• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    Kdyby se nam to ale nestavala ted po nekolikaty... Ty lidi jsou fakt mimo. Mam parecek "zabijaku" a oni nechaji ke mne bezet, byt jen orecha, stekajiciho a agresivne vrciciho - ovsem vetsina z nich prijde bliz a zase vezme caru, kdyz na ne rvu, at tahnou.
    Na jednu stranu se nam lidi na ulici zdesene vyhybaji a na druhe strane nechaji psa letet az k nam.
    Nejlepsi byla story meho pritele, kdyz jsem byla nemocna, venci buliky a pribehne cerny orech a steka a dorazi, nestihne uhnout a Homer ho drzi pri zemi, pes uz knuci, Homer pousti po tisici ignorovanych povelech, panicka psa stoji opodal a cumi. Pes se zveda, bezi bez zraneni k panicce a honem rychle zpet k Homerovi... Nechapu... Tak ho pritel nakopl a pani na nej rve, ze zavola policajty. To me fakt dojima. :-/
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    LIBANEC: on to moc neuvidí a hlavně třeba na zakouslího pita je kesr skor kničemu ..... hele když máš v ruce paralizér psa omráčíš přiběhne jeho pán a co ti může???? když bude mít agresivní keci zamáváš mu jiskřiškama před ksichtem a vono mu sklapne navíc bude muset čeket než semu pes probero bo ho odnést ....... takle by se dali vychovat dementní majitelé psů :)))

    a taky si myslim že by to holky měli usebe nosit je to nejúčinější sebeobrana
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    Malamut nic, proste ma silny kozich, tlustou kuzi a Homie jen prispendluje, takze netrha, neprekusuje, jen chce pacifikovat. Kdyby aspon malamut neletel a nevrcel, ale chodime jeste s Binou (bila bulinka) a ja s pritelem, takze jsme smecka a on nas brani. Navic panicek ani nepopobehl, kdyz jsem drzela Homera zkratka a pes nejde pryc, proste utoci...pak praskne stahovak a je to. Uz musi pomoct vsichni, protoze nejde tahat jednoho psa a druheho ne. Navic jsem chudaka Homera vlastne skrtila, coz me pekne stvalo.
    Pravdou ale je, ze pan je idiot. Kdyz me pes neposloucha nebo nejde odvolat, tak ho nepoustim na volno, i kdyz je v miste volne pobihani psu povoleno. Homer je poslusny, ale taky ho neodvolam od psa, tak ho jednoduse nepoustim tam, kde jsou jini psi popr. jen za mickem, kdy ho nic jinyho nezajima.
    Zkusim ten elektrickej paralyzer - asi lepsi nez obusek. Peprak mi prijde na nic, protoze kdyz uz pes dobehne k nam, kde mam psa na voditku, tak omamim oba psy a mozna i sebe...he he...pak se budem vsichni svijet
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    ZWL23: no zni to logicky, ale myslim ze to vyjde na stejno - sprej / krabicka :-/
    Hlavne pri velky bitce kdybych to teda pouzila by si ani nevsim ze tam litam se sprejem.
    ..muj nazor.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    LIBANEC: hlavně né kesr .... má problém že ten pes co ho postříkáš si to bude dosmrti pamatovat - a pak až bude znovu někde běhat navolno a nějaká slečna se bude chtít před randíčkem třeba navonět tak hafík uvidí nádobku vzpomene si na kesr a bude se cejtit ohroženej a nejspíš slečně ukousne ruku
    musíme se chovat tak ikdyž je to kripl pes a nesneseš se naněj ani koukat jak je nevychovanej, abys ho ještě víc nezkazila , krypl je pán!! pochopitelně když není jiná možnost tak ...

    ale fakt bych doporučoval el. paralizér ..... je to dobrý i pro vlastní sebeobranu a ten pes si toho moc pamatovat nebude pže kněmu natáhneš ruku a už spí :))
    YKAM
    YKAM --- ---
    LOULOU: nosanek bolavej :(( at se mu to co nejdriv uzdravi .......
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    ZWL23: neco to fakt chce. Tuhle ke mne prilitl toulavej rafan - na stesti teda po mym urputnym jeceni a kopani kolem sebe utekl, ale kdyby ne byla by to rvacka jak blazen..hned jsem myslela na kesr v kapse .-/
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    LOULOU: wou no jo je to těžký ale mlátit cizího psa???? já bych se stim teleskopem když už rozběh napáníčka
    ale těžko říct unás když už se něco stane tak niki většinou vyhraje ikdyž taky potrhaná

    spíš si pořiď paralizér tím toho psa omráčíš a nijak mu neublížíš a stejně pak snížíš náboj a napereš to i do majitele :D
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    LOULOU: chudej klabonosek :-( jak dopadl malamut ? Doufam ze mu aspon natrhl zadek :-/ a co pani ? Jak se k tomu postavila ?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    LOULOU: ježiši, chudáček malej :(
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    Aneb klidně si mě kousni.
    Takhle to dopadá, když běhá cizí pes na volno, pána neposlouchá a my marně voláme "zavolejte si toho psa!" Tentokrát to byl nějaký husky nebo mladý malamut. Přiběhne, vrčí a pán si myslí, jak pěkně si jeho pes hraje. On totiž vůbec není agresivní, na něj vrčí všichni ostatní psi, on si chce jen hrát... Naštěstí to dopadlo bez větší újmy, ale na příště si pořídím teleskopický obušek a budu ty psy bít jak žito! Jen si přiběhni :-D

    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    MALLORYNOX: klidně, až mě pustí hexnšůs, teď sem rád že ho pomalou chůzí vyvenčím, tagže trénujeme chůzi u nohy :)
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    MARTIN_531: porad mi pripomina sedrinu, cim dal vic, a to uplne ve vsem.))) achjo, moc se tesim az ho uvidim:)
    GIO
    GIO --- ---
    MARTIN_531: to dela i ten muj mamlas.)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    GIO: zlatej by byl kdyby nevyziral kocici hajzly :)

    ZWL23: taky paráda, nejlepší je , že to co sem psal níž mi vysvětloval chovatel (množitel) buldočků, druhej soused velikej myslivec nejdřív řikal taky něco o flintě, ale když viděl archibuldozer jak taha po zahradě pneumatiku řikal že bych ho moch někdy nechat skočit na jeho jakterieřici :)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    MARTIN_531: kliiid taky sem ho měl unás navsi jako první :((( si we já nemoh ani dohospody .... přišel borec ani ji nevyděl jen slyšel že jí mám a normálně zvoní otevřu brý den ... a frajer jestli ti ten pes někdy uteče tak ho zastřelim ... a tomi řek když jí byli 3měsíce .......... potřech letech je unás si 5pitů 2bull, dokonce i argentinská doga ..... nikitu sem nikdy neměl navodítku a ani nikdy mít nebudu a prostě víš jak ..... co ty lidi onich věděj - vživotě ho nepotkali a jen v tv slyšej jaký sou to killas ........ prostě popůl roce ještě měli hlášky typu že můj pes není pit pže je hodnej a poslouchá to prej piti nemůžu :D
    a ted potěch letech sme krásnopsí vesnice a nikoho by ani nenapadlo že ti dva bulltíci co furt utíkaj a proháněj se všude by někoho kousli
    GIO
    GIO --- ---
    MARTIN_531: zlatej kluk
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    GIO: právě že ne, bál sem sem se toho nejvíc a kočičky nechává uplně v klidu, samo že ho zajímají, chtěl by je vočuchat a olíznout zadek, ale ony ho nenechají, dělá před nima i hovadiny, takový to přidřepnutí a pak výskok a točí se dokolečka, ale číči se k němu přiblížili jen když odfukoval, a když sebou ze spaní trhnul utekly znova na knihovnu s ocasama jako veverky :o))
    GIO
    GIO --- ---
    MARTIN_531: muj taky, obcas, kdyz se mu fakt moc chce tak to vypusti rovnou v podrepu vsechno:)

    a kocky nezere?.)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    LOULOU: muj pes taky cura jako fenka :) je to komicky :o)

    jinak nejvetsi atrakce maminych kocek je spici bulik, tak vosklivyho pejska jeste nevideli :) vzal sem dobytka na venkov a on se krasne domestikoval, ihned obsadil nejvetsi pohovku a jako správnej vořech dokonce vyštěkával za plotem. Reakce lidí mě nepřekvapili, rozhodně bych toho pitbula neměl pouštět ani na louce, a v podstatě je to nezvládnutelný hovado co jednou někoho sežere a pak to bude v televizi. Protože tyhle bestie to mají v krvi :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam