• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    {reply NYX: Přestala fungovat editace textu v "reply", záměr, nebo něco dělám špatně?|53532827}
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS: Zkusím si ještě přihrát polívčičku, tohle by měla být úprava jednoho tagu v css. Prosím prosím :))
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    NYX: jo takhle, no na autocomplete jsem nepočkal, odentroval jsem to :) Dík
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    NYX: jaka je sance, ze se posune horni historie na 2. pozici zprava?

    svalova pamet je kurva...
    NYX
    NYX --- ---
    NIKDAS: Tak to si nejsem jisty co delas. Zacnes psat text, vyskoci autocomplete se sekcemi pro diskuze, udalosti, inzeraty. U kazde sekce je pak moznost zobrazit vice vysledku daneho typu.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    NYX: Tam hledat jde, ale jelikož to nefiltruje jen názvy klubů (nebo jsem tu možnost nenašel), ale zobrazuje to i jednotlivý příspěvky (v podstatě fulltext celýho nyxu :D ), je to téměř nepoužitelný.

    Zobrazit více jsem taky nenašel :)
    NYX
    NYX --- ---
    NIKDAS: hledat pres policko nahore v hlavicce nejde? pripadne pak "zobrazit vice" te posle na hledaci obrazovku.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jinak na webu - kdyz jsem psal predchozi prispevek, vyskakuji mi pres cele okno notifikace ze mi neko dal plusik k jinemu prispevku.. Da se to nekde vypnout?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NAVARA: To je dalsi vec, accessibility mobilni verze.

    I kdyz si zvetsim font, zvetsi se jen text prispevku, ale ne co je v radku nad nimi, nahledy odpovedi, zahlavi diskuse vse male. (Brave = Chrome jadro)

    V Mobilnim firefoxu zase blbne prihlasovani.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    Zmizela funkce hledat u výpisu všech diskuzí. Abych našel nějakou diskuzi, musím se k ní proklikat přes kategorie
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FR: K posunu v diskuzi krom
    << < [ 20 ] > >>

    Přidat ještě posun po 100 příspěvcích.
    100 << < [ 20 ] > >> 100

    Občas ty diskuze jsou dlouhé a pořád tam ručně přepisovat 100 je opruz - ovšem jako default (dá se vůbec někde v nové verzi nastavit?) to nechci.
    STARF
    STARF --- ---
    #bug
    pro vkladani obrazku pres HTML 'img' tag nefunguje parametr 'height'
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SLASH: "Kto dnes prednostne pouziva webbrowser na PC?"

    Jsem už starý a ty mobilní minirozlišení jsou pro mne dost nepoužitelný - preferuji 4K monitor s fyzickou klávesnicí a myší, mobil mám jen na operativu v terénu či zabavení se v MHD.

    A lidi pořád budou stárnout, zrak se jim věkem zlepšovat nebude a schopnost trefit miniaturní virtuální klávesnici na mobilu taky ne. Takže tenhle segment hned tak nezanikne, jen máš teď velký nárůst uživatelů, jak se mobilní technika šíří mezi mládeží. Která také jednoho dne zestárne.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: Mne teda prijde ze absence appky pro Android je nejvetsi problem tehle nove verze.

    I mi pridje ze vyrazne poklesl provoz.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    nemá někdo knížku "Vývojářem přes noc"?:)

    (každopádně díky, snad se toho někdo ujme)
    NYX
    NYX --- ---
    TEKKIT: Bud nekdo upravi nyxdroid pro nove API nebo se u Fyxu (ktery uz nove API umi) zprovozni verze pro Android. Psat neco od nuly by nemelo byt potreba.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ETERNITY: Když mám nepřečtených 100+, tak úplně nechci, aby mi zmizelo označení toho, co jsem ještě nečetl - pokud chci načíst klub, ctrl+r funguje
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: máme v práci zavřeno kvůli covid, čili já jsem 90% času na nyxu na mobilu (teda byl jsem:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NYX: prosím, co to v praxi znamená?

    co je zapotřebí aby existovala fungující aplikace pro android jako byl nyxdroid?

    někdo kdo umí aplikace, musí sednout a napsat to komplet nově?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    v chromiu na debianu od vcera pozoruji obcasne zatuhnuti zalozek. mozna je to problem u me jen to pisu mozna prijdou dalsi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam