• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MARASAN: Mám to stejně. Sou ID, proti kterejm apriori nic nemám, ale jejich schopnost zaplevelit některý auditka je fenomenální. A často obsahem, kterej ale odpovídá tématu klubu, takže zásah správce se očekávat nedá, ale mě prostě nebaví koukat po stý na to samý. Zároveň ale autory takovejch obsahovejch průjmů nemám problém přidávat kdekoliv jinde na nyxu, mimo jejich obvyklý rejdiště.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Neslo by trosku vic granularizovat IGNORE? Mam konkretne na mysli ignoraci nekolika ID jen v konkretnim klubu; treba neustaly idiotsky opakujici se spory XMEDA, NJAL a ALKALOID naprosto rozbily "Digitalni fotaky a fotky". Asi by to mel resit admin, ale neresi.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Nejde vyhledavat v diskuzi kdyz zadam do pole "obsahujici text" klicove slovo pt-query-digest
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Asi mame skryte statistiky navstev diskuzi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    A když to tam není? Třeba nyní u tebe nebo Nellas? To jakože jsou online?
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Daneho klubu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ještě se teda zeptám, protože jsem si teď (blik cvak) všimla, že když kliknu na něčí ikonku v klubu, ukazuje mi to poslední návštěvu. To je poslední návštěva toho daného klubu, nebo nyxu obecně?
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Naprosto chapu, taky nejsem normalni :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Chápeš, to je jak když jsem jela tramvají a místo Vápenky mi to hlásilo Vozovna Žižkov. Skoro jsem vystoupila, abych si počkala na tramvaj, co pojede dál. Tak tady jsem měla podobný zásek a hledala jinou možnost, protože mě v první chvíli napadlo, že tím odpovím do pošty :D
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: To jsem mohl cekat 😅
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ta odpověď na zprávu v poště je moc fajn. Ale takhle po ránu mě trošku rozhodilo, že se změnil i název "příkazu" v klubu. Teď už člověk nekliká na "odpovědět", ale "odpovědět na zprávu". Asi si zvyknu, ale přijde mi to matoucí. Asi by to nešlo vrátit na původní popisek?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ESTEN: Tady (a v předchozích), ale IMHO to ještě nebylo implementováno v plném rozsahu (aspoň nikdo ani nenaznačil)
    GILHAD: GILHAD: GILHAD:
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    Uz to tu driv v nejaky variante probehlo, ale zkusim to znovu: kdyz je v klubu 100+, klik na cislo vede na nejstarsi prispevek. To je skvela featura. Mohla by fungovat i v pripade, ze je v klubu 99- novych? Osobne bych nic jinyho nepouzival, takze bych ocenil i nastaveni, aby takhle fungovaly vsechny linky na kluby v book a historii.

    A lehce souvisejici vec: porad touzim po moznosti otocit poradi prisvpevku v klubu, od nejstarsiho po nejnovejsi. S potrebnymi upravami js nabizim bezplatnou vypomoc :) Mel jsem na to par let greasemonkey skript, ale to je jen na desktop a mel nevyhody prave kvuli javascriptu, kterej pocita s opacnym poradim...
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    JA50: myslis pole vyhledávat zde? https://nyx.cz/topics
    JA50
    JA50 --- ---
    Ahoj neukazuje se mi lupa na hledání chuťových místnosti.poradit??
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A skutečné jméno souboru, ne origin.bin …
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Mohl by server vracet korektni content-type napr. pro txt soubory? Browser pak soubor spravne otevre misto nabidky k ulozeni.
    Viz nize, kde vraci content-type: application/octet-stream:
    $  curl -v https://nyx.cz/files/000/025/2573653_58540b24eb90930a762f/original.bin\?name\=chyby_startup.txt
    *   Trying 5.59.97.42:443...
    * Connected to nyx.cz (5.59.97.42) port 443 (#0)
    * ALPN, offering h2
    * ALPN, offering http/1.1
    * successfully set certificate verify locations:
    *  CAfile: /etc/ssl/certs/ca-certificates.crt
    *  CApath: /etc/ssl/certs
    * TLSv1.3 (OUT), TLS handshake, Client hello (1):
    * TLSv1.3 (IN), TLS handshake, Server hello (2):
    * TLSv1.3 (IN), TLS handshake, Encrypted Extensions (8):
    * TLSv1.3 (IN), TLS handshake, Certificate (11):
    * TLSv1.3 (IN), TLS handshake, CERT verify (15):
    * TLSv1.3 (IN), TLS handshake, Finished (20):
    * TLSv1.3 (OUT), TLS change cipher, Change cipher spec (1):
    * TLSv1.3 (OUT), TLS handshake, Finished (20):
    * SSL connection using TLSv1.3 / TLS_AES_256_GCM_SHA384
    * ALPN, server accepted to use h2
    * Server certificate:
    *  subject: CN=nyx.cz
    *  start date: Jan  1 02:25:10 2023 GMT
    *  expire date: Apr  1 02:25:09 2023 GMT
    *  subjectAltName: host "nyx.cz" matched cert's "nyx.cz"
    *  issuer: C=US; O=Let's Encrypt; CN=R3
    *  SSL certificate verify ok.
    * Using HTTP2, server supports multi-use
    * Connection state changed (HTTP/2 confirmed)
    * Copying HTTP/2 data in stream buffer to connection buffer after upgrade: len=0
    * Using Stream ID: 1 (easy handle 0x55de61e9d2c0)
    > GET /files/000/025/2573653_58540b24eb90930a762f/original.bin?name=chyby_startup.txt HTTP/2
    > Host: nyx.cz
    > user-agent: curl/7.74.0
    > accept: */*
    >
    * TLSv1.3 (IN), TLS handshake, Newsession Ticket (4):
    * TLSv1.3 (IN), TLS handshake, Newsession Ticket (4):
    * old SSL session ID is stale, removing
    * Connection state changed (MAX_CONCURRENT_STREAMS == 128)!
    < HTTP/2 200
    < server: nginx
    < date: Thu, 19 Jan 2023 09:23:09 GMT
    < content-type: application/octet-stream
    < content-length: 2746
    < last-modified: Wed, 18 Jan 2023 22:46:18 GMT
    < etag: "63c876ba-aba"
    < content-disposition: inline; filename="chyby_startup.txt"
    < accept-ranges: bytes
    <
    [    0.322557] device-mapper: core: CONFIG_IMA_DISABLE_HTABLE is disabled. Duplicate IMA measurements will not be recorded in the IMA log.
    ...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    KOC256: kdyby to tlačítko "hodnoceno mnou" bylo i jinde, kde takový filtr není, tak bych se neozýval. Kdyby bylo přímo v klubu, tak bych byl bez sebe radostí.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ATOMIKS: Takze se jen spravne aplikuje filtr. Tedy to potvrzuje co jsem psal.

    Pak by se nekdo rozciloval, ze ma filtr, ktery se neaplikuje a to by bylo nelogicke.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    KOC256: protože si můžeš vybrat diskuze, které se ti v posledních neukazují. Mám z toho vyhozené žvanírny typu VV, 3.sv.v. apod, protože to bych tam neměl nic jiného.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ATOMIKS:
    "které se mi v posledních zobrazují" - a proč se ti tam něco nezobrazuje.

    Jinak to asi dává smysl ne? Filtr je nad PŮVODNÍ množinou, tak tam nemůže nic přibýt...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam