• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ADAMIRA: A kterou notifikaci ted vlastne myslis? koukam, ze zadny popup apod nevyskakuje. Takze to, ze se to zapise v te sekci notifikaci do seznamu?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Ano: “instaluje se aktualizace” :)
    NYX
    NYX --- ---
    Uz vim!

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    NYX:
    Dej tam "probíhá aktualizace aplikace", jak jsem psal, a bude to všem jasné... ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Kazda drobna oprava se musi nasadit a aplikace restartovat. Bohuzel to nemam uplne bezvypadkove, ale je tam tak 2-3s okno, kdy to neodpovida.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: pokud je to záměr pak prosím opravdu lepší popis.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KEJML: Ano, co jsem se tak naposledy všiml nový nyx byl již před nějakou dobou nainstalován a nastartován. Tzn. popis neodpovídá realitě.
    NYX
    NYX --- ---
    Asi tam dam radsi gif :-)

    KEJML
    KEJML --- ---
    GREATDRAKE: A ten text pod číslem 418 vidíš? :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Náhodně na mne občas vypadne chyba 418 ( tak 2-3 denně), reload to vždy opraví.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TARMAQ: Za tohle se rozhodně přimlouvám jako TOP prioritu. Nevidím valného smyslu degradaci funkcionality dřívější verze. To je jako, kdyby mi po updatu hry zmizela půlka questů.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dala by se vypnout ta otravná lištička "Vítejte na novém Nyxu"? Vpravo křížek a už to nezobrazovat.

    Také bych ocenil v nastavení možnost vypnutí notifikací o tom, že jsem odeslal příspěvek. To snad přeci vim, že jsem ho odeslal, proč by mi to měl systém ještě říkat? Jenom to otravuje.
    NYX
    NYX --- ---
    STENNY: Ted jednou to mozna nekoho vykoplo kvuli presmerovani www.nyx.cz -> nyx.cz. Jinak zkus smazat cookies a prihlasit se znova. Pak uz me toho moc nenapada.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Na mobilu (bez appky, Brave) i počítači (Firefox) jsem z Nyxu v náhodných intervalech automaticky odhlašován, ačkoliv při přihlášení zaškrtnu "pamatuj si mě."
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: No ted opravim chyby, pak si odpocinu a pak uvidime :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: a kdyz uz mas moderni streva, neuvazujes i o nejaky moznosti customizace uzivatekskyho rozhrani jako dalsi krok nebo moznost csska opet nebo... ?
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    RSS nefunguje.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TUILE: GEGI: NYX: Ja jsem myslel tez to hledani podle uzivatele a textu v jeho prispevku pod textarea s "psanim noveho prispevku" v boardu.

    Viz muj screenshot ze stareho Nyxu

    Omlouvam se za nejednoznacnost.

    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: super prace!
    NYA
    NYA --- ---
    Ahoj Nyxi, přestalo fungovat zmešování fotek přes img sc="url" width="číslo" .
    To byla funkce, kterou jsem dost často používala.

    A díky moc za celej Nyx a co všechno pro něj děláš!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam