• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    www.strixovo.cz
    rozbalit záhlaví
    STRYX
    STRYX --- ---
    DRAKKA: Diky :o) Rikal jsem si, ze si zameandruji takovymi beznymi tematy. Treba ten space marine, nebo nakladni drak, ci ten vuz pod raketami jsou caste motivy, ale na to jak jsou mi fantazijne blizke, jsem si je jiz dlouho nenakreslil.

    KORAL: Diky, ten drak je mi take prijemny. Vzpominal jsem si u nej na atmosferu rana na nejakych africkych slumo-trzistich.

    DARJEEL: Na to je to asi malo prokreslene. :o)

    ESTEN: To mam radost, dik :o)

    CAR2N: Dik. Nojo, casu ted bude mene, tak jsem si to uzival. :o) Na druhou stranu, ono to narocne jen tak vypada, kdyz jsou takhle v mnozstvi a pohromade. Ve skutecnosti jsem je zacal kreslit uz asi pred tremi mesici a postupne na nich tu a tam neco udelal, kdyz mi zrovna vysla chvile. :o)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    STRYX: by mohly být nějaké výkladové nebo herní karty :o)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Mě se líbí ten s Drakem ;-) :D
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    JULIANNE: ja taky, asi uplne vsechny :-) a muj favorit je ten druhy odshora :-)
    STRYX
    STRYX --- ---
    JULIANNE: Diky :o)
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Na motivy :o)
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    STRYX: Nádherné! Část z nich si umím dokonale představit jako obálky knih, fungovaly by skvěle.
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: ten prvni je prichod bohu zejo :))))))
    STRYX
    STRYX --- ---
    Ruzne obrazky.



















    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Je to tak. Ma to ale jiny format, vytunenejsi kompozici, vetsi rozliseni a dokreslene detaily. Snazim se takhle dotahnou radu starsic veci, ktere mam rad do preciznejsi technicke urovne.
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: tak tohle je pecka, ale uz si to tu mel ne ? ale i tak. je to pecka :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Jinak pro ty, co to ještě nevědí, vyšla nova kniha Petra Bakaláře! Petr je ohromně vzdělaný a sečtelý člověk s velmi čistým, až dětsky bezprostředním pohledem na svět a občas až nelítostnou upřímností s níž adresuje své situační postřehy lidem vůkol. Také je to lehce nostalgický, vypjatý idealista s velmi kultivovaným, potutelným humorem a štiplavým sarkasmem. Na rozdíl od předešlých knih (pyšnících se značnou kontroverzí), ve kterých glosuje různá pokrytectví a lidskou malost, došel v této knize koncepčního obratu. Namísto kritických postřehů se rozhodl nabídnout svým čtenářům náměty a různá konverzační témata, jež by, dle jeho soudu, neměla být v jejich diskuzích opomenuta.

    Kniha se jmenuje Otázky do kavárny a je skvělá. Určitě si ji pořiďte!

    (také mi bylo radostí, udělat pro ni obalku)

    STRYX
    STRYX --- ---
    Dopracoval jsem dalsi obrazek, co pujde na platno 60 x 30.

    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: No, shodou okolnosti mozna za 2-3 tydny. Dam vedet, az budu mit presnejsi predstavu :o)
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: Sak jo. A kdy se zase ukazes v brne? ;)) at se zapotis ;))
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Chapu :o) ale zrovna tohle tema mi docela padlo... jeleni, bubaci... bylo to proste silnejsi :o)
    PHOB
    PHOB --- ---
    mit cas na tyhle souteze, zvlaste, kdyz je venku krasne :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    MAIMONIDES: Dnes odpoledne byla uzaverka, zucastnil jsem se poprve, takze nevim kdy se to bude vyhlasovat. Dam vedet. :o) Je to ale jen takova nezavazna soutez o pivo, nic zasadniho.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    STRYX: kolikaty skončil?
    STRYX
    STRYX --- ---
    120 min obrazek do raw sparring souteze na fb na tema "Cesta lani a dablu"

    STRYX
    STRYX --- ---
    RIP HR Giger

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam