• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SITH
    SITH --- ---
    KEJML: lidi si mu začli stěžovat, že na ně někdo na diskuzním foru reaguje (což je na diskuzním foru vpravdu dost neobvyklý jev)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SWT:

    Takže znovu.
    POKUD by se někdo choval tak, jak popisuješ ("SKAFFE, odpověz mi!" (5x za sebou)), tak patří k univerzálně přijímaným zásadám internetování, že takového vola vyprovodí správce serveru za dveře a zamkne zevnitř.

    Obzvlášť u serveru jako je NYX, kde každý přijímaný prochází prověřováním přínosnosti, by to bylo velmi účinné.
    Místo toho tu systém ignoru a oboustranného ignoru vytváří plíživou atmosféru "Kdo cítí smrad, tak nebude volat hasiče, nýbrž dá si kolíček na nos" - prudilové a blbci se rozlézají, zamořují server blbými příspěvky a každému, kdo se proti tomu ozve, je doporučováno "Však to nemusíš číst, dej si ho do ignoru".

    To je ještě horší než politika appeasmentu, a čekal bych, že Evropani budou velmi dobře vědět, že je to blbost.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Pamatujete si někdo jak se stalo to, že Nyx po letech odmítání oboustrannýho ignoru ho najednou zavedl? Co byl ten impuls?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ANARCHY: Takze pseudoadmin prava kazdemu, kdo si zaplati? To je malicko overkill, a nezda se mi, ze ten uzitek, ktery to prinasi, dostatecne vyvazuje fragmentaci diskuse. Nebo nyx uz teda jako neni *diskusni* server?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TUILE: o čem tu píšou?
    SWT
    SWT --- ---
    ANARCHY: Za mě výběr jasnej, admin je tam od toho, aby řídil klub jak uzná za vhodné. Takže Hail fašista, diktátor atp., kéž by jich bylo (=takových adminů, aby si někdo nevykládal poznámku špatně) co nejvíc.
    Správně moderovaná diskuse = ráj na zemi ;)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SWT: V okamziku kdy se nekdo zacne dopoustet cyberstalkingu pres cely nyx, tak samozrejme ban dostane...
    Nicmene v zasade si muzu vybrat, jestli se mam stydet (jak doporucujes) nebo jestli mam byt nazyvan fasistou, diktatorem ktery omezuje svobodu slova a janevim cim jeste - a ja jsem si proste vybral...
    SWT
    SWT --- ---
    ANARCHY: To se jako admin styď, od čeho máš banány?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Uznavam, ze oboustranny ignore neni idealni reseni, ale neznam po pravde lepsi...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    A ostatne vyspely uzivatel internetu se necim podobnym jiste nenecha zmast, ne? ;-)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Osobne jsem jako admin za existenci oboustranneho ignoru rozhodne rad, nektere flamewary vyvolane notorickymi trolly se jinak resily podstatne hur a dele, a rozhodne to podstatne vic rozbijelo diskuse.

    Klidne mne za to sezerte, nicmene po pravde trochu vytrollit trolly necim podobnym mi prijde jako prima a zabavnej napad ;-)
    TUILE
    TUILE --- ---
    me je uprimne jedno, kdyz to je ve volny diskuzi, kde se placa stejne paty pres devaty a naopak.
    v odbornejch dizkuzich me to vytaci.

    od pripadnecj fajtu by meli bejt admini diskuze, oboustranej ignor je zlo.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Já bych řekl, že to tu nejlíp shrnul XYZZY, takže už necítím potřebu jeho argumenty opakovat.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SWT: Ja to mam na haku, jsem tady jen na navsteve :)
    SWT
    SWT --- ---
    Jinak tedy děkuji ADMIX za doplňování dalších a dalších případů, kdy ignore kurví diskusi ;)

    Obávám se, že celá tato konverzace plyne z jedné jediné bohužel čím dál víc se rozmáhající vlastnosti dnešních lidí - myslej jenom na sebe, neumějí se na situaci podívat z pohledu druhé strany nebo třetí strany, a nemluvě o tom, že by na ně brali ohled.

    Vzdávám, to, končím, nemám už sílu, nechám to zbaběle na ADMIXovi ;)
    SWT
    SWT --- ---
    SKAFF: Jako že si myslíš, že nemůže napsat příspěvek bez reakce na tvůj? Vypůjčím si tvoje vlastní slova - "Prijde mi, ze moc nerozumis tomu, jak to funguje, realita je trosku jinde."
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SKAFF: Opet, vztahujes to na peer2peer, kolik takovejch diskusi tady je?

    Ja mluvim o situacich, kdy se zniceho nic spusti ziva diskuse, a nektery lidi reagujou na neco, co "nikdo" nerek, nebo se tema stoci uplne nekam jinam bez zjevneho duvodu ... kdyby vsichni dusledne pouzivali Reply, tak bych aspon videl, ze je to nekdo, kdo me evidentne ma v ignore, ale toho se asi nedockam :D
    SWT
    SWT --- ---
    SKAFF: Jo, a třeba bude každejch pět minut psát SKAFFe, odpověz mi, SKAFFE, proč se se mnou nebavíš ... a ostatní to musej číst, bezva.

    Nebo budeš někomu něco vysvětlovat, a to ID řekne "to je blbost, to stojí polovic" a někdo třetí se tě zeptá "SKAFFe, je to pravda" a ty na to "co, cože? co je nebo není pravda" ....

    Prostě magořina, která nepatří do diskuse.

    A končím, to je jak mluvit do dubu, přečtěte si Bastiata "Co je a co není vidět", platí to i pro tuhle diskusi ...
    SWT
    SWT --- ---
    OMNIHASH: Aha, takže supluješ svůj nedostatek sebekontroly kurvením diskuse, bravo ...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SWT: no minimálně u mě to funguje tak, že přidání si někoho do ignoru mi brání v tom, abych viděl, co za krávovinu zase vyplodil a omezí mě to v psaní OT reakcí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam