• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    PAVLINKA: jen moje postrehy, kdyz jsem potrebovala zastavit mliko cubine po stenatech... pridat pohyb, min zradla, studeny obklady na cecky, dobrej je slabej octovej roztok. Ale nezarucuju, ja to mela pod vet kontrolou a bylo to po stendech, ne faleska.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    PAVLINKA: z mala pohybu to dle meho nebude, spis normalni falesna brezost, ale urcite bych s tim sla, kamaradky stafbullice takhle dostala zanet.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ZWL23: ona ma z veterinaru dost paniku takze bych nejdriv zkusila rady tady:)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA: si jo to si asi zavolej na vet. ale kámoščina labřice měla něco podobnýho a samo se to asi poměsíci stáhlo .... ale myslim že uveta projistotu byla
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    poradite mi...djabik ma taky v zime o dost mene pohybu...uz sme holt zleniveli i my a 2 hodinove vychazky kolem Dzbanu neprobihaji:( po harani ji zustaly docela natekly posledni 4 ceciky....asi falesna brezost, trochu mlika sem ji vymackala, ale nechci to delat dal, abych laktaci nepodporovala, je mozny, ze ji chybi pohyb?
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    RAVNOS: jo dík aha bádám .... sem poránu nejakej zabržděnej ale s diakritikou by to bylo lehčí :))
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    LIBANEC: njn my máme taky léto rádi .... ikdyž já sem takovej že furt spokojenej beru si z každý věci jen to dobré a to hnusný vypouštim
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    ZWL23: to jo, ale v lete, chaticka, zahradka... Luznice :-) aaaa !
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    RAVNOS: a co je badam??? nenašel sem veslovníku :o(
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    RAVNOS: :) no tak ono asi záleží co vzimě děláš ..... my veškerý volno trávíme nasněhu ikdyž už nesmí kuli páteři běhat posjezdovce tak aspoň pobíhá kolem stánku atak :)))
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    LIBANEC: počkej počkej jako žraní trávy dobrý ale dovádění vesněhu taky ne :)))
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    he no tak je to asi hlavně o povaze psa .... já když řeknu niki nesmíš tak to prostě neudělá, stejně jako by nesežrala cizí žrádlo... kočky nazahradě prohání ale tam jí to nazakazuju spíš jí pobízim
    vychovávám jí stylem naučim a pak zkoušim .... ví že doma nakočku nesmí a ikdyž jí řeknu vem si kočičku tak nato nereaguje, když to řeknu někde venku tak vystartuje jak raketa :))
    a stejný stim žrádlem když jí nasypu její tak stejně musí počkat než jí dovolim jíst a pokud jí já nebo kdokoliv cizí bude dávat třeba párek bo cokoliv jinýho tak si čuchne otočí se a de pryč ..... pak možná dostane odměnu :)) - když už se teda bavíme o výchově
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---


    Uz aby bylo leto co ? .... :-/
    GIO
    GIO --- ---
    FILOMENA13: urcite, ja si hlavne myslim, ze takhle od ujplnyho mimina je to vpodstate bez problemu temr vzdy, samozrejme existujou vyjimky ale nebala bych se.)
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    GIO: jj jasný:)...čtu všechny příspěvky a dokonale rozumím:). Jinak u mně tedy pejsci bydlí doma, do postele můžou jen když dovolím, kočičky dostávaj jídlo v průběhu dne a mají ho samozřejmě na vyvýšených místech, aby to pejsky nesvádělo...a tím pádem vždy když se jim zachce budou výš než pes...nejsou nikterak agresivní na okolí-naopak jsou velice přátelské, takže doufám že bulinka brzy pochopí, že můžou bejt kámoši a bude se podle toho chovat :D...Podám info...Dík
    GIO
    GIO --- ---
    jasny.ok

    at si z toho pripadni zajemci vezmou, co uznaji za vvhodne, a z obou stran samo.)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    GIO: oki, nechcela som to az tak rozvadzat, v podstate to bola len moja reakcia na toto: "jedl posledni, kocka mohla lezet vys nez on, a tak.."
    GIO
    GIO --- ---
    JULYZ: nerikam, ze tak vychovas bezproblemoveho psa, to je omyl. vztahuji to pouze na nenasilne usmernovani vztahu s kockama, ktere byva nekdy problematicke. mi se to osvedcilo hned na nekolik tpyu psu a vzdy dobre, vliv na jejich poskusnost/neposlusnot ci vychovanost/ nevychovanost to nema temer zadny si myslim:))
    GIO
    GIO --- ---
    JULYZ: no treba s dogou mam, ale ta je jiny typ psa, ta nema zapotrebi se prsit na kocky zejo:) tak jsem to myslela.
    no nechme toho, ja jen osvetlila sve zkusenosti s tim jak se to dela u nas( a na gauc by pes nesmel ani kdybych kocky nemela teda, ani do postele)
    respektuji ze ma nekdo jiny nazor, ale neznamena to, ze prestanu razem verit ve svuj osveddceny a podle meho mirny a nenasilny. nbepotrebuju zadne dusledne vyzadovani aby neieco robili, oni vpodstate ten system vubec nespojujou s kockama. mam zkusenost, zas jinou nez tennjmenovany vychovany pes, ze se pes driloval ve vztahu ke kocce a byl na ni spis nasranej.. jestli mi rozumis

    jeste jinak.muj pes nezere posledni,t o jsem asi blbe rekla. on nezere v byte. ale venku. narozdil od kocek.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    a nemyslim to nijak negativne len sa to tu na forach s tou dominanciou toci stale dookola...
    v podstate to nemusi uskodit aj ked to nie je pravda, horsie je, ked si niekto mysli, ze staci aby toto dodrziaval a vychova bezproblemoveho psa. a ked potom z takychto legiend vznikne vychova typu pokladanie psa na lopatky tak to uz je dost zle :o(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam