• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MALLOREIGH: jj:) akorat ty mas malyho bublika jeste a to zavidim:)

    LOULOU: u nas to plati na 100%, s pritelem pohoda, se mnou jakmile vidim psa, znejistim, je to prusvih.)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    LOULOU: děláš neděláš .... jak se říká jaký pán takoví pes
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    Zjistila jsem, ze asi neni uplne dobry rvat na stekajici ho a priblizujici ho se psa tahni, ale klidne cekat a dat psum povel k sezeni a klidu. Ted se mi stalo, ze se na nas na Ladronce vrhla smecka (cca 4) stekajicich rozzurenych krysariku. :-D Je to sranda, ze nam ublizit nemuzou, ale zenou se k nam a z metru zurive stekaji a drazi mi psa a ohrozuji hlave sebe a me berou nervy. A ja jako idiot na ne zacnu rvat, at tahnou, coz je jeste vic rozzuri a Homera taky. Dokonce tak, ze v euforii potencialniho boje chyti Binu za krk. :-D Krom toho, ze se mi psi zmitaji na voditku, pani (samozrejme absolutne ignorovana svymi milacky) je ma na volno, prestoze to tam povolene neni. Dostala jsem dojem, ze kdybych nezacala krysy "zastrasovat," byl by Homer v pohode a asi by si jich pro jejich velikost ani moc nevsimal. Nenapadlo me to, az ted, ze je pravdepodobne, kdyz budu ja v klidu, bude i pes. Jestli si do jisty miry nedelam ze psa sama cholerika. :-/

    Jinak jsme presli zpet na kozeny stahovak, a pres napnute nervicky a ustavicne cukani to jde. :-D
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    ahoj, preposilam email, kdyby mel nekdo zajem o stenatka, tak mi napiste do posty a dam vam kontakt. Klidne to sirte mezi sve zname. Diky.


    "Dobrý den,chci se zeptat a snad i poprosit,pokud si na vzpomenete,optejte se svých přátel,nebo prosím pověste na svůj web fotky mých štěnátek,které přikládám. hledám naději na dobré domovy pro devet stenatek. Bydlím totiž ted v
    Litvínově,městě plném drog a romsko-naci nenávisti. štěně bojového plemena mi tu nepříde v bezpečí,aspon podle lidí, kteří se na ně chodí ke mně podívat. je to
    100km od Prahy. Matka je am.stafford a otec kříženec akita inu a bulldoga. oba parádně poslouchají a mají moc mírumilovnou povahu! jsou očkovaná a odčervená, na penězích nezáleží. Děkujme vám za váš čas a pomoc..A hoj.Alex Kim

    viz:
    http://picasaweb.google.cz/velblout/Stenata#
    AL3X
    AL3X --- ---
    Ahoj, shanime majitele pro 7 tydenni stenatka. Kdybyste vedeli o zajemci, piste prosim do posty.

    Fotky a podrobnosti viz klub:
    [ AL3X @ PES = LASKA CLOVEKA...pro vsechny majitele nemych tvari ]
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA: ups srry ... tahle
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA: :)) no to jo no - tehle tak vošklivej zobák nemá :)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    ZRK: apt jasná volba ...... taky semi dřív píčil klabanos ale co je má víc a víc kámošú tak sem si zvyk ale nepořídil bych si ho
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    neser!
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ZRK: nechapu!.D
    ZRK
    ZRK --- ---
    PAVLINKA: mno tady nejde ani tak o respekt, nakonec máme AST žejo:D Ale jemu se hrozně příčí to nejkrásnější na nich - klabonosík...:(
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA: mno já rasy nějak neřešil dokud sem si nepořídil pita - od té doby mám jasnej směr = mastakilla :D
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ZRK: to teda! si pujc nakyho a uvidis...martin se taky dival dost s respektem ale pak ho zvalcovala v posteli a bylo.))


    MALLOREIGH: to djabak hrala hrozne ucenlivy stenatko a s pribyvajicim vekem dost zapominala:)))

    ZWL23: mne se jeste libi lovecky - ohari atd...
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA:
    MALLOREIGH: jj taky bych už nechtěl nic jinýho než apt nebo max nějakýho na zahradu třeba dobrmana bo ar dogu :))
    ZRK
    ZRK --- ---
    MALLOREIGH: jj, taky jsem děsně chtěla znovu bulíka...ale přítel zakázal. Jemu se klabonosáčci nelíběj - neznaboh!:)
    GIO
    GIO --- ---
    PAVLINKA: mno, jeste nepreknoali pubertu.)
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    PAVLINKA: patej no .) máme je od mejch sedmi let .) a s tim, že člověk pak nechce jinak, máš naprostou pravdu.. fakt bych nechtěla jinýho psíka, i když argentinská doga je taky můj kůň.. líbí se mi buličí povaha..
    s tim prvnim poslušnym jsem to myslela tak, že je vnímavej a rychle se učí.. v půl roce už umí skoro všechny povely.. ty buldy před tim jsme cepovali třa do jejich dvou - čtyř let, dokud poslechli na všechno..
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MALLOREIGH: patej bulik?.) rika se, kdo ma bulla, uz nechce jinak.)...a prvni poslusnej...to je bilance:D
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    PAVLINKA: každopádně tohle je můj pátej bulík a je z nich fakt nejlepší, jakože má dobrej charakter .) takže jsem ráda.. je poslušnej, hodnej na psi i lidi .)
    jj pampeliška.. to mi raději ani nemluv, ten můj bejvalej byl na pampelišky expert, věčně je trhal .D
    RODWY
    RODWY --- ---
    nemate naky tip na dobrej hotel?dix
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam