• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAATHAPostmoderni Filosofie
    ROM
    ROM --- ---
    SIDNAK
    SIDNAK --- ---
    rekl kovany levicak :DD
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    nekdo ma hold gramatiku a syntax a nekdo jiny schopnost myslet, rozumet souvislostem a pracovat s informacema a byt racionalni, jsme jen lide, nemuzeme mit vsechno.
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    VIR_KENNY: "se snad jinde na svete neda najit"

    Zkus zrcadlo.

    Já bych se tě přečet i rád, bohužel gramatika a syntax tvých vět jsou někdy příliš velkou překážkou.
    ROM
    ROM --- ---
    BALVAN42: velice relevantni!
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    jinak to zni stejne, jako kdyz zlojev tvrdi, ze je to typickej kriminalista - ten taky prej vidi zlocin vsude, kde se treba jen trochu krade...
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    KOMATSU: ZROVNA NA TEBE OBCAS NARAZIM A CTU TE UZ JEN SPORADICKY, TAKOVY ZVASTY a absence soudnyho rozumu a loginy se snad jinde na svete neda najit.
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    VIR_KENNY: Kamarád religionista to asi zapek u Waardenburga... takoví vidí náboženství všude, srry.
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    nazor kamarada, publikujicicho religionistu, zeptal jsem se ho na tu Lobovovinu Generelzsni a on mi odpovedel, ze to je: "implicitni nabozenstvi jako vysity"
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    BALVAN42: toto je jenom test fičury uploud. chcal jsem to smáznout, ale že to je relevantní vcelku, tak nemažu.
    ROM
    ROM --- ---
    LUBOB: to prave delam. Filosofii na stejnou uroven jako sektu nestavim. Objektivismus je sekta a neni filosofie
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    neco

    sojka103.pdf (241009 B)
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    ROM:
    co ti na to mam rict? ayn rand si necetl & ani nebudes.
    svoje tvrzeni dokladas odkazy na ta sama svoje tvrzeni.
    na stejnou uroven stavis filozofii & sektu.
    obecnou platnost tvrzeni vztahujes na kontext tohoto klubu.

    tak snad abys sel ... aktivne bojovat.

    ROM
    ROM --- ---
    LUBOB: kdepak ignorace, se zlem (objektivismus) je treba aktivne bojovat, tedy v dane situaci jednoznacne pojmenovat a odhalit.
    V kontextu tohohle klubu - objektivismus neni filosofie
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    ROM: ignorance is strength :-)
    ROM
    ROM --- ---
    LUBOB: Ayn Randovou sem necetl a ani se k tomu nechystam. I bez toho vim o objektivismu dost. Neni to filosofie, je to sekta, viz. ROM --- --- 12:48:35 19.7.2009
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    ROM: mam samozrejme na mysli ayn rand (fountainhead, atlas shrugged)
    ROM
    ROM --- ---
    LUBOB: co mas na mysli?
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    ROM: ty jsi to necetl moc pozorne, vid?



    GENERALLZ: to ze te postmodernisti poslou do prdele ber jako pozitivum. potvrzuje to to, co se o nich dobre vi - ze ad hominem je jediny argument v celem jejich arzenalu :-)

    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    Kant je anti-lid!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam