plati...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    BLAF: ?? podle jejich webu to umí ohledně hudby to samý a k tomu to má zbytečný funkce (video, obrázky) navíc a stojí to 50 dolarů místo 0 dolarů, asi mi něco uniká
    BLAF
    BLAF --- ---
    VOZKA: Tak alespon JRiver :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam