• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    HULENKA: Co to je PLL?
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    KASABLANKA: kdyz uz ho shanis bez papiru, tak si alepson dej pozor na to, jestli jsou rodice testovani na PLL
    KASABLANKA
    KASABLANKA --- ---
    shánim štěně minibulíčka bez pp---trikolora nebo bikolora - bílopísčitý...info do pošty díky
    SKAMPARARAS
    SKAMPARARAS --- ---
    DOPA: no ale ona je fenka, jinak nedávno umřel i ten co pořád zvracel
    DOPA
    DOPA --- ---
    SKAMPARARAS: me se to divny nezda. Pes vetsinou utoci jen na psy. Cubce to je jedno, protoze je to proste cubka ;)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SKAMPARARAS: nj, tak to je jasný, bránila si svůj "majetek", ta naše na sousedovic psi taky pouští hrůzu jen co se přiblíží k plotu...na druhý straně je mi těch špiců líto, je z toho vidět, že blbec je jejich majitel
    SKAMPARARAS
    SKAMPARARAS --- ---
    ORIKA:no, ten špič se vykousal ze svojí zahrady na naší, tak možná, že si ona hlídala to svoje,jinak majitel špice řekl,že je to blbec, ale zbývají mu ještě tři, ale 2 znich si už taky dala, jeden zvracel asi týden a druhej už nevylízá z baráku
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SKAMPARARAS: moje rotwice sice nikdy nezaútočila, nicméně se s druhým pohlavím nekamarádí a vrčí na něj, je jí uplně šumák zda je to pes nebo fena...
    každopádně by mě zajímalo, jak si tu svou situaci řešil, resp. jak se to seběhlo a co majitel špice?
    SKAMPARARAS
    SKAMPARARAS --- ---
    tak tady hodím jednu vraždu, moje rotwinda včera zlomila vaz jednomu špicovi, ale co mě zaráží, že to byl pes a ona je fenka, není to divný?
    TEREZSKA
    TEREZSKA --- ---
    Mám fenečku amstafa,šedobílou a hledám pejsana na krytí. Nevíte prosím o nějakém takovém?
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    WANILA: no je to paráda, takový zprávičky jsou potřeba! :) taky mám doma jednoho takovýho, ale zatim jsem se nemohla přesvědčit jestli by mě zachránil :D
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    Leelinka mi nejaknastydla a chodi moc curat... mate nekdo nakej vyzkousenej recept, jak to co nejdrivc vylecit bez doktora??
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    no neni to jenom o bojovejch plemenech ale je jich tam dost tak snad to nebude vadit http://www.pulldoggies.com/ rozsahla stranka o otahani a vsem okolo docela pekna je ten prehled plemen co sou vhodna na tahani dost sem jich neznal, kdyz pouzijete google obrazky muzete sou kouknout na spoustu peknejch nemocznamech plemen

    narazil sem tam i na tzv."bandog" nevite o nich vic? vipadaj docela na pekny rizky
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ADL: hele neni problem.........byla by dobra reservacka......ja mu to reknu......a dodam cislo !!! .-)
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    srry za OT ale kdyz uz ste u toho v jaky cenovy relaci se tak pohybuje rtg kycli dik
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    ADL: hele neni problem...nedavno kamos dal pripustit svoji Am.Stafordici....takze za par mesicu by nebyl problem...pocitam ze max.6000 k...dodal bych cislo....chces ?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Matčin tuzexový yorkšír si zlomil nožky. Dvě. Oprava stála dvakrát tolik, než stál pes.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    A modli se, at neonemocní, to lítají peníze pořád.
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    PARILOSSS: tak to je jasny, ale aspon vis jestly sou schopny chodit bez voditkaa jak reagujou na cizi lidi (na tebe) a ne ze sou trebas jen zavreny v kotcich a sou jen na stenata,ale kdyz nevis vubec co je tata zac no nvm pride mi to jako zbytecnej risk
    PARILOSSS
    PARILOSSS --- ---
    MOUXXS: no to je docela rozumny.......ja jsem treba rodice meho psa videl a nevim estli mi to nejak pomohlo.... !!! ...ale kazdopadne k cemu to je,uvidis ho 3 x reknes si ,ze jsou v poho a oni treba stejne nejsou...to bys je musel videt castejs !!! ...ale presne ,jak rikas je lepsi je aspon trochu znat !!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam