• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MART1NKA: jo mesicek sorry. Slozeni stejne nepisou.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GRETKA: mesickovy olej rozumiem aj bez translatoru :))
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MART1NKA: jeste pisou o hermanku, jinak klasicka formulace "gel bez mydla" a jeste par slov o tom, jak to respektuje kuzi intimnich partii.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MART1NKA: Dobrá, jestli se ti bude chtít... Právě u Ecocertu vždy zpozorním, protože vím, že je sice přírodní, ale mívá umělá aromata (narozdíl od jiných, které jsou ovoněny esenciálními oleji), což je ve výsledku pro mě dost kontraproduktivní :( aspoň to takhle je u všech těch, co jsem si koupila kdysi já.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    NIKKITA: http://www.beaute-test.com/gel_toilette_intime_-_biopha_nature_biopha.php
    moja francuzstina je velmi chaba, ale je tam extrakt z bio pomarancovych kvetov, to tomu dodava vonu
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    NIKKITA: Ten intimny gel vonia velmi slabo po pomarancoch, nic umele v nom necitim. Ked pridem domov, opisem zlozenie.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MART1NKA: Koukala jsem na to v krámě, ale myslím, že právě to aroma je syntetické, jestli se nemýlím...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MARGARITKA: díky za rozsáhlou odpověď, já to zkusím, kdyžtak si ho nechám:) stejně se chystám na mydloteka.cz udělat velký vánoční nákup, objednám i jiná mýdla, tak snad to dopadne dobře :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    MART1NKA:
    Díky, příležitostně se po tom podívám.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    MRNOUS: no je to takove... zvlastni, asi to nemusi sednout kazdemu, mne to na prvni pocuch smrdelo, ale hodne rychle jsem si to zamilovala a mile mne prekvapilo, ze mi po nekolika dnech pritel rekl, ze to mydlo je fakt super a krasne voni a jestli jsem jich alespon koupila vic pricemz jsem mu jeste predtim hned po vybaleni mydla basnila, jak je super a vubec ho to nezajimalo a poslal mne s tim nekam :-D

    Vune je velmi neidentifikovatelna, celkem intenzivni, vubec nic mi to nepripomina, je to spis takove zemite, korenite, orientalni, ale nevtirave. Pokud mas moznost, zajdi si je nekam ocuchat, ale myslim, ze pokud ma obdarovana strana rada mydla, bude vdecna za neco zajmaveho a noveho... a pokud ji to vonet nebude, urcite oceni konzistenci, vzhled a efekt, takze si ho ve vysledku stejne zamiluje :-)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MARGARITKA: chci se zeptat, jak moc (či málo) to mýdlo voní a čemu je ta vůně podobná? chci to dát jako dárek a obdarovaná strana má ráda voňavá mejdlíčka (tak abych se strefil) ..
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    AIJA: frantici: https://www.facebook.com/pages/Biopha-Nature/214069158617644
    v slovenskej DMke maju od nich cca 10 produktov, vzala som len tu intimnu emulziu, pretoze tu som potrebovala, po case skusim aj ine veci, ked dopotrebujem co mam
    AIJA
    AIJA --- ---
    MART1NKA:
    kdo to vyrábí?
    TABBY
    TABBY --- ---
    GREENFAIRY: Fakt? Zrovnqa nedavno jsem se po necem prirodnim v DM pidila, a nabidli mi jenom Jessu! No tedy... nastoupi zhaveni lebky zvane budik :)
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    TABBY: mají ho tu, taky si ho kupuju
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    TABBY: na Vianoce :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    MART1NKA: No, tady to bohuzel nemaji :( Dej vedet, az zase pojedes na Slovensko :-))
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    TABBY: v DMke na slovensku a stal cca 5 eur
    TABBY
    TABBY --- ---
    MART1NKA: Kde ho kupujes a kolik stoji?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    mna prave vysusuje cista voda viac, ako ked sa umyjem sprchovym kremom, ale umyvam si len "rizikove partie" ako to nazvala niecia babicka
    inak pouzivam intimne mydlo, toto tu:


    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NIKKITA: já jen nechtěla,aby byla zklamaná,až alverdí sprcháče budou vysoušet taky;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam