• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ZRK: ne, upravuje si to kazdej cvicak sam, dle sveho uvazeni. Takze tamdojdi a zeptej se, pac na pul roce uz je pozde:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    MATHEA: Teda tak nějak myslim, že to pořád ještě platí ne? Že se se psy na cvičák smí až po očkování na vzteklinu - to se očkuje v půl roce...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ZRK: proc cekat do pul roka?? narizeni ze cvicaku?
    ZRK
    ZRK --- ---
    RAVNOS: Jako myslíš, že ze mě spíš bude mít pes prdel, než fenka? No já nevim...
    Každopádně nás asi čeká běh na dlouhou trať, tak snad to zvládnem...:)
    Hlavně chci, aby poslouchal a vycházel v pohodě s ostatními psy. Což je samo o sobě u tohohle plemena to nejtěžší:D Ale snad nám cvičák pomůže. Škoda jen, že nemůžem začít už teď a musí se čekat do toho půl roka...
    ZRK
    ZRK --- ---
    RAVNOS: Mno on si spíš pořídil mě:) A já se toho nebála a nebojim. Mívala jsem bulinu. Jen už jsem jaksi zapomněla, jak se chovat ke štěněti. Měli jsme ji 13 let a poslechla na slovo:) To Appua budu muset ještě hooodně dlouho (m)učit, než toho dosáhnem:D
    ZRK
    ZRK --- ---
    MALLOREIGH: To jde těžko...celkem na něj mluvim, jako babičky na miminko v kočárku, ale postupně se s jeho nezájmem holt ton mýho hlasu mění v nas..ný:) Ale pokusím se...
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    ZRK: Zásadně na něj mluv jednim tonem, i když tě vytočí atd.. měl by bejt zvyklej na jeden tón pro povel.. každý štěně zlobí :) je kouzelnej!
    ZRK
    ZRK --- ---
    BRUKEV: :) Když já nevim...moje trpělivost není bezedná. A když vím, že to normálně umí a jde mu to, tak tím víc mě štve, když dělá, že neslyší nebo neumí...
    Navíc výchovu štěněte jsem jaksi zapomněla. Potřebujem oba ten cvičák jak sůl:)
    Ale možná po něm chci jen moc? Zas nechci mít nevycválanýho blbce žeano...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Na tak pěkného pejska zvyšuješ hlas? Styď se:))
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak jsme se právě vrátili z procházky na Divokou Šárku... Ze začátku fajn, ale pak jsem to pokazila trestem za hooodně dlouhý neuposlecchnutí a Appu se šprajcl a neposlouchal už vůbec a nemluvil se mnou:-/
    Asi na to jdu šptatně, ale nebaví mě fakt stokrát nadšeně volat milým hláskem "Appu, ke mě". Zvládnu to tak pětkrát až desetkrát a pak už zvostřuji hlas... Když ví, co to znamená a co po něm chci, tak proč to sakra neudělá...vždyť ho za to čeká pamlsek a spokojenost obou...

    Nějaký to foto:

    http://zerika.rajce.idnes.cz/Divokasarka25.2.2009/#album
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    tak já se nebudu lišit jinym dotazem, je třeba toho pacholka na jaře taky na cvičák.. nápady na pze 3?
    ZRK
    ZRK --- ---
    NOITA: jé, děkuju:)
    NOITA
    NOITA --- ---
    ZRK: Na Praze 6 je cvičák Psů pro život. Můžu doporučit. http://www.psiprozivot.cz
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    GIO:
    &
    CHOTOUCHOVAK:
    tohle je můj pátej bulík, tak trochu zkušeností mam :))
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    DR_Z: dík!:)
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    MARTIN_531: ja ho zeru:)
    DR_Z
    DR_Z --- ---
    FILOMENA13: myslim, ze je dulezity zacit brzo, u naseho psa jsme zacali s lehkym vycvikem ve chvili kdy jsme si ho privezli (8 tydnu) a nejvetsi pokroky byli prave mezi 8-16 tydnem. Prvni jsme ucili povely Ke me, Sedni, Fuj, Nesmis, Zustan, Cekej, Vyplivni to a Volno (a pitominky jako stekej a pac ;)). Pak jsme pridali Prines, Podej, a ve meste prakticke "na chodnik", "na stranu" a "honem" (zrychleni chuze :)). K noze(resp U nohy) pilujeme az ted (11 mesicu), coz je mozna trochu pozde, ale behem par dnu uz se na to lze spolehnout tak na 95%.
    Tohle jsou vsechno vcelku jednoduche povely, ktere se nemusi nijak trenovat, proste to vyplyne ze situace. Pamlsky proto k vycviku nepouzivame.
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    http://zpravy.idnes.cz/mluviciho-psa-lakaji-do-vysilani-nemecke-televize-i-radia-pzo-/zajimavosti.asp?c=A090220_172014_zajimavosti_zra

    no todle neumime, zato me pred chvili privital smutny bulik co měl na krku narazenej vrsek z odpadaku takovej ten výklopnej :) zapomnel sem zavrit do kuchyně :) byl desně rad ze me vidi, asi ho to pěkně sralo :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    KACJU: A já bych ráda na Praze 6...už jsem se ptala v sousednim klubu a nikdo neodpověděl. Nerada obíhám a zkouším. Ráda jdu na jistotu:)
    Dík
    GIO
    GIO --- ---
    MALLOREIGH: puberta je zlo, priklanim se k tomuto nazoru.))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam