• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    EMMET
    EMMET --- ---
    LEGO House home of the brick je opakovaně se objevující SCAM. na pár dní se objeví, pak zmizí a objeví se zase na jiné doméně.
    EZEE
    EZEE --- ---
    BATY: Kdyby to bylo jasny, tak se neptam :P. Prave, ze z UK mi to prislo i celkem realny (nejaky preprodej nebo tak neco, indove vykradli sklady...nevim :D), ale je fakt ze to proste smrdi a to dost. Kazdej by chtel MF za 30€cek neasi.
    BATY
    BATY --- ---
    EZEE: Objednej si to na aliexpressu sám a ušetříš...
    BATY
    BATY --- ---
    EZEE: No, lego to určitě nebude, to je snad jasný...
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    EZEE: Mě to sere tak nějak z principu, takže tyhle reklamy na FB pokaždé nahlašuju jako spam:) A jen co jednu zablokuju, naskočí mi další podobná, jen s obchodem na jiné adrese:)
    EZEE
    EZEE --- ---
    KAERO: Ah, shipping az pri 69€ a vyse...ten klon by me sral asi vic, nez ty prachy :))
    KAERO
    KAERO --- ---
    EZEE: zkus a dej nam vedet :) v nejlepsim pripade ti prijde cinsky klon, ktery mozna pujde i sestavit po par minutach s pilnikem a kladivem :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    KAERO: Smrdi to dost, ale zase 33€ risknout..no nevim svrbi me prsty :D
    KAERO
    KAERO --- ---
    EZEE: viz diskuze po prispevku MOMENT. neboli da se verit trvale sleve 80 %?
    KAERO
    KAERO --- ---
    R4BB1T: koukal jsem predtim jen na predbezne recenze, tak jsem se ted podival i na seznam kosticek, a lisi se v jedne jedine - deska 2x4 je vymenena za desku 2x4 s dirama. to je minimalni zmena.
    proc teda pises "zdaleka neni"?
    EZEE
    EZEE --- ---
    Vite nekdo co je tendle shop zac? Mate zkusenost? Ty ceny vypadaji dost pofiderne.
    ToysHouse™ - Brick Toys Clearance 2020
    https://top.legoking.shop/...55&fbclid=IwAR1c_vChUsRkWYybYkYPS64HRaFvOYS149w3jrCZAwpjn6YdEeB17rJ1LvM
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    KAERO: Ted jsem na ten novej saturn koukal a identicky zdaleka neni.
    KAERO
    KAERO --- ---
    TOOMIX: doplnuji. ale musis to vychytat. u meho alberta zmizla ta nejvetsi krabice hned druhy den, a pak jsem ji tam videl az za tyden rano, a hned zmizla.
    BESH
    BESH --- ---
    EMMET: /nɒb/

    knob - Wiktionary
    https://en.wiktionary.org/wiki/knob
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    TOOMIX: Ja uz mam doma vsechny 4 krabice... prislo mi to jak perpetuum mobile, udelal jsem jeden vetsi nakup a pak pri kazdym nakupu slo jedno lego, cimz zas naskakovaly body. Ale jako jo, ty regaly jsou vecne vymeteny
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dneska jsem dělal rodinný nákup v Albertu, bodů js dostal dost, ale všechno vybrakovaný, byla tam snad jen Duplo žirafa za 19kč. Ach jo
    KAERO
    KAERO --- ---
    tak dneska jsme s nejstarsim klukem udelali prvni testovaci tisk steny na nasi 3D tiskarne z lega boost a 3D pera. teda zatim je to jen 2D, proto jsme tiskli jen stenu :) Vypada to priserne, ale je to uspech :)
    EMMET
    EMMET --- ---
    ZELGARIS: nevím, jestli je to patvar, neanglické země knob běžně používají - asi by se to ale mělo číst [nop]
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    ZELGARIS: bohužel , je to tak..;)
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    ZELGARIS: nemyslím si, že by někdo potřeboval oficiální český název, když to někdo chce pojmenovat, tak prostě řekne ty kulatý čudlíky.. Vytváření patvarů v nadnárodních fabrikách je zcela běžné, já třeba znám pojmenování dílů či části dílů pouze německy, anglicky nebo patvar, český název raději ani nehledám. A překvapivě neznám člověka z oboru, který by to neznal, všichni včetně posledního dělníka ty patvary znají a používají.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam