• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    NILA
    NILA --- ---
    Weleda prišla s opalovákmi! Okamžité skúšanie.
    http://www.weleda.cz/184-slunecni-pece-s-protezi-alpskou
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    MASOO: ten Biorythme ted taky pouzivam, ale nicmoc pocit (drhnuti) i pri aplikaci za mokra :/
    MASOO
    MASOO --- ---
    HELLENKA: ne neni
    ve skle taky nechci, proto posledni pokus s temahle srandama bude ponio v kompost. obalu
    Ze zacatku voni dost, tak nevim, zda by se ne/tlouklo. Me uz ty vune taky nebavej moc. Ale parfem aktualne nemam. Mam obdobi, kdy me kazda vune zacne iritovat velice brzy:/

    Takže to neni zlý, ale ani nehýkám nadšením.
    Pořád funguje nejlíp Biorythme, ale s mou spotřebou mi brzo dojde.
    (btw pocit voskovani lyzi, jak to tu nedavno nazval Patricius, jsem preknonala aplikaci za vlhka)
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    MASOO: plast a z Kanady neni ok ? mne vyhovuje, kdyz neni ve skle (tezkej na cestovani)
    voni hodne, nebo se to da ? mam rada spis cichove neutralni deo, aby se to netlouklo s parfemem...
    MASOO
    MASOO --- ---
    HELLENKA: klasika, funguje vcelku, docela mi i voni, ale musim behem dne refreshovat (na coz se,m zvykla, ale kdyby to nebylo nutny, byla bych rada; ne vzdy se to hodi)
    Neni tam kamenec.
    Je to v plastu a z Kanady:/
    Ale darovanymu koni....
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    MASOO: ten me zajima ! dej echo :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    tak jsem dostala darem
    BIOOO.CZ - Jason Tuhý deodorant aloe vera 71 g
    https://www.biooo.cz/...paign=Katalogy&gclid=EAIaIQobChMIxobG68iZ2wIVyk0YCh1NlgsYEAQYBSABEgKOp_D_BwE
    zejtra vyzkousim
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    GUDRUN: jo, do oleje je nechávám vždycky uschnout. kromě teda fialek - ten už mám rok a je furt dobrý
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMKA: to myslim se vsema bylinkama,ne? ted se mi louhuje heřmánek do mandlaku, plán je tím mazat prdelku dětskou :-)
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    CAMKA: jo a úplně nejlepší je květy nejdřív nechat uschnout (ne na slunku), zabráníš tak brzké zkáze (rozuměj žluknutí) oleje
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    GUDRUN: tak pak nalož květy do mandlového oleje a za měsíc máš na světě skvělého univerzálního pomocníka ;)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMKA: děkuju za tip! trezalkovy mám. a mesicky snad vysadila mama
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    GUDRUN: měsíčkový olej. maceruju měsíčky z mé zahrádky v doupovských horách do mandlového oleje s příměsí oleje z hroznových jader a nedám na něj dopustit. pokud bys chtěla, mohu nějaký dodat. mám i třezalkový, který funguje taky úžasně, ale problém je, že po něm nemůžeš znovu na sluníčko minimálně ten den (fotosenzitivita)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    DAFNE: zkusenost nemam, ale pry dost barvi do bela, coz nemam moc rada.

    S opalovaky dost zapasim, letos jsem nestihla koupit eco, tak z nouze jsem koupila Laveru, ale slozenim slozeni neni uplne tak, jak bych si predstavovala :-(
    MASOO
    MASOO --- ---
    Zacla sem pouzivat Squalane od Saloosu a min se mracim a zda se mi to lepsi;)
    OXIS
    OXIS --- ---
    Už po dvou naneseních tariky vidím změnu! Super.
    A osvědčený krém na vrásky okolo očí a mimické na čele byste taky měly?
    MASOO
    MASOO --- ---
    hřebíček v alpě
    proti klíšťatům rozmarýn v lék. alkoholu
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Nemáte někdo dobré zkušenosti s nějakým diy repelentem? Receptů na diy repelent lze najít spoustu, ale chtěla bych něco ověřeného, co funguje.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MASOO: https://zkvaseno.blogspot.cz/2014/02/vodni-kefir.html a plus mínus kombuča. Ale tam jsou úplně jiné kultury.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    ZUZKAOU: no, ta vláknina mě napadla... no jasně, neměly by ty potvůrky stejně co žrát, jj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam