• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SNELA
    SNELA --- ---
    TABBY:
    RACHEL:
    ADD:
    díky, ráda bych používala míň, ale máma mě furt prudí, že dítě se musí umýt nějakým mýdlem, že voda na určitý partie nestačí. Vím, že potom si ozkouším sama, napadlo mě používat pak na koupání trošku kokosovýho oleje aby se nemuselo ničím natírat, ale samo záleží jakou bude mít pokožku atd..
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SNELA: alverde pro deti, hipp nebo mesickovou weledu
    TABBY
    TABBY --- ---
    SNELA: Nic. Na pripadne opruzeniny je nejlepsi krem od Welledy (a samozrejme intimni partie luftovat).
    SNELA
    SNELA --- ---
    TAMARIX: tak zase si myslim, že je to rozhodně lepší jak používat vlhčený ubrousky, nicméně jestli si objevila nějakou ještě lepší alternativu, uvítám radu :)

    Prosím, co používáte za "kosmetiku" pro miminka ?
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    TERRYNKA: super, diky moc!
    ANAK
    ANAK --- ---
    TERRYNKA: já si od nich tento týden objednala na základě tvých pochvalných recenzí na jejich produkty oční krém, tak jsem na něj zvědavá:)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    TERRYNKA: prosím nevíš, zda se dá něco z jejich pleťových produktů použít na mastnou pleť? Nic jsem nenašla...
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    PSICHE23:
    KRTINKA:
    od dubna bude mít BioAroma v sortimentu novinky, těšte se! :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRETKA: zkusim, diky
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SARAJ: sezamovy olej, nanaset na mokrou ci aspon vlhkou kuzi
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    damy, poradite neco na suchou kuzi? pouzivam celorocne oleje, ted jsem i prikoupila kokosak a porad to neni ono. Predevsim nohy a ruce.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    TERRYNKA: juknu po něm, díky:)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    IM_MORTAL: zeleny jil, rekla bych. (Ma to krasne nafocene! :-) )
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    vedle sem neuspěla, zkusím tady - nevíte, jaká "hlína" je na tohle nejlepší? http://www.sprinkleofcinnamon.com/clay-face-mask/
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    TERRYNKA: ano, souhlas, taky si moc pochvaluju. Mam krem na smisenou plet, krem na ruce a krem na suchou plet, dokoupila jsem i esencialni olejicky.
    Pleť vypadá fakt zdravě! :)
    BELLIS
    BELLIS --- ---
    V Kotve se z transparentnich pudru daji vyzkouset Lily Lolo a Lavera:) Od Lavery je tam ted nove k dispozici cely velky stojan s dekorativkou. Je to nova rada, maj super penovy make-upy, tvarenky, spoustu paletek stinu a rtenek a dalsi kupu novinek.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    PSICHE23: Taky jí miluju. Momentálně mi v koupelně bydlí ještě tonikum a krém s tea tree a bergamotem a naprostá pecka :-) Chystám další nákup, protože BioAroma je můj objev loňského roku :-) Provozovatelka e-shopu je momentálně na Krétě, tak uvidíme, zda přiveze nějaké novinky :-)
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    Musím poděkovat terynce za objevení kosmetiky bioaroma,pořídila jsem krém na akné a je super. Používám ho měsíc a momentálně asi 10 dní bez akné,pleť je taková hezčí.
    Určitě zkusím i další výrobky
    v kombinaci s makeupem lily lolo nemám vůbec mastnou pleť po celý den,to jsem nezažila snad s žádným tekutym makeupem
    IKA
    IKA --- ---
    TERRYNKA: Vyskytujem, asi sa tam v blízkej budúcnosti zastavím.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    IKA: plus biooo.cz ma dekorativni kosmetiky kupu a kamenny kram maji v Kotve - pokud se vyskytujes v Praze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam