• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Tak popupy "na mobilu" by uz nemely skakat. Prozatim mobil beru jako zarizeni co ma TouchEvent a sirku <= 1000px. Pripadne se nebranim lepsi detekci.
    NYX
    NYX --- ---
    BOAR: Jo, ale mela byt tam byt nejaka prodleva, aby se clovek nemohl ukliknout omylem. Ostatne takhle to bylo i driv.
    BOAR
    BOAR --- ---
    NYX: BOAR jestli si zaznamenal
    NYX
    NYX --- ---
    DANIELSOFT: test YT s odpovedi

    Apollo 11 Saturn V Launch Camera E-8
    https://www.youtube.com/watch?v=DKtVpvzUF1Y
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Tak pokud ji uživatel uvede (což zas tak často nebude), tak co ji úplně ignorovat a holt to občas v galerce při prvním zobrazení poskočí?
    ADITU
    ADITU --- ---
    LORD_DE_SEIS: a to si vem, že k tomu máš ještě rozepsanou odpověď v plovoucím okně :)

    NYX
    NYX --- ---
    LORD_DE_SEIS: Ja na mobilu ty popupy uplne skryju.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: No, tak to bude prave slozitejsi. Protoze pro me je dulezita ta height, aby byla znama dopredu. Takhle bych musel ziskat rozmery z obrazku a pak je prepocitat podle uzivatelem zadaneho jednoho rozmeru. To si necham az se nekdy budu vazne nudit.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: občas jo. Dávám třeba 5 obrázků najednou vedle sebe a někdy chci, aby měly stejnou šířku, někdy výšku
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Takova drobnost pro uživatele androidu ve webovem rozhrani...

    Vyskakující okno s upozorněním nejde minimalizovat...pokud se jedna například o nějaký delší text a někdo dá plustak v tu chvíli vyskočí okno s tímto textem přes půl displaye a pokud to chci odkliknout, at uz kliknutim na text nebo na ikonu, rak me to presmeruje do upozorneni...

    Pokud mám například něco rozečteno, tak se návratem dostanu na konec diskuze a musím si to zas skrolovat tam, kde jsem přestal...

    Myslím, že by stačilo když vyskočí to červené číslo u ikony bez toho vyskakovaciho okna... pro lepší představu posílám zrovna akutální...

    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: ano
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: jenom jedno, aby se zbytek dopočítal
    NYX
    NYX --- ---
    a davate i height? :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAVARA: uf, prave jsem se s tim taky stretnul, ja davam width vsude, pac jedu na 2k displeji a vyssich, tak mi to jinak neprijde. Width please!
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Roznemohl se mi nyx v chromiu (tedy on po resetu zas fungoval) a shledala jsem to dobrou featurou. Meli bychom nastalo udelat nyx nekompatibilni s nejakym mene pouzivanym prohlizecem. Cele odpoledne:
    muz: uz zase hnipes na nyxu?
    ja: ne, podivej, po upgradu ani nefunguje.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    NYX: Tak jak na starem nyxu - prvni radek textu, nebo pevny field, kam se cely prispevek nevejde. Obrazek jen ikonou obrazku.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: tak co tam mít dvě ikonky - jednu s palečkem a číslo (pokud je nenulové), druhou s panáčkem a číslo (totéž)?

    <i class="icon-user"></i>10 <i class="icon-thumbs-up"></i>5
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Opravdu by to chtělo respektovat width/height u postů, pokud ho tam uvedu - ty majáky by měly mít 320 na šířku a naga - stahovat a měnit gif fakt nechci (ani nevím v čem :D)



    🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

    NyxDroid na novém nyxu nefunguje a fungovat nebude, rozejděte se - není tu nic k vidění.

    Nový klient pro android časem možná [Vývoj nového NYX klienta pro iOS (následovník pro iNyx, Nyx for iOS) - aktuálně FYX by LUCIEN]

    🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak uz by mely slapat ty nahledy priloh v poste i v diskuzich.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: No to poresim nejakym nastavenim casem, vyskakovani mi prijde dobre pro info jestli ma smysl se jit vubec koukat, proc to cislo skace nahoru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam