• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ESTEN: Tady (a v předchozích), ale IMHO to ještě nebylo implementováno v plném rozsahu (aspoň nikdo ani nenaznačil)
    GILHAD: GILHAD: GILHAD:
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    KOC256: Na okounu mi to typicky vznikne, když si booknu nějaký klub, který jsem ještě booknutý neměl, ale už existuje dlouho.
    Na Nyxu to sice IMHO nejde booknout nečtené, protože se dělá zevnitř (ale moýná, kdyby někdo dal odkaz na konkrétní příspěvek hluboko v historii, tak by to šlo z něj, nevím), ale i tak mám dva kluby s obrázkama, co mají aktuálně 1330 a 1774 nových, protože jsem se k nim nějakou dobu nedostal a přibývají rychle.

    Taky se mi často nakupí nějaké technické, pokud je nestíhám učítat a informace v nich skoro nestárnou - jako JS a jeho frameworky asi mají co rok to novou generaci nebo převrat, ale to nepoužívám, naproti tomu třeba C (C++/g++ atd) se nemění tak rychle a razantně, stejně jako většina CLI toolů. A podobně třeba dřevozpracování, truhlařina, různé kutily, elektronika, zapomenuté dovednosti předků atd. taky zůstávají obecně platné skoro navěky ...
    (Jo, teď nedávno jsem si dohledal článek ze 7.2.2018 co rozvíjel myšlenku z článku z 8.4.2012 a sletoval si podlě něj udělátor - možná jsou už jiné typy tranzistorů o fous lepší nebo dostupnější, ale ono to funguje obecně skoro s jakýmkoli, jen se podle těch vzorečků dopočítají správné odpory)

    Samozřejmě, že nějaké ty plkárny, žvanírny, módní hvězdičky a jiné podobné zastarávají pomalu už dnem publikace, ale zase těch až tolik nemám a tam mi to nevadí.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    a je to pocitadlo odkazu a obrazku pro lidi dulezita feature? ja uplne zapomnel ze neco takovyho existuje, az ted koukam ze se to zobrazuje na hover
    NYX
    NYX --- ---
    Kazdopadne jak nad tim premyslim, problem delaji prave asi jen ty obrazkove/linkove pocty, zbytek ne (pokud clovek mezitim nemanipuloval obsahem ignoru nebo druha strana svym DI)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: To by nekde delalo bordel kdyz se rozjede flame mezi dvema ignorovanymi.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Co to pořád počítat to po stovkách, aby se neztratila pozice v diskuzi, a pak zobrazit třeba jen 96 postů?
    NYX
    NYX --- ---
    Ignore + pocitani obrazku / odkazu z toho bohuzel delaji netrivialni problem :-/
    IDLE
    IDLE --- ---
    KOC256: U knižní série se právě ta aktuálnost posouvá, protože reakce na aktuální díl mě zajímají ve chvíli, kdy ten díl čtu. Ale zjistila jsem, že ta tisícovka je hranice, kolik toho ještě jsem ochotná číst, a vykašlala jsem se na to. Někdo s víc časem to má třeba jinde.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IDLE:
    Jop já to pochopil. jen si nedovedu představit, že by se mi chtělo číst 1000 zpráv, které vesměs už pozbyly platnosti, protože to budou nějaké prázdné reakce na aktuální (v té době) dění/aktuální (v té době) komentář
    IDLE
    IDLE --- ---
    KOC256: To jsem řekla blbě, ta diskuse není kniha, ale o knize. :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IDLE: Asi nectu diskuze, co bych po case chtel cist jako knizku.
    IDLE
    IDLE --- ---
    KOC256: 15000 nevím, ale teď nedávno jsem si omylem odnovila diskusi s 1000 nepřečtenými (knižní série, kterou si nechci vyspoilovat, dokud ji nedočtu). Tu jsem si opravdu syslila na později.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GILHAD: Jak vznikne 15000 neprectenych v diskuzi, kterou chci sledovat? To je hodne divny UC.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Tak bych se zase po roce připomenul (když už se to tu tak uklidnilo) s tím, zda by šlo, aby po kliknutí na nepřečtené (= červené číslo u diskuze v bookmarks)

    - se skočilo na stránku, kde je ten nejstarší nepřečtený (ať už nahoře, dole, kdesi mezi) nebo naopak nejnovější přečtený (co je pod tím nepřečteným), jak to půjde nějak rozumně udělat
    - se v dané diskuzi nastavilo datum posledního přečteného podle data nejnovějšího příspěvku na té zobrazené stránce (nebo ponechalo, pokud už je i tak novější)
    - podobně se to dělalo při procházení historie
    (tedy stejně jako to dělá například okoun.cz)

    Použití:
    - mám diskuzi, kde je 15.678 nových, mám zrovna hodinu čas
    - kliknu na nepřečtené, zobrazí se mi (například) příspěvky 15.601 - 15.700, z toho 15.601-15.678 jsou označené červeně (nepřečtené) a 15.679-15.700 označené černě (přečtené) (příspěvky zde počítám/čísluju "od nejnovějšího do historie zpět" obdobně jako nepřečtené) a diskuze bude mít 15.600 nepřečtených
    - kliknu na > dostanu (třeba) 100 starších, všechny černé, pořád 15.600 nepřečtených (jsem na asi tak 15.701-15.800)
    - kliknu < jsem zase zpět na 15.601-15.700 a (to mi je jedno) buď je pulka červenách, nebo jsou všechny černé (přece jen jsem je už viděl), pořád 15.600 nepřečtených
    - znova kliknu < jsem na 15.501-15.600 a všechny jsou červené (vidím je poprvé) , už jen 15.500 nepřečtených

    - odloguju se, smažu cookies, shodím prohlížeč, vypnu počítač atd. atp. pak zase po čase (třeba za měsíc) všechno pozapínám a vidím v oné diskuzi 15.500 nepřečtených a až budu zase mít hodinu času, tak si zase dočtu nějakých 100, nebo 200 nebo taky 2.000 nepřečtených

    (Teda, lidi furt píšou, takže přibývají furt nějaké nové příspěvky, ale v tom příkladu jsem to neuvažoval, aby se to nekomplikovalo - to bych musel číslo příspěvku převést na jeho ID a dělat ty rozsahy obráceně (a brát v úvahu, že po sobě jdoucí příspěvky v diskuzi nemají po sobě jdoucí ID, ale je tam díra, protože to ID je asi spíš globální) a tak, což v implementaci nepochybně nějak bude, ale příklad by nebyl tak názorný)

    Už se o tom diskutovalo tady:
    GILHAD:
    GILHAD:
    GILHAD:
    GILHAD:
    GILHAD:
    GILHAD:

    Díky za zvážení a implementaci (a samozřejmě díky za to, že jsi ten proklik z nových už pro mě udělal)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    NYX: Díky
    NYX
    NYX --- ---
    KEVIN00: Mrknu na to.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdravím, funguje Vám při zobrazení obrázku přepínání dalšího/předchozího pomocí postranních šipek? Jedná se o desktopovou verzi NYXu a prohlížeč Vivaldi browser. Za mě je tato funkce nefunkční. Jen jestli mám hledat chybu u sebe nebo je to v nějakém "rozpracovaném stavu". Díky
    NYX
    NYX --- ---
    Takove mam nejradsi :-)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    NYX: ted už se to nezobrazuje, problém, který se vyřešil sám? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DEFILA:
    to jsou ovladaci prvky androidu. Taky je nechapu, ale pry to tak maji uzivatele radi :-) </konecVtipnePoznamky>
    NYX
    NYX --- ---
    DEFILA: To vidim prvne :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam