• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SWT
    SWT --- ---
    TEDDYBEDDY: uvidíš jen nové od doby, co jsi to zapnul
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOMMY69: tak to zkousim po par mesicich znovu..jeste stale neuzral cas?:)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ANARCHY: Tak zaškrtnuto a stále nic. ID s " - palečky" furt nevidím.
    PS. Rád bych si udělal nějaký přehledy/ ankety v odborných klubech a pokud možno umenšil statistickou chybu z reakcí notorických trolů.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Mám dotaz.
    Když vidím že si můj profil někdo prohlížel z "osobního nastvení" a to "osobní nastavení" rozkliknu,
    co znamená když mi to hodí hlášku "uživatel neexistuje"?
    To mě má v ignoru či co?
    Pokud vím tak i profily lidí co mě maj v ignoru jsem schopný dohledat - akorát neuvidím příspěvky.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TEDDYBEDDY: Osobni -> Nastaveni -> Pro odvazne -> neanonymni negativni hlasy
    KEJML
    KEJML --- ---
    TEDDYBEDDY: Z hlavy to nevím a jsem na mobilu, takže se ani nepodívám, ale když proklikáš osobní-nastavení, určitě to najdeš.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    KEJML: Děkuji za vyčerpávající odověď. A kde konkrétně to mohu nastavit?
    KEJML
    KEJML --- ---
    TEDDYBEDDY: Ano a nebude to pak bude platit zpětně.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Né, že by na tom sešlo, ale v prémiovce nevidím identitu " - palečků". Musím to někde aktivovat?
    DHA
    DHA --- ---
    Ahoj, nevím, jestli se něco nezměnilo a nemám jenom něco blbě nastavené. Nevidím nahoře banner, ani ikonku, ani hodiny a tam, jak bylo kdo je aktivní a vyhledávání. Když na cokoliv z menu kliknu, na vteřinku se to objeví a hned to zase zmizí. (chrome) Ví o tom někdo něco?
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    NAVARA: v gifech by to bylo obzvlast fajn
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    když kliknu na ikonku počtu odkazů nebo obrázků v nových příspěvcích v klubu, šlo by aby při kliknutí na to číslo se současně také omezil počet zobrazených postů na týž počet - tedy viděl bych skutečně jen ty tři nové fotky a ne dalších 20 co tam kdy bylo?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ANARCHY: ja ti jen odpovidal, tak se nediv, ze ctes to same..
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HAWLIS: Myslim, ze to oboji jsi uz vyjadril dostatecne jasne hned nekolikrat - opakovanim vyrceneho zpusobis jedine to, ze si Te dalsi lidi daji do ignoru, dost mozna ze i oboustranneho...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ANARCHY: vzhledem k faktu, ze jsem s nim v nazorovem rozporu, vyjadruji jen udiveni nad pouzitym argumentem. tot vse.

    a za sebe budu rad, kdyz bude na nyxu jen klasickej ignore.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HAWLIS: A ceho presne tady chces dosahnout, zejmena s ohledem na tema diskuse? Odpoved na svou otazku jsi uz dostal, a evidentne to nevypada, ze by Lodbrog pod dojmem ze Tvych sarkastickych vypadu hodlal zmenit svuj nazor...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LODBROG: extremizuji zhruba stejne jako ty s argumentem "má ta funkce svoje opodstatnění, protože kdyby neměla, tak ji nikdo nepoužívá", jenz mi prijde jako uplne zcestny a primo na nej jsem narazel... muj dotaz tedy nebyl na tvuj nazor ohledne obostranneho ignoru (ktery je dle meho desna hovadina destruující nektere diskuse, když už jsme u toho), ale byl primou rekaci na tvuj takzvanej argument.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HAWLIS: Vždyť už jsem odpověděl víckrát: jsem zásadně PRO zachování funkce oboustranného ignoru na nyxu,
    bez ohledu na to co si protistrana vymyslí.

    Nebo je ta debata o něčem jiném?

    A k Tvému hloupému příspěvku: extremizuješ to a odvádíš debatu mimo téma. Oboustranný ignor je volba ovlivňující vlastní činy, vlastní příspěvky a poštu. Na nikoho neútočí, pouze dává možnost konkrétnímu jedinci ovlivnit, co bude s jeho vlastními příspěvky. Což mi přijde spravedlivé.
    Proto Tvoje přirovnání nesedí - a nesedí ani to s atomovkou. Oboustranný ignor možná někoho nasere, ale zas tak neškodí.
    Smazat celou diskuzi má každý majitel diskuze. Protože je to JEHO diskuze. A to je relativně fér.

    Sorry že si vyhrazuju právo na další dotazy neodpovídat, ale tohle není kroužek filozofie.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    LODBROG: muzes mi kdyztak odpovedet bez tehlech chytristik?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HAWLIS: Ty se asi hodně nudíš, co?
    To byl jen jeden z argumentů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam