• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    MOOONA: proc sem si myslela, ze je to fenka?:)))
    je vazne krasnej....
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    RAVNOS: jj oci ma trosku dabelsky:)

    TETA_JELENA: diky, ale je to kluk:) a drsnej moc neni, spis takovej trouba a lenoch:))
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    MOOONA: ta je krasna, vypada drsne:)
    BEATY
    BEATY --- ---
    RAVNOS: tak asi je mas i ockovane proti vzteklizne, ne?
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    RAVNOS: treba si uz lezli na nervy a chtelo to ven nebo si dokazujou kdo je dominantni ale to je celkem irelevanti nebo steklina imho .....

    je to jen muj nazor!!!!
    REZZZY
    REZZZY --- ---
    Ahojdy, pravda, že tetování je dosti nečitelé, známka s telefonem je asi nejlepší, no já jsem ráda, že jsem svého hafa nikdy neztratila
    VELKEJ
    VELKEJ --- ---



    ...a pred utokem na fotografa
    SARRI
    SARRI --- ---
    NOITA: mnop jeste, ze jsem svyho bulla vzdycky nasla ;)
    NOITA
    NOITA --- ---
    SARRI: hele moje zkušenost: známka s telefonem je nejrychlejší cesta domů, čip - pes je doma do 2 dnů, tetování 0% úspěšnost. Nikdy nebylo čitelné celé a i tak musíš kontaktovat plemennou knihu, kde jsou na telefonu od 7 - 9 a pak už ti to nezvednou , pak chovatele, protože přímý kontakt na majitele plemenná kniha nemá. Teprve od chovatele se možná dozvíš majitele psa a ten ti nakonec řekne, že má psa doma a že máš teda asi špatné tetovací číslo...a jedeš nanovo. Zatímco čip je psaný přímo na majitele psa, čtečku má už prakticky každý veterinář. Ostatně tvoje první cesta z nalezeným psem by měla být k vetovi. Bůh ví, co má na sobě ten chlupáč za poklady:-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    NOITA: mno ono je to dvousecny...treba kdybych nasla psa ja a videla jeho tetovaci cislo tak bych se majitele pokusila kontaktovat rovnou a neresila bych to pres utulek a prave diky tomu, ze uvidim tetovani tak snadno najdu majitele sama, ale cip nepoznam ze jo.. a nejde jenom o me.. ten stredovek se prave tyka i tech ctecek..
    NOITA
    NOITA --- ---
    SARRI: nevýhoda tetování do slabin je, že s růstem štěněte se číslo stává prakticky nečitelným. Myslím, že je na čase, aby se české chovatelské kluby pohnuly ze středověku a místo tetování se začalo konečně plošně čipovat.
    SARRI
    SARRI --- ---
    DRUMID23: mno jako jo, ale kdybych si mohla jako majitel vybral kam ho oznackujou, rozhodne bych volila slabiny... i kdyz pokud je treba rozdil tom jak moc to to zvire boli tak bych klidne nechala ucho, pokud je to mene bolestive..
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    SARRI: to jsou nepodstatne veci ;)
    SARRI
    SARRI --- ---
    LIBANEC: kazdopadne mi to prijde skoda... je to furt videt...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    SARRI: no, mozna dovezenej odjinud ?
    SARRI
    SARRI --- ---
    LIBANEC: taky me to prekvapilo..dycky jsem se setkala s kerkou jen ve slabinach...
    ROFULUS
    ROFULUS --- ---
    VELKEJ: nee berušce jsou už skoro čtyři... mám jí z roudnice nad labem od místní veterinářky chovná stanice suscanis... ale je to poděs udělal sem si z ní postelovýho mazla ...
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    BONGO007: nj tak to mash pravdu ... ona je jak on 5 :D
    BONGO007
    BONGO007 --- ---
    DRUMID23: nerikam ze se to treba nemuze stat,ale myslim ze kdyz si bude chtit dokazat,kdo je panem a vystekne po pudlikovi ze veme prcek do zajeci a lara se bude citit jako vitezka a nebude mit duvod mu ublizit..
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    BONGO007: jiste ze ale taky se muzes stat ze se nepohodnou a lare rubne v bedne a mini pudlika ma jak zakusecek ze... by ho prekousla vejpul jak nic
    BONGO007
    BONGO007 --- ---
    DRUMID23: oboum je 14mesicu... Ale fenka se psem se vzdy snese lip nez dva psy..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam