• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    Devialet - za me nalesteny hovno - nova doba no.
    3000W - 0 distortion - 0 saturation - 0 background noise - tak jiste :))
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Chtel jsem napsat pro Beddyho dobry, ale rozmyslel jsem si to :)))
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    THEODORT: D-class. Nema to cistej zvuk. Do sci-fi filmu ale skvely.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    THEODORT: Maká to úžasně ale drahy jaxviň. A páč je to malý, hádám, že v Brně neprodaj ani jeden kus :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Jak rikam: centimetry, metry - je v tom rozdil.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Ale podle tvejch fotek to vypadá, že vyhradila :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Mne manzelka nevyhradila pokojicek 15 m2 na poslech detskyho aparatu za par kacek, si me s nekym pletes :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Ale chápeš, že v diskuzi s někým, kdo má zastavěný 1/2 malý cimry takyhifikredencema nelze udělat zásadní chybu ani v km řádově :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Doporucuju ke studiu:
    - pocty na jedne ruce
    - pocty na obou rukach
    - milimetry
    - centimetry
    - metry
    - cteni textu
    - porozumeni textu
    ...a az uplne naposled:
    - psani textu
    :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TEDDYBEDDY: PS. neudělali chybu. Chybu dělám já, že se tu s Machalíkem vůbec vybavuju :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Kazdej prece vi, ze jedina bedna, ktera se kdy AP povedla, je Kronos. Proc te porad bavi se prehrabovat v tomhle hnoji?

    Kdybys radsi venoval pozornost vecem jako je pocitani do desiti, casem pak mala nasobilka.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Pro ostatní ( mentálně způsobilý). Zrovna utěch Audiphysic taky. Jejich vlajkový model Cardeas není nejlepší bednou v katalogu. Je prostě jen největší. Nehraje špatně ale nižší model Avantera hraje líp. Kdo to slyší- ušetří. Kdo ne, je prostě z Brna :o)

    " V dnešním katalogu Audio Physic vyplňuje Avantera mezeru mezi výbornými Virgo v aktuálním provedeni 25 Plus a vlajkovou lodí Cardeas. Aspirace Cardeas se ne zcela naplnily, jelikož model zvukově vykročil lehce jiným směrem a firma pracuje na jeho náhradě. Z tohoto pohledu se nabízí jeden velmi zajímavý závěr: Avantery jsou, vzhledem k tomu, co umí, a k zajímavé ceně 335 tisíc (13.000€), ta nejlepší koupě, kterou dnes můžete u Audio Physic udělat."
    AUDIO PHYSIC Avantera
    http://www.audiodrom.cz/recenze/100-reference/422.html

    Moje expertní poznámka. Kdo slyší velmi dobře a hraje v cimře do 25 m2 koupí si cokoli z řady Classic a dostane tu samou top kvalitu za zlomek ceny.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Nekdo chybu urcite udelal :)))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: No vidíš, udělali marginální chybu. A ty se takový píčoviny hned chytneš, namísto aby ses zamyslel nad podstatou sdělení. Zvláštní. No každej máme něco :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Jojo, Audio Physic pise minimalni vymeru mistnosti: 41 x 59 centimetru :) Uz to neres a uzivej si radsi poslech skopku, na matiku proste nejses.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Kámo špičkový monitory za 6k baků, nejen podle mě- furt a dokola reference Stereophile. A stejnak na tom nesejde, páč já si na tom zvlášť nezakládám a ty to stejně neuslyšíš ty spodino jedna :)

    Hele i díky týhle naší debatě jsem pátral, jak si může někdo zastavět 1/4 obejváku almarama a léta řešit zesíky, kerý by takový hifi nějak rozchodily. Nic takovej nesmysl nerozchodí a ikdyž ti to řeknu 1000x, stejně budeš dokola mlít svý zažitý pravdy. Hele já to chápu, prostě lidi tady furt radši koupí 5kg bůčku než 1/2 kg svíčkový. Je to v hlavě, ta masa, ta matérie, ten objem. Chceš to tak- máš to tak.

    No a aby se tahle nemoc nešířila, tady třeba Audio physic už v katalogu ke svej bednám radši píše minimální výměru místnosti aby lidi jako ty už dál neblbli.

    ( AP Cardeas)



    I v českým Hifi voice se snažej předcházet psych. poruchám ;)
    ( Quadral Platinum M50)

    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    MACHALIK: Co ty moje VOBY od Robina / Pasula - jsou to aspon ta fabie ? :)) Jinak zatim fakt spokojenost s D1 + P1 od SPaudia.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Mas skopky za 4k dolaru nebo kolik: esi je neco Fabie, tak toto. Absolutni spodina, sorry :) Pamatuj, ze ne kazdej jede v tehle tride, tak aspon nerad nebo neprodukuj ty moudra. Co mas ty ted jsem ja prodal pred trinacti lety.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Já ale nemám levnou fábii, to ty furt kutíš s ojetejma traktorama. To ty seš švorcův pokrevní bratr :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam