• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    NOITA
    NOITA --- ---
    ZRK: Na Praze 6 je cvičák Psů pro život. Můžu doporučit. http://www.psiprozivot.cz
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    GIO:
    &
    CHOTOUCHOVAK:
    tohle je můj pátej bulík, tak trochu zkušeností mam :))
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    DR_Z: dík!:)
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    MARTIN_531: ja ho zeru:)
    DR_Z
    DR_Z --- ---
    FILOMENA13: myslim, ze je dulezity zacit brzo, u naseho psa jsme zacali s lehkym vycvikem ve chvili kdy jsme si ho privezli (8 tydnu) a nejvetsi pokroky byli prave mezi 8-16 tydnem. Prvni jsme ucili povely Ke me, Sedni, Fuj, Nesmis, Zustan, Cekej, Vyplivni to a Volno (a pitominky jako stekej a pac ;)). Pak jsme pridali Prines, Podej, a ve meste prakticke "na chodnik", "na stranu" a "honem" (zrychleni chuze :)). K noze(resp U nohy) pilujeme az ted (11 mesicu), coz je mozna trochu pozde, ale behem par dnu uz se na to lze spolehnout tak na 95%.
    Tohle jsou vsechno vcelku jednoduche povely, ktere se nemusi nijak trenovat, proste to vyplyne ze situace. Pamlsky proto k vycviku nepouzivame.
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    http://zpravy.idnes.cz/mluviciho-psa-lakaji-do-vysilani-nemecke-televize-i-radia-pzo-/zajimavosti.asp?c=A090220_172014_zajimavosti_zra

    no todle neumime, zato me pred chvili privital smutny bulik co měl na krku narazenej vrsek z odpadaku takovej ten výklopnej :) zapomnel sem zavrit do kuchyně :) byl desně rad ze me vidi, asi ho to pěkně sralo :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    KACJU: A já bych ráda na Praze 6...už jsem se ptala v sousednim klubu a nikdo neodpověděl. Nerada obíhám a zkouším. Ráda jdu na jistotu:)
    Dík
    GIO
    GIO --- ---
    MALLOREIGH: puberta je zlo, priklanim se k tomuto nazoru.))
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    MALLOREIGH: to nikdo netvrdí, že by neměl bejt zlatej, jen sem chtěl připomenout, že i pes si projde obdobím, kdy mu můžou ostatní políbit řiť :-D
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    CHOTOUCHOVAK: no uvidíme, ale on je velice přátelský pes a hodnej po rodičích.. jeho mamina je supr a jeho táta je taky zlatej..
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    KACJU: nad ohradou na kopci u krejcarku na vysocanech je jeden velice dobry..radi sme tam chodili
    KACJU
    KACJU --- ---
    poradte mi prosim nejaky dobry levny cvicak pobliz nebo v Praze 8
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    LOULOU: uplne te chapyu, tohle sme s nasim bulikem resili porad.. lidi sou fakt uplne prasteny. ted mam minibulika a ikdyz vim ze je zlato a nikdy by na psa nezautocila, pokud ma nekdo psa na voditku automaticky se jich psam, jestli je ok s ostatnima psama, nebo ji davam na voditko a vyhejbam se jim...
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: jojo puberta je zlo:) ... ve dvou mesicich byl ten muj nejhodnejsi andilek a ted je to gerberos:)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    MALLOREIGH: no teď možná poslouchá, ale počkej, až na něj za chvíli dolehne puberta :-D
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MALLOREIGH: na to ja nezapominam:) taky jsem popisovala, jak to delam ja a zatim mi to fungovalo vzdy:) hlavne proste nejsem ten lamaci typ...spis se dycky snazim toho psa prelstit, aby udelal to, co chci ja, nez ho k tomu "dokopat"..
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    MATHEA:
    MALLOREIGH: jj díky..zkusim jí na chvíli uklidnit a snad syrečky zaberou :D
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    MATHEA: jasně no, ale nezapomeň na to, že každej psík je trochu jiná osobnost, co platí na jednoho nemusí platit na druhého.. jako u lidí.. ten můj psík je docela dost tvrdohlavej, takže to vidim tak, že někdy v duben/ květen ho vezmu pro dobrý výsledky na cvičák, aby to bylo na výstavě všechno ok.. má docela dobrý dispozice k tomu, aby nějakou tu medajli "ulovil", tak chci, aby ta výchova byla v malíku..
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MALLOREIGH: ok:) spousta lidi to este porad nezna a jde do psa pres kontrastni metodu uplne zbytecne:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam