• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KAERO: máš pravdu. Tři mám:)
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: mam komplet, funkcni, i s krabici ;)
    ale ty draty uz opravoval kdysi tata a ja uz taky jednou.
    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: To mám komplet, funkční. Bez krabice.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ten pozarnik s zebrikem bylo moje prvni lego ♥
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ty kosmonauti jsou krásní
    JOPS
    JOPS --- ---
    KANAREK1: tu posledni krabici na obrazku mam :) myslim, ze bych byl schopnej i najit ten motor co je jako cisterna :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KANAREK1: pokud nebyly dve verze, tak u toho hasicaku bez zebriku mas moc mala kola.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KANAREK1: toho kosmonauta na raketce jsem mel taky
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Tak dílo dokonáno. Je až k neuvěření vzhledem ke stavu v jakém jsem to našel (děravý pytel a jeden velký sesyp), že vše je téměř kompletní. A i přes to, že původní majitel byl agresivní a hodně to ničil, tak si asi dával pozor, aby kostičky neztrácel :)

















    DIXIE
    DIXIE --- ---
    KAERO: saturn 5 byl takovy trhak ze samotne lego jich vyrobilo mnohem vic nez se cekalo
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KAERO: tak jiste, star wars jsou enormni
    KAERO
    KAERO --- ---
    ROENICK: te trumfnu. 10221 startoval ve 2011 na 12 kKc, a ted je na 50 kKc.
    SCOONK
    SCOONK --- ---
    KANAREK1: Ha, motokara vpravo, můj prvni Technic...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KAERO: a co teprve set 42009 :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    jen tak koukam na heureku a set 21309 Saturn V byl uveden ~2 roky zpatky, a cena klesala, z nejakych 5 kKc na 3 kKc. Ale set 21108 ghostbusters, uvedeny 5 let zpatky, zacinal na 1,5 kKc a vytrvale stoupal na dnesnich 3 kKc. Zajimave.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ROENICK: Ja při střílení přes mířidla nezavírám žádné oko, chtělo to trochu pilovat ale je to super, máš pořád přehled o okolí.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: Ja to měl podobně, pravoruký a levooký. Pak jsem si nechal operovat oči a přehodilo se to, jsem kompletně pravostranný a tyhle potíže to spíš zesílilo.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    TOMBRIDER: ja to prohozeny nemam ale taky davam pusku k pravymu rameni a koukam levym okem, protoze levy nezavru :) uz se mi na strelnici nekdo divil. S optikou problem nemam, ale miridla tam je problem narvat k tomu hlavu :)
    BATY
    BATY --- ---
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    W_NOICE78:
    WERT:
    Já jsem ročník 86, takže u většiny jsem ještě nebyl na světě, ale je to typ stavebnic, na kterých jsem vyrůstal, tak je super pocit to dávat dohromady. Hlavne ta vila. Ten typ byl zase u mě jako jedno z prvních. První byl rytíř na koni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam