• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A další, které ještě nejsou :)

    NAVARA:
    NAVARA:
    NAVARA:
    NAVARA:
    NAVARA:
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Šlo by prosím opravit ten přepínač historie "vše / s novými příspěvky". Viz. CPT_PLESARD a další.

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    je mozny, ze v posledni dobe prestaly fungovat soundcloud embedy?
    driv to stejne jako youtube vygenerovalo player, viz napr. [RICK @ MENTALish ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐]
    ale poslednich 10 soundcloud linku v threadu zustalo jenom jako link bez prehravace
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MARASAN: Mám třeba 200-600 plusek, odpovědí? Pár jednotek :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NAVARA: tak to sorry, ja privital uplny vypnuti jako vysvobozeni.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MARASAN: Což ale není to, co poptávám já…
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NAVARA: ... a je to tak dobre.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MARASAN: to skryje ale i odpovědi ne?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NAVARA: uz se vypnout dlouho daji.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    NAVARA: přestaň postovat nahotinky :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Budou se někdy brzy konečně moci vypnout pop-up na pluska? Dostanu jich třeba 10+ naráz během krátkého okamžiku, skryje to text příspěvku a nezbavím se toho jinak, než reloadem stránky… (nebo čekáním pět minut nebo kolik je ten timeout). Ať číslo na ikonce naskakuje, ale ať se popupy omezí pouze na odpovědi, bez plusek.
    NYX
    NYX --- ---
    HEINZZ: Co koukam, tak oni tam maji nejakou mezistranku i kdyz tam jdu "rucne". S tim tezko neco udelam.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Ahoj, všiml sem si že odkzay na web www.mobile.de se v příspěvcích špatně parsují, mají titulek "Challenge validation", myslím že dřív tam bylo něco jiného na téma "are you a robot?". viz například [HEINZZ @ DODAFKY, BUSY, NAKLADAKY, .. home is where U park it]
    Kdysi dávno sem si v pythonu psal jednoduchej scraper na ten web a stačilo jim podstrkovat user agent zkopírovanej z mýho prohlížeče, tak nevím jestli tady nenaráží na něco podobného..? = )

    díky moc!
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    NYX: díky moc
    NYX
    NYX --- ---
    DANIELSOFT: Opraveno

    Optimistův den (Danny) | Písmák.cz
    https://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=526589
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    drobnost, možná má smysl jenom pro mě:

    dřív když jsem linkoval něco z písmáka, tak se tam ukazovalo "Písmák - Název díla" a nyní jenom "Písmák", přitom ten název díla je v titulu té stránky na Písmáku, na kterou odkazuju

    příklad tady: [DANIELSOFT @ LABYRINT SVĚTA A RÁJ SRDCE u Lalíny - povídání jen tak ze života a o životě]
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: sg10e a11 chrome má tu chybu také
    NYX
    NYX --- ---
    NE0: Hmmm…zajimave. Android zadny nemam a na iosu mi to slape. Tak tohle asi neopravim bez pomoci. Ale je to asi spis na opravu primo v tom tuffte css. Mrknu na jejich issues.
    NE0
    NE0 --- ---
    Ten novy cteci blok ma problem s ceskymi znaky webfontu na androidu, viz screenshot. Muj odhad je, ze se webfont explicitne nespecifikuje s "latin-ext" ke stazeni a pak to jen nekde dela bordel (been there). Ale pochopitelne me to nikdy nenapadne zkoumat na kompu, takze jen odhad. Android 9, Chrome, klidne pomuzu resit debug (idealne PM). Nevyuzivam, but someone is wrong on the internet! :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam