• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Pochopitelně. Neolithy na 100m2 v příslušným setu v ceně cca 3M- za mě dobrý. Každýmu, kdo má příslušnej prostor a volný prachy vřele doporučuji. Kdo má kamrlík 12m2 bude zrovnatak spokojenej třeba s tímhle http://www.whathifi.com/atc/scm-11/review
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Tak jasně, seš hluchej, máš škopky s hadrem nahoře a k tomu Musical Fidelity, dříve Meka :) To zamává ušima i protřelýho harcovníka.

    Neolithy dobrý, jo? :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TOMATSU: Na promo M. Loganů v Bořivojce krmili Neolithy dvouma Devialetama premierama. Za mě bez připomínek.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Mi řekni amigo, co tobě může tak vadit na Dclass? Chtěl jsem napsat, proč, když jediná tvá hifi zkušenost sou stříbrný digitalní placky. Tzn. nemáš gramec, čili ani nevíš, jak to má opravdu hrát. Ale budu taky ohleduplnej a radši se ptát nebudu :o)
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: co si chtěl říct těma šipkama, mě jako nehifistovi to nějak nedocvaká..
    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    Devialet - za me nalesteny hovno - nova doba no.
    3000W - 0 distortion - 0 saturation - 0 background noise - tak jiste :))
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Chtel jsem napsat pro Beddyho dobry, ale rozmyslel jsem si to :)))
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    THEODORT: D-class. Nema to cistej zvuk. Do sci-fi filmu ale skvely.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    THEODORT: Maká to úžasně ale drahy jaxviň. A páč je to malý, hádám, že v Brně neprodaj ani jeden kus :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Jak rikam: centimetry, metry - je v tom rozdil.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Ale podle tvejch fotek to vypadá, že vyhradila :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Mne manzelka nevyhradila pokojicek 15 m2 na poslech detskyho aparatu za par kacek, si me s nekym pletes :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Ale chápeš, že v diskuzi s někým, kdo má zastavěný 1/2 malý cimry takyhifikredencema nelze udělat zásadní chybu ani v km řádově :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Doporucuju ke studiu:
    - pocty na jedne ruce
    - pocty na obou rukach
    - milimetry
    - centimetry
    - metry
    - cteni textu
    - porozumeni textu
    ...a az uplne naposled:
    - psani textu
    :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TEDDYBEDDY: PS. neudělali chybu. Chybu dělám já, že se tu s Machalíkem vůbec vybavuju :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Kazdej prece vi, ze jedina bedna, ktera se kdy AP povedla, je Kronos. Proc te porad bavi se prehrabovat v tomhle hnoji?

    Kdybys radsi venoval pozornost vecem jako je pocitani do desiti, casem pak mala nasobilka.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Pro ostatní ( mentálně způsobilý). Zrovna utěch Audiphysic taky. Jejich vlajkový model Cardeas není nejlepší bednou v katalogu. Je prostě jen největší. Nehraje špatně ale nižší model Avantera hraje líp. Kdo to slyší- ušetří. Kdo ne, je prostě z Brna :o)

    " V dnešním katalogu Audio Physic vyplňuje Avantera mezeru mezi výbornými Virgo v aktuálním provedeni 25 Plus a vlajkovou lodí Cardeas. Aspirace Cardeas se ne zcela naplnily, jelikož model zvukově vykročil lehce jiným směrem a firma pracuje na jeho náhradě. Z tohoto pohledu se nabízí jeden velmi zajímavý závěr: Avantery jsou, vzhledem k tomu, co umí, a k zajímavé ceně 335 tisíc (13.000€), ta nejlepší koupě, kterou dnes můžete u Audio Physic udělat."
    AUDIO PHYSIC Avantera
    http://www.audiodrom.cz/recenze/100-reference/422.html

    Moje expertní poznámka. Kdo slyší velmi dobře a hraje v cimře do 25 m2 koupí si cokoli z řady Classic a dostane tu samou top kvalitu za zlomek ceny.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Nekdo chybu urcite udelal :)))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: No vidíš, udělali marginální chybu. A ty se takový píčoviny hned chytneš, namísto aby ses zamyslel nad podstatou sdělení. Zvláštní. No každej máme něco :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam