• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Nešlo by prosím už definitivně odstranit upozornění na metan city vibes II? Hotel Palace je také definitivně uzavřen. Díky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MIKULAS: to je duvod, proc jsem nepouzival nyxdroid a pc verze na mobilu nic taky nic moc, mam rad detaily
    CROSS
    CROSS --- ---
    WERT: smaž website data v nastavení Safari
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    PALEONTOLOG: potvrzuji, taky mi to nejde, zřejmě souvisí s nastavením viewportu ... primlouvam se za fix
    WERT
    WERT --- ---
    nejak se mi nedari prihlasit na ipadu / safari
    NYX
    NYX --- ---
    KEVIN00: Tohle je mozna vyreseno, ale uvidim jeste.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    Nerekl bych ze to je bug, ale potesilo by, kdyby nebylo v hlavicce vsech klubu v nazvu stranky "discussion" a az pak nazev klulbu. Pri vice otevrenych panelech pak vidim jen discussion na vsech...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Asi se nedá nějak vypnout/přebarvit to červené upozornění co? Hrozně mi to rve oči a ruší to :)

    FATTY
    FATTY --- ---
    BLACKHEAD: Jojo, je to vsechno takove zbytecne velke (mezery), pismo v context menu/quick reply textu zase mensi nez byvalo.. Celkove mam z toho takovy pocit, jako kdyby se prislo o csska, rozsypaly se zalohy a nekdo se to po pameti snazil napodobnit, a nedosel uplne do konce.. :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ahoj, na pc se prihlasim uplne v pohode, ale na mobilu mi to i po vycisteni nejde a nespolupracuje to se mnou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Nezda se mi, ze predtim slo na androidu s webapp zoomovat a ted to nejde?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NYX: Koukám, že si to můžu vlastně zvolit jako výchozí nastavení a kdyžtak (alespoň ke sledovaným) diskusím bez nových příspěvků se dostanu rychle klepnutím na název kategorie, takže asi dobrý.

    Přepínátko skutečně je - alespoň v historii navštívených. A skutečně se neukazuje v mobilním portrétním zobrazení. (Ve sledovaných přepínátko není ani na PC, tam asi jedině přes to nastavení.)

    Jestli si pamatuju dobře, tak šlo vkládat obrázky ze schránky, což mi teď nejde (Windows 10 + Chrome, vše snad aktuální, uMatrix nebo jiný rozšíření se mi do toho snad neplete, co koukám).

    A když vložím obrázek (drag and drop funguje), tak ho nevidím v náhledu, což předtím snad taky fungovalo.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Měl bych tady něco k tomu pop-up při najetí myší na odpověď. Pokud je pop-up tak velkej, že se nevejde na zbyte kstránky od kurzoru dolů, tak překryje odpověď, což zruší mouseover event, protože se pop-up dostane mezi kurzor a link odpovědi, pop-up se tím pádem zavře, jenže v tom okamžiku se spustí mouseover event (protože myš je najednou zas na odpovědi), což otevře pop-up, kterej překryje odpověď a to furt dokola, takže to dementně bliká.

    JAYB
    JAYB --- ---
    Včera večer jsem měl čas pod svým jménem. Dneska už vpravo...??
    Stejné v Chrome, Edge a Firefoxu

    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: Tohle nepozoruji. Napada me, ze pokud se do diskuze dostanes pres odkaz na konkretni prispevek (at uz jsi v diskuzi byl nebo nebyl), tak se to neuklada jako navsteva, tj. ani v historii se diskuze neukaze. Tohle chovani bylo i na starem Nyxu, aby clovek neprisel timhle zpusobem o ukazatel novych prispevku kdyz ty nove vlastne nevidel.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Ne že by to bylo podstatné, ale když dam hledat svoje příspěvky, ampo kliknutí na ikonu, najdu je do roku 2017 :) víc ani tuk :)
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KOC256: Jo, uz jsem to smazala. Asi nefunguje vkladani obrazku z mobilu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #bug #css

    v mobilni verzi nyxu neni videt ovladani prispevku [a to ani pri otoceni mobilu na placato]... tzn. nejde lajkovat, neni videt -kopiruj link na prispevek, neni videt mazani ... dost otravne hlavne to mazani, kdyz potrebujes opravit prispevek a stary smazat, da se to ted jen z pocitace
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Vlastně je nepochopitelná :)
    start nové verze nyxu byl včera... Takže možná "Probíhá aktualizace" by bylo trefnější...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    tak nevěděl jsem zda to je real a nebo někde něco nefunguje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam