• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    ;)

    Rebrickable Pty Ltd has been acquired by Guangdong Loongon | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/blog/258/rebrickable-has-been-acquired-by-guangdong-loongon/
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ANGELFREE: Dneska sem posilal kamosovi fotku a on mi poslal na oplatku jeho real Fat boye a taky na plny kola podobne.

    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    CHEWBACCA: jediný, co se mi na tomhle setu nelíbí, jsou ty plný kola, ale jinak supr
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Hotovo. Skvela stavba.

    BONGI
    BONGI --- ---
    Posledni souhrn

    BONGI
    BONGI --- ---
    Na chalupe, nikam se moc nemuze, tak jsem vytahl stare lego sestavil a nafotil. Ted jsem dokoncil stary Space cca do MTronu plus neco, co se k tomu vazalo. Vetsinou kompletovane z mixu a zbytku stavebnic. Jen malo krabic a malo originalnich navodu. Chystam se ted na City a Legoland.





    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Prave dorazilo..Tohle si s chuti rozbalim a postavim :)

    EZEE
    EZEE --- ---
    VACA: wow ty lemy! :))
    KAERO
    KAERO --- ---
    jinak co ma prijit, ale kvuli vsemu zavrenemu mozna s velkym zpozdenim:
    42107 Ducati
    42112 Concrete Mixer
    42113 Osprey
    42114 Volvo A60H Dumper
    42115 Lamborghini
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET
    EMMET --- ---
    SHMADE: Tím netrpí jen technic
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Mě u Technicu přijde, že úplně cokoliv je v reálu mnohem hezčí, než na fotce.
    EMMET
    EMMET --- ---
    ANDR3E: Už je někde velikostní srovnání? Vypadá to, že by to mohlo být zhruba ve velikosti toho oranžového chevrolletu
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    LEGO Technic 42111 Fast & Furious Dom's Dodge Charger offiziell vorgestellt | zusammengebaut
    https://zusammengebaut.com/...nic-42111-fast-furious-doms-dodge-charger-offiziell-vorgestellt-91101/

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    GREW: jasne nemusim to mit totalne zakrytovany ale to stary auto je zas jak takovej autokrosovej special svarenej z trubek :) mam rad neco mezi

    obecne spis mam radsi ty pracovni stroje nez zavodni auta z posledni doby Technicu
    GREW
    GREW --- ---
    WERT: Me to totiz pripada, ze driv se to snazili daleko lip vymodelovat s tim, co meli k dispozici a dneska misto toho proste frknou nakej novej tvar do lisu a nazdar.
    WERT
    WERT --- ---
    GREW: taky me prijde ze ty kryty jsou tam zbytecny...
    VACA: jen at si zvykaj, a zoceluji se... tak nikdo nerika ze v tom musi sedet ... ale proste nahrnes lego na misto a zavres to...
    GREW
    GREW --- ---
    ROENICK: No vidis a me ten starej technic 8880 prijde hezci, nez ten defender.
    KAERO: Me totiz prijde, ze 8880 byl "cistokrevnej" technic, zatimco ten defender je spis takova variace na radu Model Team, nez Technic.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ROENICK: heh, no jasne, myslel jsem to jako ukazka otevrene konstrukce :)
    ale zase to melo jen 1343 dilku! a mechanicky to melo to same co defender s 2573 dilky (az na sekvencni razeni, tady bylo manualni).
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KAERO: to je neskutecny jakou to urazilo cestu..to auto je dnesnim meritkem uplne hnusny :) a v ty dobe top
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam