• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Zacalo mi nejak blbnout zobrazovani stylu. At kliknu na jakejkoliv odkaz na nyxu, problikne mi nejdriv bila stranka s oranzovym rameckem "Nepodařilo se zřejmě načíst design systému - zresetovat na výchozí ho můžete kliknutím sem" a az pote se zobrazi normalni skin, kterej pouzivam.. Doted mi to nedelalo a je to dost neprijemny (to blikani). Nemenilo se na tomhle ted neco?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    CERMINEK: tím to nebude mám všude poslední ff a chodí mě to normálně.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ANARCHY: Jop to jsem mohl zmínit, že jsem upgradnul na poslední verzi Firefoxu :-)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CERMINEK: Minimalne mne se ty ikony nadale zobrazuji - tedy asi pujde o neco specifickeho pro Tvuj prohlizec, firewall nebo neco podobneho - ale to asi musi posoudit zejmena Nyx
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Dneska se mi přestaly zobrazovat ikony pro hodnocení příspěvků (palce) u příspěvků, kde již bylo hodnoceno a zobrazuje se -/+ číslo. Chtěl jsem to hodit do bugtrackeru, ale ten vrací nedostupnou stránku.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JCD: a především protože je ten server většinu roku dole :)
    SKAFF: třeba je to Nyxův psych. experiment je sem tahat :o
    BAT
    BAT --- ---
    TARMAQ: jakych 100 prispevku?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KOUDY: nebejt DI, tak tu poslednich 100 prispevku vubec neni.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Tuhle jsem přemýšlela, proč už vlastně tuhle diskusi nemám booklou. Tak už vím.
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    BURAN: napis TORI do posty. :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VIRIK: tak hlavne ne v kyseline:)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JInak prosímvás, já to tu psal jen jako svý návrhy.

    Nikoliv jako že se to musí stát, ale jen aby i tenhle pohled byl vzat v potaz, až Nyx a Admini se budou nad tímhle tématem zamýšlet. Nejspíš vymyslí něco úplně jinýho, ale třeba vezmou v potaz i ty trotlíky co fakt rodávaj packy jen za jméno na nicku a ne obsah.

    A jestli vás to potěší, byli by jste tak hodný a místo posílání mne dopryč mne normálně zmínuskovali? :)

    Svůj DI jsem v zásadě rozpustil, až na pár lidí, kteří jsou mé bývalé manželky. A možná rozpustím i ty.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja sem steakterian. Crossfit nedelam.

    jinak poslednich 100 prispevku je imho dobrej priklad na co je dobrej DI,normalni ignore a moderovani diskuze.
    BURAN
    BURAN --- ---
    Je tu nejaky moderator? :-D
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VIRIK: V pohode, me ses nedotkl. Mozna se ted zabyvej teda spis tims tresem a misto dalsiho stzresovani se hod trochu do klidu (zmrzka, bazen a tak:) Pac jestli neco fakt nestoji za stresovani se, tak je to "nekdo na internetu" :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CYBERKOTLIK: "Ale dkyz dneska ctu ty tvoje vylevy tady kvuli dementnimu DI, tak se vubec nedivim, ze ti dali ban nebo co ti dali. "
    tak jsem to pochopil blbě. Já jsem se tě nechtěl dotknout, omlouvám se ti. Mám teď vyšší hladinu stresu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ESTEN: špatnej příklad. To bys tu neviděl pohyb.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    Minule tu nekdo chtel priklad, jak DI rozbiji diskuze: tak si zkuste predstavit, ze vas ma virik v DI a ctete si tenhle klub.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VIRIK: ja ti to ale napsal zcela normalne. Jediny negativum je "vylev" (coz je mireny na to sileny mnozstvi) a "dementni" coz je mineno na ignore ne na tebe.
    Takze jestli tohle vnimas jako urazlivy a tvuj zivoot hodnotici, tak jsi extra citlivej a mel byys s tim enco delat - DI to nezachrani
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CYBERKOTLIK: jo, to je můj názor.

    A teda nechápu, proč mi to musíš říkat takhle urážlivě, když jsem to tu doprdele napsal normálně. Nebo je fakt problém svůj názor normálně napsat, musí bejt u toho hromada hodnocení mýho života?
    Je tu ejště někdo kdo cítí potřebu mi sdělit, jaká jsem ******?

    Protože takhle to vypadá zase naopak tak, že brzo se tu beze mne nikdo ani nevy**** . Přitom to sem propadlo beze mne, donesli to sem jiní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam