• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    PAVLINKA: tagze zinek porad? muj pes ma kozich peknej, tak spíš sem to zaved jako prevenci, nekde sem vycet ze kdyz buli telo vycerpa zinek, muze mi zacit plesatet a to bych nechtel :) a pupalku koupim též
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MARTIN_531: ja ho podavam denne a koupim ho v lekarne, klasicky prasek...pak davam pupalku obden a homeopatika silice CH obden - snad to pisu dobre a pak kolafit a trezalku.)))
    ma krasnou srst a na drapky jestli to ma vliv to nepoznam ale ted se dlouho nezlomil zadny
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    TYNA_DOLITA: peace on U too
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    ZWL23: dobrý, chápu tvojí myšlenku, peace:)))
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    TYNA_DOLITA: jj otom žádná ale tak pochopitelně že sem si nevzal jednu knihu a nepapouškoval co vní je jen sem to tu nechtěl rozepisovat když šlo oněco jinýho .... rád bych tě poznal osobně ukázal ti niki a takly tě ukamenoval pže piti sou extra :D ..... sem doň vydloň a měl sem hodně ras a asi se vnich i trochu vyznám

    a taky sem řek že většina majitelů všech plemen nedává dostatek pohybu .......
    hlavně navesnicích kde sou ti chudáci jen nazahradách
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    myslim ze sme se moc nepochopili..to je jedno neresim.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    já hlupec nato vyšetření nešel taky už sem poučenej a až si budu pořizovat dalšího vemu ho hned k vet na všechna různá vyšetření ještě dřív než ho zaplatim a zamiluju se doněj pže tohle je fakt na H
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    ZWL23: já si nic zjistovat nemusim, pracuju uz par let na veterine a mluvim z vlastnich praktickych zkusenosti. jasne ze pitbull pohyb potrebuje, ale to i spousta jinych plemen, pitbull neni zas tak neco extra:) (ted me ukamenujete) :D

    v klidu, jen tvrdim ze lepsi nez si vsechno podrobne vycist z literatury( i kdyz zjistit si informace je samozrejme treba!) a brat to jako dogma je ridit se individualni potrebou sveho zvirete. protoze ono v tech priruckach se daji obcas najit takovy nesmysly ze se clovek nestaci divit.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    TYNA_DOLITA: no tak ale zase .... vada pohybového aparátu je něco jinýho a to bysis měla zjistit netvrdim že je každej stejnej ale tvrdim že většina majitelů všech plemen nedává svím psům tolik pohybu ktrý by vyžadovali
    a já osobně neznám pitbulla ani něco podobnýho co by si nechtělo hrát odrána donoci

    ještě vadu pohyb má moje nikita ..... přskříplá mícha už jednou dočasně ochrnula ... kupodivu sem to ale nebyl já kdo jí to způsobyl je to vrozená vada a spustilo se jí to až potom co sama odsebe asi dvanáct hodin honila cihlu

    takže ztoho vyplívá ti psi pohyb potřebujou takže když si ho ty pořídíš a je už mu kolem 1,5 roku, měla bys sním jít na komplet vyšetření abys věděla

    jo vlastně kecám znám jednu pitbullku která není hyper :))
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    ZWL23: no ono predevsim potreby kazdeho zvirete jsou individualni, i kdyz samozrejme tyhle psi pohyb hodne potrebujou. ale zase bych jakoukoli literaturu nebrala tak uplne presne a doslova...napr. kdyz budes tahat na dvacetikilakovy behy psa kterej treba nema uplne v poradku pohybovej aparat, coz ty ani nemusis vedet, muzes ho tim pekne oddelat. kazdy zvire chce svoje, a urcite ne vsechny problemy s poslusnosti a "zlobeni" jde svest jen na to ze je pes nevybitej. nic neni cernobílý.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    RAVNOS: jo tak jo viť ale kolikrát si oněkom myslim " sakra jak ty můžeš mít apt když onich nic nevíš " nebo ani tak né ale sám víš že se tu řeší bordel doma hyper aktivita a neposlušnost co že normální dokonce vyžadovaná vlastnos u pitů bej prostě moc

    navíc tihle pesové sou nejlepší žáci není problém je během několika minut naučit cokoliv a to mi nikdo nevymluví :))
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    tohle nemyslim nanikoho konkrétního tak se taky nikdo neuražte ale spousta lidí tady řeší problémy který sou docela od věci .... já když sem si niki pořídil tak sem hned nastudoval literaturu kde se kromě jiného psalo že ten pes potřebuje chodit minimálně dvacet kilometrů deně svižným tempem ještě líp je běžet. stím si myslím je spojeno i následné chování poslušnost a vyklidněnost psa

    ruku nasrdce kdo zvás jim ten pohyb dává? já to dodržoval dokud sme mohli a je to kolikrát pěknej vopruz furt chodit trénovat ale když sem si ji pořídil tak sem otom věděl že je to třeba tak sem to taky dodržoval. a dokud mohla běhat asi tři apůl roku nikdy nezlobyla
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    LOULOU: no tak sis to vymyslela sama řešení je easy .... tvůj pes je prostě nevybitej a nějaká procházka bo házení míčku je proněj nic! kup si popruhy nějakej vozík bo stačí aby tahal pneušku od traktoru zatíženou betonem ...... co já bych dal zato takového psa mít :))

    LOULOU
    LOULOU --- ---
    LIBANEC: JJ, tvrdohlavec v prvni rade, a presne je mu jedno, ze se skrti. Je mu jedno, ze na nej volam, chce jit dopredu a ja akorat zavazim jeho rozletu... Jinak kdyz ma ostnac, tak vi, ze ho to muze bolet, a to je co rict, kdyz normalne neciti nic. Mam dojem, ze mame doma tahaciho psa. Za nej zahaknout sane a jedeeeem.
    Pritel si poridil vysokofrekvencni pistalku do mobilu a pomalu cvicime. Snad to pujde. Normalni/fyzicka vysokofrekvencni pistalka nefunguje nebo jsme koupili smejd. Ale treba na Binu ani to vubec nefunguje, ani nestrihne usima.
    Klikr asi poridime, ale vse postupne.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MARTIN_531: ne, nepodavam ho vubec, kupuju obcas pupalku.
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    LIBANEC: a ty ho tak podáváš?
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MARTIN_531: nejlepsi podavani zinku je pry v homeopaticke podobe.
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    Sem vyčet v příručce na bulíky :o)), že se jim má dávat zinek, tak sem zakoupil přípravek Fitmin Srst kterej zinek obsahuje, Kolikrát ročně dáváte kůru?
    NOITA
    NOITA --- ---
    LIBANEC: weeeeee :-)
    MARTIN_531: tak to je v pohodě, jen nedocvičený aport.
    KACJU
    KACJU --- ---
    RAVNOS: mas na psa ohlavku nebo ksiry?co je lepsi?
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    LOULOU: nj, mame tvrdohlavce na ktery standartni postupy neplatej co ? :-) jim proste nevadi cucet pul hodiny do zdi a skrtit se u toho.
    Musim opet vychvalit klikr, kdyz nechci mit s tahanim problemy beru klikr do ruky a pes jde u nohy vzorne a vesele :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam