• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    TERRYNKA: prosím nevíš, zda se dá něco z jejich pleťových produktů použít na mastnou pleť? Nic jsem nenašla...
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    PSICHE23:
    KRTINKA:
    od dubna bude mít BioAroma v sortimentu novinky, těšte se! :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRETKA: zkusim, diky
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SARAJ: sezamovy olej, nanaset na mokrou ci aspon vlhkou kuzi
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    damy, poradite neco na suchou kuzi? pouzivam celorocne oleje, ted jsem i prikoupila kokosak a porad to neni ono. Predevsim nohy a ruce.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    TERRYNKA: juknu po něm, díky:)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    IM_MORTAL: zeleny jil, rekla bych. (Ma to krasne nafocene! :-) )
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    vedle sem neuspěla, zkusím tady - nevíte, jaká "hlína" je na tohle nejlepší? http://www.sprinkleofcinnamon.com/clay-face-mask/
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    TERRYNKA: ano, souhlas, taky si moc pochvaluju. Mam krem na smisenou plet, krem na ruce a krem na suchou plet, dokoupila jsem i esencialni olejicky.
    Pleť vypadá fakt zdravě! :)
    BELLIS
    BELLIS --- ---
    V Kotve se z transparentnich pudru daji vyzkouset Lily Lolo a Lavera:) Od Lavery je tam ted nove k dispozici cely velky stojan s dekorativkou. Je to nova rada, maj super penovy make-upy, tvarenky, spoustu paletek stinu a rtenek a dalsi kupu novinek.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    PSICHE23: Taky jí miluju. Momentálně mi v koupelně bydlí ještě tonikum a krém s tea tree a bergamotem a naprostá pecka :-) Chystám další nákup, protože BioAroma je můj objev loňského roku :-) Provozovatelka e-shopu je momentálně na Krétě, tak uvidíme, zda přiveze nějaké novinky :-)
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    Musím poděkovat terynce za objevení kosmetiky bioaroma,pořídila jsem krém na akné a je super. Používám ho měsíc a momentálně asi 10 dní bez akné,pleť je taková hezčí.
    Určitě zkusím i další výrobky
    v kombinaci s makeupem lily lolo nemám vůbec mastnou pleť po celý den,to jsem nezažila snad s žádným tekutym makeupem
    IKA
    IKA --- ---
    TERRYNKA: Vyskytujem, asi sa tam v blízkej budúcnosti zastavím.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    IKA: plus biooo.cz ma dekorativni kosmetiky kupu a kamenny kram maji v Kotve - pokud se vyskytujes v Praze
    IKA
    IKA --- ---
    TERRYNKA: Vyskúšam, ďakujem.:)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    IKA: Lavera?
    IKA
    IKA --- ---
    Používala som alverde transparentný púder, ale už ho nikde nemajú. Prosím poradíte mi nejakú alternatívu?

    Ideálne, aby to mali niekde v kamennom obchode, aby som si to mohla vyskúšať. Ďakujem.:)
    AVARION
    AVARION --- ---
    Snad to nebude spam, pokud ano, tak smažte. Chtěla jsem Vám jen nabídnout svou přírodní domácí kosmetiku, kdybyste měl někdo náladu se opatlat či zkrášlit, nebo jen pro inspiraci. :) Mějte se fajn :)

    Moniquue | Fler.cz
    http://www.fler.cz/moniquue
    COURT
    COURT --- ---
    MARGARITKA: ja se kazdy den sprchuju a musim rict, ze deodorant zas neni tak nebetycne nezbytna vec jak jsem si v urcitou dobu myslela (pro mne, potim se myslim tak primerene, nuz, spis min...dokonce se mi zda, ze se s vonavkou a spprchacem musi uz ty vune desne triskat. )Nejsem ale spindira, jen za tech 8 hodin v praci se stihnu zapotit tak nejak primerene. sypu si do podpazi detsky zasyp a fajn.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam