• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    neznáte někdo náhodou korektor, který opravdu kryje?)
    SNELA
    SNELA --- ---
    Ahoj, děláte si někdo domácí pleťový krém?
    KETA
    KETA --- ---
    QUORRA: je přece spousta jiných značek a ve specializovaným krámku ti určitě poradí a nabídnou i dražší kosmetiku, když pro tebe cena není důležitá
    jen tak namátkou..
    http://www.bioobchod.cz/farfalla-be-beautiful-pletovy-krem-stesti-30/d-78666/
    http://www.biooo.cz/krem-lehky-light-cream-santaverde-p-4189.html
    http://www.biooo.cz/denni-krem-ruzovy-orient-tautropfen-p-3959.html

    a pokud je ve složení glycerin, ale firma píše, že je z kontrol.ekolog.zemědělství (viz. Farfalla) a nebo má certifikát BDIH (což je pro mě nejdůležitější u přírodní kosmetiky), nechápu, čeho se bojíš
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    QUORRA: používám ho asi týden a splňuje, co čekáš, lehký, hydratační, rychle se vstřebává, hod pak report, jak sedí tobě, pokud do něj půjdeš :-)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    bez glycerinu;-)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NIKKITA: co so treba dat do mensi nadoby trochu stranou na okamzite pouziti, zbytek mit v lednici, a kdyz se nadoba na okamz.pouz. blizi vyprazdneni tak doplnit z lednice?
    KETA
    KETA --- ---
    QUORRA: spíš si zajdi do specializovanýho krámku s přírodní kosmetikou než do drogerie..
    holky hodně chválily taky růžový krém (light) ale od Hauschky
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    QUORRA: růžový krém od essential care
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    KATKA119: Já měla jednou nerafinované a docela rychle mi zežluklo, bylo to ale nejspíš tím, že bylo léto a já ho s sebou všude tahala... myslím, že bude stačit, když ho budeš uchovávat na nějakém místě s nižší trvalou pokojovou teplotou, protože si myslím, že by tomu nemusely úplně lichotit změny teplot při vyndávání a zpětném ukládání do chladu. To samé si říkám o kokosáku, ten je ale tekutý když ho mám v koupelně, a zas tak často ho nepoužívám, tak ho mám radši v lednici, ale štve mě že trvá než povolí.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    (Ja ho nemam v lednici nikdy a nekdy jsem ho mela i rok az dva.. ale priznam ze nevim presne zda a nakolik bylo rafinovane)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    KATKA119: pokud nemas doma vic nez 20 stupnu tak myslim ze ne
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    prosím o radu, koupila jsem si čisté nerafinované bambucké máslo. na krabičce je uvedeno, že se má skladovat v chladu. myslíte, že je nutné ho mít v ledničce, když ho tak do 2 měsiců spotřebuju? dík
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    MARINNE: zkusím :) po tom meruňkovém se někdy cítím dobře, jindy mám pocit, že po něm mám suché tváře... je to divný, řekla bych, že ho nanáším vždycky stejně
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    QUORRA: najbližšie pleti je sádlo :)
    Používam hroznový olej, je riedky, dobre sa vsakuje a mám po ňom pocit hydratovaného ksichtu (primiešavam aj do telového mlieka). 100ml ti načapujú vo vom Fass za 40Kč :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    QUORRA: ted mě zaujal mokřadkový olej, mám z beautyexpa stoh letáků od nobilis tilia, kde ho hodně vychvalují - udajně by měl byt podobný jojobovému, ale ještě o něco lepší a snad i levnější...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    QUORRA: Třeba meruňkový, nebo hroznový. Zkušenost mám jen s tím prvním, ale na http://www.saloos.cz/rostlinne-a-bio-oleje máš napsáno u každého přesnou charakteristiku (ale asi znáš) i jak je lehký či hutný.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    QUORRA: Berem, tiež Praha. To ti tak smrdí? :)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: jé, díky, to vypadá dobře (i ty krémy), douglas tu máme tak se tam stavím
    OXIS
    OXIS --- ---
    QUORRA: hmm, tak dík, no. ale řekla bych, že teď mám docela dobrý pitný režim, bylinné čaje, voda... to dřív jsem pila taky hodně, ale jenom zelený čaj, to jsem někdy měla i pocit, že se zcvrknu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam