• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    HARALD: Ať si ho klidně dají, ale ať jeden nevnucuje ignore tomu druhému.
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARALD: No dobře. Rozepíšu se. Když se potkají dvě "velké osobnosti", které nesnesou, že by jejich protivník viděl a komentoval to, co píšou, tak je pro ně mnohem snazší ukončit hádky oboustranným ignorem.
    SITH
    SITH --- ---
    HARALD: pokud nejsi spravce ci spolupravce nejake diskuze a tam dotycneho vidis stejne
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZARREMGREGARROK: Nevidí se vzájemně.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    HARALD: Zatím jsem nepotkal problém, který by mi nevyřešil jednostranný ignore a vypnutí možnosti hledat mé příspěvky.
    V čem má vlastně double-ignore výhodu?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Zlatý ignore, včetně oboustranného. Těch flamewars, co se díky nim zabránilo. Těch uživatelů, co je ostatní odignorovali, že nemuseli být vyhozeni...
    SWT
    SWT --- ---
    Co takhle zrušit ingore úplně, jak jednostrannej, tak oboustrannej? Každej si ho může zapnout ve vlastní hlavě, a nakonfigurovat jak chce.

    (osobně souhlasím s názorem, že to je kravina, kterou používají nedospělá ID k /neúmyslnému/ rozbíjení smyslu diskuse všem okolodiskutujícím).
    Dokonce bych byl ochotnej NYXovi platit, aby ignore zrušil.
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: mne jsou plusíčky a minusíčky celkem volné (pokud jsi to snad z mého celkem jsně formulovaného příspěvku nepochopil), jen bych osobně s ohledem na to, jak se Nyx navenek prezentuje, převedl do premiovky obě. Nicméně je to samozřejmě věc majitele.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: nevidím v tom problém. Ano, zajímá mě, kdo mi dal mínus - ne proto, abych někoho házel do ignore, ale abych prostě viděl, komu se to, co jsem napsal, nelíbilo. Nic víc, nic míň.

    Pokud chceš tuhle feature využívat, přispěj na server. Pokud ne, jdi si přát, aby sousedova koza chcípla, jinam.
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: no však, ale to si můžeš nastavit jen v premiovce. A imho většinu stejně zajímá, kdo jim dal minus a ne to, kdo dal minus jinému.

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: blbost. Vidíš mínusy pouze tehdy, máš-li to jako uživatel nastavené (a jenom na svých příspěvcích).
    JONY
    JONY --- ---
    Když jsme u toho... Sice je to uplna blbost, ale vidět či jsou plusicky ve free verzi, ale či minusicky v placene, mi přijde dost pitome, byt chápu, že pro nemalou skupinu lidí je to jeden z hlavnich dovodu, proč do premiovky investovat :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VACA: hehe, to by bylo zajímavý... "on mi dal mínusko a nikdy jsem o něm neslyšel" :)

    byť poněkud nereálné, některé info pro skutečně účelné použití oboustranného by nemělo jít na světlo :o
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: PS: taky si myslím, že když by se muselo žádat admina o schválení oboustrané ignorace, tak si žadatel často rozmyslí zda upozorňovat autority nyxu na své malichernosti. Pokud mají špetku rozumu.

    Ono by tech žádostí nakonec třeba ani tolik nebylo.

    Možná by stálo za to udělat klub, kde by se o oboustranou ignoraci žádalo veřejně, podobně jako se žádá o založení nové diskuze.
    Samozřejmostí by mělo být věcné odůvodnení žadatele, nejlépe i s odkazem na ohniska problému.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: sry za některé "boty" v textu, jsem za běhu...
    VACA
    VACA --- ---
    NOP: Ano, toto je dobrá modelová situace.
    Můžeme CLAVENovi vlastně poděkovat, že v praxi demonstroval to, co jsi zmiňoval prvním přízpěvkem k tomuto bodu.

    A já v tedy prosím adminy, NYXe, aby se na to znovu podívali z vnější perspektivy. Tento jev se skutečně promítá i v jiných diskuzích.
    A nemůžu než souhlasit s tím, že to často rozbíjí diskuzi a vytrhává to věci z kontextu.
    A také jsem přesvědčen, a má zkušenost to potvrzuje, že oboustraný ignore je ve většině případech využíván nesprávně. Kulantně řečeno. Často se to stává součástí a nástroj arogance vůči ostatním.
    Snad všechny případy oboustrané diskuze co jsem na nyxu viděl, vždy vzešli z podobné situace jako zde.


    Velice bych se přimlouval za to, aby oboustraný ignore byl na schválení adminem nyxu. Ať ho používají lidé, kterým to bude schváleno nezávislou osobou.
    Chápu, že to přidělá práci. Ale řekl bych, že se tim hodně odfiltruje jeho zneužívání

    Schválně, zkusme nástroj demokracie. Dejte na úvodní stranu anketu, kdo je pro zrušení oboustraného ignore, kdo je pro jeho zachování, a komu by přišlo rozumné ho zachovat za podmínek schválení adminem.

    beztak už jsem tam dlouho žádnou anketu neviděl :)

    osobně bych hlasoval pro zachování pod podmínkou schválení adminem. Aby lidé kteří jsou skutečně nějak bez jejich přičinění pronásledováni a šikanováni mají tuto možnost.
    Taky si myslím že lidé, viz zdejší modelová situace, budou více přemýšlet a méně psát, když nebudou mít tento nástroj, což je v konečném důsledku přínosem.

    Jednostranej ignore ať je svobodnej.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ADMIX: ja takhle prisel o coudyho, asi dva mesice po registraci, je to takova pani Colombova, mluvi se o nem ve triceti auditkach, ale prispevek sem od nej nevidel nikdy zadnej :D
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    to je vtipny, nekomu prijde [ PISKVOR @ nyx :: pripominky uzivatelu ] jako katastroficky scenar a stalking jako vec, kvuli ktere je double ignore primarne pouzivan... ja to mam presne naopak. Btw jak zabrani double ignore stalkingu, kdyz kazdy stalkinguchtivy si muze udelat alter id?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Asi si vyberiem možnosť A, nemám žiadnu motiváciu pokračovať v diskusii, ktorá mi je z veľkej časti ukradnutá, s IDčkom, ktoré mi je úplne ukradnuté.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CLAVEN: Hele, tak buď ten problém neexistuje, jsem čurák a slabší na hlavu, nebo se o tom pojďme bavit. Obojí najednou je trochu blbost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam