• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    MARINNE: Italove z nich delaji moc dobre susenky Amareti Toscani.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    LADY_MYSKA: Obyčajná vazelína, namazať a spať. Ráno mám nohy jemné ako kojenec.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MUI: ale to ho musí byť minimálne množstvo, pretože mi nikdy ani zle nebolo a to som ich jedla na kilá (mama robila džem:)
    Alebo som nezničiteľná :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    TABBY: Tady je videt, ze jsi balzam jeste nevyzkousela. Pokud by jsi mela Hurraw balzam, tri roky by ti nevydrzel ;-)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Prosim Vas, co na tvrdou kuzi na patach, tedy cim mazat?
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    NIKKITA: Imho tie laxatívne účinky sa prejavia rýchlo, ale viem o tom, že to nejaké ženské to pili aby schudli a skončili na transfúziách (obe doktorky). Laxatívne účinky majú aj žuvačky, príliš veľa olivového oleja, volnopredajné laxatíva užívajú bulimičky. Neochrániš ľudí pred vlastnou idiociou.
    Keby v marhuľových jadrách bol kyanid, tak tu dnes nesedím, so sestrou sme dali aj pol kila denne, teda najmä ja, celé leto, celé roky. Rovnako mi hovorili, že keď si nebudem šúpať dyňové jadierka, tak mi to prepichne črevá. Ja to všetko hádžem do kolónky urban legend k čiernym dodávkam, čo unášajú deti.
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    TABBY: mažu se zhruba každejch 10 minut...jinak začnu okorávat :-D
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SAMANOVA006: Tak ho asi zkusim, koupim si vzoreček a uvidim...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SAMANOVA006: http://www.biooo.cz/balzam-ochranny-mesickovy-weleda-p-554.html
    A ten co používáš ty se jmenuje přímo jak? Maj pleťovej (gezichtcreme), dětskej (pflegecreme) a ještě nějakej.
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    NIKKITA: tak o tom ani nevím..to je nějaká novinka? měsíček je fajn, to je pravda a hlavně ta dětská řada je natolik šetrná, že ji zvládá i moje přecitlivělá kůže.)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    NIKKITA: Kdyby za války - když jsem jako dítě jedla meruňky, vždycky jsem nakonec rozklepla pecku a snědla "oříšek". :)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MARINNE: No o těch meruňkách (jádrech) si to taky lidi taky řikaj mezi sebou a jsou běžně k dostání a neni u nich cedulka pozor, nejezte jádra (za války to děti jedly, protože to má lehce madlovou chuť)... i když tvá dedkuce je poměrně správná. A ricinovej olej neni sice jedovatej, ale má silně projímavý účinky (protože ty látky v něm prostě jsou) a taky je prakticky volně k dostání
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    NIKKITA: To sotva, ak by to bolo nejak jedovaté, alebo čo i len zdravotne závadné, asi by si sa k tomu tak ľahko nedostala. Ja mám ricínový olej a tiež je nejak upravený, takže nie je jedovatý.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    NIKKITA: Podotýkám, že se mi do těch očích trochu toho oleje prostě dostane, a chvíli vidím jakoby zamlženě, takže styk s okem přímo to má.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Holky napdala mě taková věc - na odličování očí používám (poslední dobou) trochu meruňkového oleje, a napadlo mě, že vlastně meruňková jádra jsou jedovatá, obsahují kyanid (jestli se nemýlím), a jestli - když je to nejspíš asi olej z jader že, tak to nemůže očím nějak uškodit...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SAMANOVA006: Ještě má Weleda zimní krém s měsíčkem, ten jsem sice nezkoušela, ale váhala jsem mezi těmi ním a coldcreamem, a možná si ho taky pořídím, měsíčkový věci jsou fajn (a je fakt že od nich jsou ty věci vždycky dobrý)
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    NIKKITA: díky za tip. weledu mám moc ráda a ten jejich coldcream jsem ještě nezkoušela, běžně kupuju měsíčkový krém z téřady pro děti..
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    NIKKITA: A nebo bambucký máslo nebo něco s měsíčkem, to i rychle hojí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam